Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
Shez91
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2014 01:57

Pomoc w podatku

Postautor: Shez91 » 23 paź 2014 02:01

Witam! Dreczy mnie jedna sprawa, mianowiscie jestem na wyspac 1,5 miesiaca, po tygodniu od przyjazdu dostalem prace poprzez agencje, pare dni pozniej mialem juz wizyte w Job Center i dostalem tymczasowy numer NIN ktory zanioslem do agencjii, agencja jest nie zetelna i malo kiedy sie wywiazuje z obowiazkow. Myslalem ze wszystko jest okey lecz patrzac na moje payslipy mam tax code 0T. Pare dni temu dostalem swoj NIN, dzis donioslem go do agencji, tax code nadal ten sam, co mam zrobic w takim przypadku, czy podatek z poprzednich payslipow mi zostamnie zwrocony? z jakimi organami mam sie skontakowac, jestem laikiem wiec prosze o szczegolowa pomoc, Dziekuje!

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 28 paź 2014 00:25

Zadzwoń do HMRC i powiedz jaka jest sytuacja. To trochę potrwa, ale na pewno dostaniesz kasę spowrotem (w najgorszym wypadku czek po zakończeniu roku podatkowego)


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 68 gości

cron