Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
anonymus
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 17 sty 2014 17:56

Mam tragiczną sytuację,szukam pracy dla malarza,plastrarza

Postautor: anonymus » 17 sty 2014 18:38

Witam
Bardzo proszę o pomoc wszystkich ludzi dobrego serca.Mam nadzieję,że znajdę...
Jestem w bardzo trudnej sytuacji finansowej.Przyjechałem do Anglii ponad rok temu,ale cały czas mam pod wiatr.Ciągle napotykam nieuczciwych Polaków a jeśli zaczepię się gdzieś na dłużej to jest to głodowa pensja.
Jestem malarzem z wieloletnim doświadczeniem,sumienny,pracowity.
Bardzo proszę o kontakt wszystkich,którzy potrzebują do pracy dobrego pracownika lub może ktoś ze znajomych szuka.
Pozdrawiam
Krzysztof
tel.7824070651
[/b]

bananowyjoe
Gastarbeiter
Posty: 25
Rejestracja: 01 lip 2013 13:43

Postautor: bananowyjoe » 17 sty 2014 19:46

przecież na londynku jest kupa roboty dla malarzy. widziałem gdzieś nawet ogłoszenie pracodawcy posiadającego LTD. nie SE albo cisnących na czarno ;p

jako pomocny rodak pomogę :)

http://londynek.net/jobs/Praca+budowa+L ... _id=794021

tutaj coś neutralnego

http://londynek.net/jobs/Praca+na+15+mi ... _id=812273

to najświeższe oferty

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 17 sty 2014 20:25

Zadzwon pod nr

07852938589

Tylko po angielsku, praca na cene I wysoki standard
Doswiadczenie , narzedzia i CSCS

ironick
Emigrant
Posty: 735
Rejestracja: 17 paź 2013 22:35

Postautor: ironick » 18 sty 2014 20:27

i oczywiscie nie dziekuj (jak to ktos napisal kiedys - dziekowanie jest zle widziane) ;)

BrejkerBrejker
Gastarbeiter
Posty: 41
Rejestracja: 30 lip 2013 09:56

Postautor: BrejkerBrejker » 18 sty 2014 22:13

ironick pisze:i oczywiscie nie dziekuj (jak to ktos napisal kiedys - dziekowanie jest zle widziane) ;)


O , juz nawet mnie cytuja :)

anonymus
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 17 sty 2014 17:56

Postautor: anonymus » 19 sty 2014 07:34

BananowyJoe pisze:przecież na londynku jest kupa roboty dla malarzy. widziałem gdzieś nawet ogłoszenie pracodawcy posiadającego LTD. nie SE albo cisnących na czarno ;p

jako pomocny rodak pomogę :)

http://londynek.net/jobs/Praca+budowa+L ... _id=794021

tutaj coś neutralnego

http://londynek.net/jobs/Praca+na+15+mi ... _id=812273



to najświeższe oferty



Dziękuję za Wasze szybkie odpowiedzi.Na Londynku jestem cały czas.Wysłałem już dziesiątki e-mail,jednak na żaden nie dostałem odpowiedzi.Myślę,że pewnie mają wielu kandydatów i odpowiadają tylko nielicznym.
Jednak są jeszcze w Londynie Polacy,którzy chcą pomóc dlatego chciałbym Wam wszystkim bardzo podziękowac ,życzę Wam tutaj powodzenia,aby Wam się układało.Jednocześnie cały czas proszę o pomoc wszystkich,którzy mają do zaoferowania pracę.

