Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
paws
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 07 lut 2015 08:33

Zmiana licencji z polskiej na angielską

Postautor: paws » 07 lut 2015 08:50

Witam wszystkich. Piszę tutaj ponieważ chciałbym zamienić swoją licencję polską na obsługę koparko-ładowarki( typu JCB bądź caterpillar) na angielską. Wszędzie gdzie bym nie zadzwonił każą mi robić od nowa kurs. Nie wiem czy to jest wymagane. Bo słyszałem od innych osób że nie trzeba robić kursu tylko trzeba wymienić ją na angielską. I nie jest to tak kosztowne jak kurs. Proszę osoby które miały podobny problem, bądź robią coś takiego albo już zrobiły o jakaś radę ewentualnie pomoc w sensie nakierowanie. Przyznam szczerze że nie chce wydawać tutaj tej samej kasy bądź większej na to żeby mieć przekształconą licencję polską na angielską.
Z góry dziękuje i pozdrawiam

bananowyjoe
Gastarbeiter
Posty: 25
Rejestracja: 01 lip 2013 13:43

Re: Zmiana licencji z polskiej na angielską

Postautor: bananowyjoe » 13 lut 2015 16:37

polskie uprawnienia nie są honorowane w UK, wbrew temu co mówią na kursach, tak samo w NL. Niestety ta wymiana jest nielegalna, i firma która tego się dopuści może ponieść tego konsekwencje, nie mniej jednak nie musisz przechodzić całego kursu jeśli masz wcześniejsze doświadczenie, wystarczy zdać sam egzamin za 750F


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 25 gości

cron