Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
Olonor
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 08 kwie 2008 00:09

Praca w ochronie

Postautor: Olonor » 08 kwie 2008 00:16

Hello xD
Nie no Siemka wszystkim
Mam na imie Dawid i mam 19 lat z przyczyn losowych nie pisze w tym roku matury tylko w roku następnym ale zeby dobrze wykorzystać czas wakacji postanowiłem wyjechac do Londynu wielu z was zaraz się zgorszy tym co powiem ale naprawde średnio znam angielski takie podstawy poziomu komunikatywnego i szukam pracy w ochronie słyszałem ze sa to niezłe zarobki a co do pracy w ochronie mam doświadczenie chyba ze znacie inne zawosy dostepne w UK gdzie sie pracuje w sród polaków a stawka to tak ok 9 funtów
hmm... w sumie jestem ciekaw czemu na euro ie przeszła anglia ale ok mniejsza z Tym prosze o polna pomoc

czarnas
Emigrant
Posty: 325
Rejestracja: 20 maja 2008 16:13

Postautor: czarnas » 21 maja 2008 21:04

Hej ja tez mam doswiadczenie w pracy w ochronie,ale co z tego jak potrzeba tu kursu,na który trzeba wyłóżyć ok 500funtów.jesli trafiłeś szcześciem do tej branży to piśnij coś.Pozdrawiam i zycze powodzenia.


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 85 gości

cron