bananowyjoe
Gastarbeiter
Posty: 25
Rejestracja: 01 lip 2013 13:43

Postautor: bananowyjoe » 19 sty 2014 10:18

w niektorych ogloszeniach trzeba dzwonic. Z własnego doświadczenia [a raczej obserwacji] wiem iż ludzie sami strzelają sobie w kolano :) na wielu poratalch widziałem ogłoszenia w których jak chłop krowie na rowie było wytłumaczone "Nie odpowiadam na e-maile" a mimo to "wysłano xxxxxxxxx wiadomości e-mail" a potem sobie potencjalny pracodawca porównuje numery z maila z numerem dzwoniącym i nawet nie odbiera, bo po co mu ktoś kto nie potrafi przeczytać jednego akapitu. Oczywiście nie twierdzę, że Ty też tak postąpiłeś, bo Cię nie znam, nie znam Twojego podejścia do sytuacji, ale poprostu ostrzegam przed takimi "zagrywkami" by nie niszczyć sobie ścieżki do pracy :)

anonymus
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 17 sty 2014 17:56

Postautor: anonymus » 20 sty 2014 19:31

BananowyJoe pisze:w niektorych ogloszeniach trzeba dzwonic. Z własnego doświadczenia [a raczej obserwacji] wiem iż ludzie sami strzelają sobie w kolano :) na wielu poratalch widziałem ogłoszenia w których jak chłop krowie na rowie było wytłumaczone "Nie odpowiadam na e-maile" a mimo to "wysłano xxxxxxxxx wiadomości e-mail" a potem sobie potencjalny pracodawca porównuje numery z maila z numerem dzwoniącym i nawet nie odbiera, bo po co mu ktoś kto nie potrafi przeczytać jednego akapitu. Oczywiście nie twierdzę, że Ty też tak postąpiłeś, bo Cię nie znam, nie znam Twojego podejścia do sytuacji, ale poprostu ostrzegam przed takimi "zagrywkami" by nie niszczyć sobie ścieżki do pracy :)


Witam

Zawsze postępuję dzwoniąc lub pisząc wg instrukcji danej przez ogłaszającego:)
Ze zrozumieniem treści sobie radzę.Jednak bardzo dziękuję i za te rady.Jeśli mnie się nie przydadzą to komuś z forum mogą się przydac.
Ja dalej szukam.Pisałem w sprawie pracy do wszystkich z tych linków podanych przez użytkowników forum-jednak nie dostałem ani jednej odpoweidzi.Szukam cały czas dalej.Jeśli ktokolwiek będzie coś wiedział to bardzo proszę pisac.
Wszystkim dziękuję za odpowiedzi,życzę każdemu z Was powodzenia.

anonymus
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 17 sty 2014 17:56

Postautor: anonymus » 20 sty 2014 19:36

anonymus pisze:
BananowyJoe pisze:w niektorych ogloszeniach trzeba dzwonic. Z własnego doświadczenia [a raczej obserwacji] wiem iż ludzie sami strzelają sobie w kolano :) na wielu poratalch widziałem ogłoszenia w których jak chłop krowie na rowie było wytłumaczone "Nie odpowiadam na e-maile" a mimo to "wysłano xxxxxxxxx wiadomości e-mail" a potem sobie potencjalny pracodawca porównuje numery z maila z numerem dzwoniącym i nawet nie odbiera, bo po co mu ktoś kto nie potrafi przeczytać jednego akapitu. Oczywiście nie twierdzę, że Ty też tak postąpiłeś, bo Cię nie znam, nie znam Twojego podejścia do sytuacji, ale poprostu ostrzegam przed takimi "zagrywkami" by nie niszczyć sobie ścieżki do pracy :)


Witam

Zawsze postępuję dzwoniąc lub pisząc wg instrukcji danej przez ogłaszającego:)
Ze zrozumieniem treści sobie radzę.Jednak bardzo dziękuję i za te rady.Jeśli mnie się nie przydadzą to komuś z forum mogą się przydac.
Ja dalej szukam.Pisałem w sprawie pracy do wszystkich z tych linków podanych przez użytkowników forum-jednak nie dostałem ani jednej odpoweidzi.Szukam cały czas dalej.Jeśli ktokolwiek będzie coś wiedział to bardzo proszę pisac.
Wszystkim dziękuję za odpowiedzi,życzę każdemu z Was powodzenia.


Numer,który podałem na samej górze jest nie aktualny.
Jeśli ktoś chciałby mi pomóc to podaję aktualny numer:
7448153018
Pozdrawiam i wszystkim dobrej nocy życzę.


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 18 gości