Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
numerowa
Emigrant
Posty: 276
Rejestracja: 30 paź 2012 14:07

Postautor: numerowa » 07 lis 2013 13:44

Z jej wypowiedzi wynika, ze te "wulgaryzmy" zapozyczyla od ciebie, Aina.

ironick
Emigrant
Posty: 735
Rejestracja: 17 paź 2013 22:35

Postautor: ironick » 08 lis 2013 14:47

numerowa - dokladnie tak

ironick
Emigrant
Posty: 735
Rejestracja: 17 paź 2013 22:35

Re: oj

Postautor: ironick » 08 lis 2013 14:58

aina24 pisze:pierwszy i ostatni raz odpisuje cokolwiek do tego nicka a po tej odpowiedzi nawet sie nie trudz bo calkowicie bede ignorowac ten nick i odpowiedzi i jakiekolwiek inne falszywe nicki itd,,


ze ostatni - to mam nadzieje, chociaz watpie, ze dotrzymasz slowa ;)
ale niestety - nie pierwszy :D

aina24 pisze:nie interesuje mnie jak dlugo mnie znasz i inne wywody, wszak siedzisz juz tu kope lat na forum, wiec trudno mialabys nie znac :roll:


mnie tez czas w uk nie tylko leci, a wrecz zapier...a, ale zeby te 2miesiace nazywac kopa lat....

aina24 pisze:a wulgaryzmow to wogole nie rozumiem i mam na nie jakis filter przed oczami, ze jak je widze to juz odpowiedzi nie czytam dalej, wiec sie nie wysilaj bo i tak nie czytam.


jesli wulgaryzmami nazywasz wyrazenie, ktorego sama uzywasz, to dajesz tym przyklad hipokryzji w naczystszej postaci (w ktoryms temacie wrecz zarzucilas mi, ze nic sama nie wymyslam, tylko sciagam od ciebie :D)

aina24 pisze:ale pozdrawiam serdecznie na koniec i zycze milej pracy ...czy tam liczenia benefitow, co kto tam ma :lol:

mam ludzi, ktorzy licza za mnie,
w koncu - kto bogatemu zabroni ;)


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 34 gości