Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
szoker2

Postautor: szoker2 » 12 lip 2014 10:42

bez nerwacji czlowieku jol.
uwielbiam cie, ubostwiam cie.

uwierz mi, ze sie w ogole nie denerwuje. wrecz przeciwnie. rozmowa toczy sie w wspanialy sposob. jest duzo wiedzy/nowosci jak i ubawu. ja sie czegos ucze, ty sie czegos uczysz.
ja o tynkowaniu wiem juz prawie wszystko a ty po malu odkrywasz zastosowanie kropek. a to jest wielki postep i z niego nalezy sie cieszyc. WSPANIALE

wracajac do tematu 'czlowieku', chcialbym powiedziec ze masz calkowita racje i doskonale rozumiem twoja postawe. idac dalej w tym kierunku, to moze warto byloby zapionierowac takie metody tynkowania w kraju szerloka holmsa?
i moze po malu, po malu zaczeloby sie to rozkrecac tak jak dzieje sie to w polandjjjjjiiiiiii. ajjjjjj?

szoker2

Postautor: szoker2 » 12 lip 2014 10:50

ibanezrg1 pisze:Piwka nie otworze bo pracuje i w pracy sie nie pije :) ale na wiczór juz mam 4pak :)::P POLski



i taka postawa fachowca mi sie podoba. kurde ze nie mam nic do otynkowania.
jestes fachowiec swiatowej klasy przyjacielu.

ja sie jeszcze nie wku... nie wiem jak reszta (ja zrobilem co innego :lol: :oops: ) ale niestety nie potrafie powiedziec ile mozna w 10 godzin tynku zrobic. moge za to sprobowac zgadnac. moge?
a ty wiesz mniej wiecej ile mozna by polozyc w 10 godzin?
ile ty bys polozyl?

ibanezrg1
Gastarbeiter
Posty: 22
Rejestracja: 09 lip 2014 10:39

Postautor: ibanezrg1 » 12 lip 2014 10:57

Wasze Zdrowie Gardlo moje :):P:P ALe tylko Pesi :(

ibanezrg1
Gastarbeiter
Posty: 22
Rejestracja: 09 lip 2014 10:39

Postautor: ibanezrg1 » 12 lip 2014 11:07

TO jak Fachowcy Wysleci mi co to jest ten noz :) bo chyba nie tak kurde hheh do smarowania masla hheehe :P:P

szoker2

Postautor: szoker2 » 12 lip 2014 11:12

musisz poczekac na marka. ja nozy uzywam tylko w kuchni wlasnie.

ibanezrg1
Gastarbeiter
Posty: 22
Rejestracja: 09 lip 2014 10:39

Postautor: ibanezrg1 » 12 lip 2014 11:21

Ale tak na powanie prosze o dopisanie

1. Ile Mozna zrobic metrow kwadratowych samemu plastru w ciagu 10 godzin w normalnych pomieszceniach
2. Ile z jedno worka mona srednio zrobic metrów
3 I dla czego klada warstwy 2 plastru -plaster na plaster -widzialem to na filmikach na youtube :) dlaczego za jednym razem nie naklada sie wiecej i pozniej blichuje zeby zaoszczedzic czas roboty
3.JAki najlepiej grunt stosowac pod plaster uznajc ze powierzchnia na ktora bedzie nakladany plsater jest z plyt kartongipsowych

Dzieki z Gory :P:)

szoker2

Postautor: szoker2 » 12 lip 2014 11:29

zapewniam cie przyjacielu ze tu znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

http://www.diyplastering.co.uk/plasteringtechnique.html

pozdrawiam i zycze powodzenia w meczu. ja of kors jestem za brazyliom ktora pewnie dzis przegra.

ibanezrg1
Gastarbeiter
Posty: 22
Rejestracja: 09 lip 2014 10:39

Postautor: ibanezrg1 » 12 lip 2014 11:40

szoker2 pisze:zapewniam cie przyjacielu ze tu znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

http://www.diyplastering.co.uk/plasteringtechnique.html

pozdrawiam i zycze powodzenia w meczu. ja of kors jestem za brazyliom ktora pewnie dzis przegra.


Ok dzieki wielkie za stronke przepatrze zawsze to cos wiecej czlek przyswoi moze i wykorzysta :)

Pilka jest magiczna a bramki sa dwie :)

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 12 lip 2014 12:21

po pierwsze:

nie wierze ze pracuje tu z tynkarzami bo:

- nie zna nazwenictwa,
- nie zna narzedzi,
- nie zna metod

po drugie:

nie tynk plater a PLASTERER / google translator czasami to zbyt malo by uchodzic na fachowca w UK /

po trzecie plastrarz potrzebuje nastepujacych narzedzi :

-forge steel trowel
-marshalltown edging trowel
-ragni aluminium hawk
-ragni crown 14in SS plaster finishing trowel
-forge steel tapping knife
-plaster mixer
-marshalltown skywalker plastering stilts

i jakas przyzwoita kielnie :))

znam dobrego polskiego plastlarza..widzialem jego robote,,,,

i powiem koledze ...skoncz pisac bzdury z jakichs dennych poradnikow.

