Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
pracav01
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2014 20:25

pomysl na biznes

Postautor: pracav01 » 11 lut 2014 20:26

Witam mam dobry pomysl na biznes nie podam konkretnych szczegolow na ten temat, poniewaz mimo tego ze jest zastrzezony moj pomysl na biznes ktos moze go w inny sposob opatentowac i wpuscic w rynek jedyne co moge powiedziec ta rzecz ktora trzeba by bylo do konca opatentowac wyprodukowac i wpuscic w rynek jest przydatna na budowie i do tej pory czegos takiego nie spotkalem czyli nie ma tego w przepisach bhp a moim zdaniem jest bardzo przydatne i powinno byc. Mam 23 lata nie mam inwestycji, gdyz podejzewam ze wklad jest kolosalny dlatego zdecydowalem sie go odsprzedac dla osoby ktora ma pieniadze i wiedze zwiazana z biznesem od czego zaczac itp ja nie mam pojecia!! Mimo tego ze nie mam pojecia nie jestem glupia osoba i takze prosze nie liczyc na to ze tako sobie nawet przy spotkaniu opowiem wszystko a Pan-Pani powie ze sie nie podoba a za pol roku, rok zobacze swoj patent na budowach takze prosze o kontakt powazne osoby ktore nie mysla nad oszukaniem osoby tylko chca spulpracowac e-mail marekde01@wp.pl

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 11 lut 2014 21:09

Ale gosc...

Ja 15 lat temu wymyslilem tylne drzwi do emzety.. Potem mialem robic szybowiec.. Ale Szyba mi pekla... Czolgu tez nie zbudowalem Bo gosienice mi zdechly..

A Ty myslisz ze zgarniesz kase za obietnice czegos o Czym Nawet Sam nie umiesz opowiedziec...

Zenua....

BrejkerBrejker
Gastarbeiter
Posty: 41
Rejestracja: 30 lip 2013 09:56

Re: pomysl na biznes

Postautor: BrejkerBrejker » 11 lut 2014 21:16

pracav01 pisze: tylko chca spulpracowac


Kolega chce "spulpracowac" a wy tu wydziwiacie.

Zdaje się, że "spulpraca" to coś pośredniego miedzy współpracą a spółkowaniem , ale może się mylę :wink:


A teraz niech lecą gromy o "polaczkach " :lol:

bombastik
Emigrant
Posty: 212
Rejestracja: 02 sty 2013 20:32

Postautor: bombastik » 11 lut 2014 22:23

Jest taki program, Dragons' Den
Idealnie pasuje :D

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 12 lut 2014 00:57

Bawią mnie takie typy. Wymyśli coś co niby ma pomóc ludziom, ale nie powie co bo kasy nie zarobi :D


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 3 gości