Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
jelon
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2015 19:36

Pilnie podejmę każdą pracę

Postautor: jelon » 17 kwie 2015 19:42

Witajcie rodacy. Piszę ponieważ poza codziennych pokonywaniu całych mil po londynie i wchodzeniu gdzie tylko sie da za pracą postanowiłam spróbować tutaj znaleźć dobrych ludzi którzy pomogliby znaleźć pracę. Przez to ze moj szef mial kogos z rodziny do pracy zostałam bez utrzymania. Mogę wykonywać każdą pracę a najlepiej znam się na handlu w sklepach i pracy w kuchni, bo to robiłam od 15 roku życia. Mam 25 lat moj angielski jest na średnim poziomie. jestem uczciwa, nie spóźniam sie i ptrafie a nawet potrzebuje bardzo duzo pracowac. Proszę dobrzy ludzie jeśli macie kogos kto potrzebuje sprzedawcy, sprzataczki, na zmywak, kelnerki czy do kuchni dajcie znac!! bede wdzieczna

PiotrZZZ
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 13 maja 2015 09:35

Re: Pilnie podejmę każdą pracę

Postautor: PiotrZZZ » 13 maja 2015 09:53


manio1969
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 02 lip 2012 21:29

Re: Pilnie podejmę każdą pracę

Postautor: manio1969 » 15 maja 2015 07:16

Proszę o tel.mam ofertę pracy 07526979561

TMProject
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 12 cze 2015 20:55

Re: Pilnie podejmę każdą pracę

Postautor: TMProject » 12 cze 2015 21:02

Jeśli szukasz zajęcia to zapraszam do firmy TM
Super wsparcie grupy, cotygodniowe konferencje na żywo itp.
Więcej na:
http://trafficmonsoonproject.blogspot.com

maya
Rezydent
Posty: 1120
Rejestracja: 28 wrz 2007 11:57
Kontaktowanie:

Re: Pilnie podejmę każdą pracę

Postautor: maya » 12 cze 2015 22:12

@TMProject
Nic tylko po mordzie wytrzaskać...

kazikkacz
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 13 cze 2015 08:40

Re: Pilnie podejmę każdą pracę

Postautor: kazikkacz » 13 cze 2015 08:45

Niedawno trafiłem na ofertę firmy która zajmuje się pośrednictwem w załatwianiu ludziom ofert pracy na facebooku.
żeby z nimi zarobić wystarczy podstawowy angielski. Prace są różne do wyboru:

Zdobywanie lajkow, pisanie postów dorywczo, stale oferty menadżerów biznesów facbookowych, różnego rodzaju pojedyńcze zlecenia.

Wymagania:
Znajomość obsługi mediów społecznych (facebook, tweeter, youtube) i angielski (zależy od poziomu im lepiej znasz tym prościej Ci zarobić).
Konto na Paypal. Dobrze zweryfikować żeby limitów nie miało.

Firma pośrednicząca pobiera opłatę abonamentową, z tym że możesz spróbować przez 2 miesiące jak ci się nie powiedzie oddają pieniądze w ciągu 3 dni roboczych.
Abonament jest bardzo mały w porównaniu do zarobków.

Tu masz link do formularza po którego wypełnieniu przekieruje cię na stronę ze szczegółowym opisem oferty (strona w języku angielskim!!!).
http://facebookwork.cba.pl/?p=41

Naprawdę [piii...] Oferta. Świetna dla młodych mam! Wiem że niektórzy pracują bez przerwy już 3 lata odkąd firmy abonament wprowadziły!!!

Jak są jakieś problemy z linkiem to pisz na kazimkaczmarek@gmail.com.

TMProject
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 12 cze 2015 20:55

Re: Pilnie podejmę każdą pracę

Postautor: TMProject » 18 cze 2015 20:57

maya pisze:@TMProject
Nic tylko po mordzie wytrzaskać...


Jak nie wiesz nic na ten temat to sie nie wypowiadaj!!


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 19 gości

cron