Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
przemekpp12
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 12 kwie 2015 19:43

Dodatkowa praca- pomysły

Postautor: przemekpp12 » 12 kwie 2015 19:45

Macie jakieś pomysły, doświadczenia, albo wpadło Wam coś w oko? Myślałem o czymś w stylu wypełnianie ankiet itp. Jeśli macie coś takiego to na jakich stronach realnie można coś zarobić (mogą być kupony do sklepów).
Interesują mnie też inne zajęcia typu: wyprowadzanie psów czy pomoc przy przeprowadzkach. Nie pogardzę też ofertą stałej pracy najlepiej fizycznej, albo biurowej.

Idol
Gastarbeiter
Posty: 54
Rejestracja: 16 mar 2009 12:55

Re: Dodatkowa praca- pomysły

Postautor: Idol » 12 kwie 2015 20:36

moja podpowiedź, znajdz prace przez 2-3 agencje. Jak z 1 nie bedziesz mial telefonu, coś dostaniesz z 2-giej.

przemekpp12
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 12 kwie 2015 19:43

Re: Dodatkowa praca- pomysły

Postautor: przemekpp12 » 12 kwie 2015 21:12

Ja obecnie pracuję. Chciałbym zmienić pracę, albo dorobić... A jakieś agencje ktoś poleci? Jestem w UK od 2 tygodni.

Idol
Gastarbeiter
Posty: 54
Rejestracja: 16 mar 2009 12:55

Re: Dodatkowa praca- pomysły

Postautor: Idol » 13 kwie 2015 18:41

poszukaj w moich postach, tam sa adresy.

annata
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 kwie 2015 22:55

Re: Dodatkowa praca- pomysły

Postautor: annata » 28 kwie 2015 14:56

Czy nie bylby Pan zainteresowany prowadzeniem agencji sprzatania domow/mieszkan? Moge nauczyc jak to najlepiej robic - najmniejszy czas a najwieksze pieniadze poniewaz robilam to sama przez 15 lat. moja strona internetowa to www.CleaningBusinessGold.com Moje imie - Anna Ajina

blackmargo
Emigrant
Posty: 111
Rejestracja: 01 lip 2013 01:55

Re: Dodatkowa praca- pomysły

Postautor: blackmargo » 28 kwie 2015 15:41

inne zajecia: miejsca jeszcze wolne, mozna smialo aplikowac:
http://www.dcsiteservices.com/staff-and ... ers/staff/

chudy666
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 03 maja 2015 09:47

Re: Dodatkowa praca- pomysły

Postautor: chudy666 » 21 maja 2015 17:29

Moze prowadzenie wlasnej strony internetowej albo kupno mojej www.yourgizmo.co.uk ?

kazikkacz
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 13 cze 2015 08:40

Re: Dodatkowa praca- pomysły

Postautor: kazikkacz » 13 cze 2015 08:53

Praca dla biznesow na facebooku.

Niedawno trafiłem na ofertę firmy która zajmuje się pośrednictwem w załatwianiu ludziom ofert pracy na facebooku.
żeby z nimi zarobić wystarczy podstawowy angielski. Prace są różne do wyboru:

Zdobywanie lajkow, pisanie postów dorywczo, stale oferty menadżerów biznesów facbookowych, różnego rodzaju pojedyńcze zlecenia.

Wymagania:
Znajomość obsługi mediów społecznych (facebook, tweeter, youtube) i angielski (zależy od poziomu im lepiej znasz tym prościej Ci zarobić).
Konto na Paypal. Dobrze zweryfikować żeby limitów nie miało.

Firma pośrednicząca pobiera opłatę abonamentową, z tym że możesz spróbować przez 2 miesiące jak ci się nie powiedzie oddają pieniądze w ciągu 3 dni roboczych.
Abonament jest bardzo mały w porównaniu do zarobków.

Tu masz link do formularza po którego wypełnieniu przekieruje cię na stronę ze szczegółowym opisem oferty (strona w języku angielskim!!!).
http://facebookwork.cba.pl/?p=41

Naprawdę [piii...] Oferta. Świetna dla młodych mam! Wiem że niektórzy pracują bez przerwy już 3 lata odkąd firmy abonament wprowadziły!!!

Jak są jakieś problemy z linkiem to pisz na kazimkaczmarek@gmail.com.

anwisz
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 06 lip 2015 11:11

Re: Dodatkowa praca- pomysły

Postautor: anwisz » 06 lip 2015 11:30

a czy można sobie dorabiać przy produkcji jakichś kartek świątecznych lub drobnych breloków w stylu homemade?


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 17 gości

cron