Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
rafalsotola
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 26 maja 2014 15:23

Praca w cyrku

Postautor: rafalsotola » 26 maja 2014 15:33

Witam serdecznie wszyskich forumowiczow.

Mam prosbe o opinie, komentarze odnosnie pracy w cyrku The Billy Smarts Circus.

Moj bratanek otrzymal oferte pracy z ZPR Agency z Warszawy, ktora jest "posrednikiem" pracy dla ww cyrku. Czy ktos z Was mial jakies problemy z ta agencja/cyrkiem?

Zerknalem na umowe i generalnie agencja zostawia wszystkie formalnosci pracodawcy (podatek, NI, ubezpeczenie, zakwaterowanie, wyzywienie).

W innym punkcie agencja pisze ze nie ponosi odpowiedzialnosci za to czy pracodawca sie wywiaze.

Agencja nie pobrala zadnych oplat za zalatwienie tej pracy. Ogloszenie bylo wywieszone w polskim urzedzie pracy.

Pytanie ktore mam to czy ta oferta jest bezpieczna?

Nie znalazlem zadnych negatywnych opinii na temat tego pracodawcy/agencji a slyszalem o kilku nieprzyjemnych sytuacjach w UK.

Bardzo prosze o wszelkie komentarze.

Z gory dziekuje

Rafal

piterbb
Gastarbeiter
Posty: 67
Rejestracja: 11 kwie 2014 10:50

Postautor: piterbb » 27 maja 2014 07:14

Mój koleżka pracował w cyrku. Praca ciężka ale dobrze płatna.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 27 maja 2014 09:46

wszystkie formalnosci pracodawcy (podatek, NI, ubezpeczenie, zakwaterowanie, wyzywienie).


nie rozumiem - w umowie jest wyzywienie i zakwaterowanie? odliczane z pensji czy jako extra?

rafalsotola
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 26 maja 2014 15:23

Postautor: rafalsotola » 28 maja 2014 08:47

emigrantka pisze:
wszystkie formalnosci pracodawcy (podatek, NI, ubezpeczenie, zakwaterowanie, wyzywienie).


nie rozumiem - w umowie jest wyzywienie i zakwaterowanie? odliczane z pensji czy jako extra?


W umowie która otrzymal z Agencji jest napisane ze wyżywienie i zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę, ale nie jest napisane czy będzie to potracane z pensji. Dzieki za zwrócenie mojej uwagi w tym kierunku. Sprawdzimy to przed jego wyjazdem.


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 24 gości

cron