Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 03 cze 2014 14:33

kamilapucil pisze:umowa slowna jest w tym kraju tak samo wazna jak I pisemna wiec to znaczenia nie ma. Mialam kiedys podobna sytuacje i udalo mi sie odzyskac pieniadze. Wystarczy, ze go postraszysz, ze wezmiesz te sprawe dalej tak jak ktos na poczatku napisal a niech sobie mysli co I jak I czy masz prawnika itp. Nie pisz nic o small claim bo to by wskazywalo, ze aplikujesz sama bez prawnika on nie musi tego wiedziec, napisz, ze podejmesz kolejne kroki bardziej sie przestraszy myslac co masz na mysli.
powodzenia:) mi sie udalo dasz rade.


Do Small Claims Court nie trzeba mieć prawnika, to nie jest to samo co założenie normalnej sprawy w sądzie. Wspomnienie o Small Claims Court w moim przypadku zawsze oznaczało pieniążki na koncie na drugi dzień (lub nawet w ten sam).

Postraszenie, że "weźmiesz sprawę dalej" tylko da do zrozumienia osobie po drugiej stronie, że nie wiesz co i jak. Jak się zapytasz prawnika, to każdy Ci powie aby dać do Small Claims Court.

Psota
Gastarbeiter
Posty: 22
Rejestracja: 25 mar 2010 12:34

Postautor: Psota » 29 paź 2014 15:10

ja mam tez problem z polskim "biznesmenem" nie wyplacił zaległych pieniędzy 800funtów


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 7 gości