nie mam zamiaru juz wiecej zabierac glosu w tym temacie bo wiekszych bzdur nie czytalem...

ibanezrg1
Gastarbeiter
Posty: 22
Rejestracja: 09 lip 2014 10:39

Postautor: ibanezrg1 » 12 lip 2014 12:44

marekleyton pisze:po pierwsze:

nie wierze ze pracuje tu z tynkarzami bo:

- nie zna nazwenictwa,
- nie zna narzedzi,
- nie zna metod

po drugie:

nie tynk plater a PLASTERER / google translator czasami to zbyt malo by uchodzic na fachowca w UK /

po trzecie plastrarz potrzebuje nastepujacych narzedzi :

-forge steel trowel
-marshalltown edging trowel
-ragni aluminium hawk
-ragni crown 14in SS plaster finishing trowel
-forge steel tapping knife
-plaster mixer
-marshalltown skywalker plastering stilts

i jakas przyzwoita kielnie :))

znam dobrego polskiego plastlarza..widzialem jego robote,,,,

i powiem koledze ...skoncz pisac bzdury z jakichs dennych poradnikow.

nie mam zamiaru juz wiecej zabierac glosu w tym temacie bo wiekszych bzdur nie czytalem...


No bez Obrazy stary ale ja nie jestem plastrazem tylko bylem w pl tynkarzem i dla tego pytam .
Dzieki za nazewnictwo przysfoje :)

Chyba Forum po to jest zeby pytac ?? Moze sie myle :(

Jesli Robiles p;aster to prosze odpowiedz mi na pytania Jesli oczywiscie masz ochote :)

1. Ile Mozna zrobic metrow kwadratowych samemu plastru w ciagu 10 godzin w normalnych pomieszceniach
2. Ile z jedno worka mona srednio zrobic metrów
3 I dla czego klada warstwy 2 plastru -plaster na plaster -widzialem to na filmikach na youtube Smile dlaczego za jednym razem nie naklada sie wiecej i pozniej blichuje zeby zaoszczedzic czas roboty
3.JAki najlepiej grunt stosowac pod plaster uznajc ze powierzchnia na ktora bedzie nakladany plsater jest z plyt kartongipsowych

bombastik
Emigrant
Posty: 212
Rejestracja: 02 sty 2013 20:32

Postautor: bombastik » 12 lip 2014 12:50

Przy plastrze bardzo, ale to bardzo wazne jest odpowiednie zagruntowanie podloza, nawet trzykrotne w przypadku chlonnych scian, w przeciwnym razie zanim skonczysz nakladac plaster, druga finalna warstwe na koniec sciany czy sufitu, na poczatku gdzie zaczynales bedzie juz suchy i nie dasz rady go wygladzic. Pryskanie woda i gladzenie tez nie jest dobre, bo dziury sie robia.
Jak podloze jest dobrze zagruntowane, wtedy plaster wiaze powoli i jest duzo czasu zeby go zagladzic. Co do gruntu, to tutaj PVA, ktory jest do wszystkiego.
A dobry plastrarz na spokojnie jest w wstanie zrobic pokoj 4x4 za dniowke, wiec jakby nawet dostawal te 5£ od metra, to i tak zarobi.
Ale zeby nie bylo za rozowo, jest to naprawde ciezka robota, i trzeba mocno sie namachac zeby zarobic.

ibanezrg1
Gastarbeiter
Posty: 22
Rejestracja: 09 lip 2014 10:39

Postautor: ibanezrg1 » 12 lip 2014 13:00

bombastik pisze:Przy plastrze bardzo, ale to bardzo wazne jest odpowiednie zagruntowanie podloza, nawet trzykrotne w przypadku chlonnych scian, w przeciwnym razie zanim skonczysz nakladac plaster, druga finalna warstwe na koniec sciany czy sufitu, na poczatku gdzie zaczynales bedzie juz suchy i nie dasz rady go wygladzic. Pryskanie woda i gladzenie tez nie jest dobre, bo dziury sie robia.
Jak podloze jest dobrze zagruntowane, wtedy plaster wiaze powoli i jest duzo czasu zeby go zagladzic. Co do gruntu, to tutaj PVA, ktory jest do wszystkiego.
A dobry plastrarz na spokojnie jest w wstanie zrobic pokoj 4x4 za dniowke, wiec jakby nawet dostawal te 5£ od metra, to i tak zarobi.
Ale zeby nie bylo za rozowo, jest to naprawde ciezka robota, i trzeba mocno sie namachac zeby zarobic.


Super Dzieki za odp Widac ze rowny zCibie gosc i wiesz co mowisz i jak
Wiem wlasnie ze to nie jest lekiie bo sam wpl tez tynkowalem recznie to 100 m2 na gotowo zrobic w lecie to trza bylo zpierniczac samemu mieszjac material i oczywiscie nalozyc przy tym trochu porownac i zablichowac to jest tak zawana nierowna walka :)

No bo wiesz wlasnie to z tym gruntowanie to jest wazne bo pod gips nawet jesli dobrze pogruntujesz to i tak jak jest cieplo to schnie szybko nie mowiac juz o gipsie diamencie :)

Dzieki Wielkie Pelen Szacun dla Ciebie


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 28 gości