Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
rabbeata
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 07 paź 2013 18:16

Londyn - pierwsze kroki

Postautor: rabbeata » 07 paź 2013 18:59

Witam,

Jeżeli to nie problem proszę o udzielenie kilku wskazówek np. w jakich dzielnicach szukać mieszkania, czy wyjazd we dwie jest bezpieczny itd. Może macie jakieś namiary na pracodawców, którzy mają dość dużą rotację tak, żeby załapać się gdziekolwiek na początek magazyny, pakowalnie, produkcja).

Chcę przyjechać z koleżanką w listopadzie. Ona 22 lata, ja 25. Nie należymy do życiowych oferm. Nigdy nie byłam osobą bezrobotną. Pracuję od kilku lat w handlu. Język angielski- poziom podstawowy (jak większość wykształciuchów). Do tej pory byłam przeciwniczką wyjazdów zagranicznych w celach zarobkowych, jednak obecny pracodawca po raz kolejny utwierdził mnie w przekonaniu, ze to chory kraj i inaczej nie można, jeżeli chce się coś w przyszłości posiadać.

Będę wdzięczna za odpowiedź :)

Pozdrawiam

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 07 paź 2013 19:24

W jakich dzielnicach, to zależy ile masz kasy i jakie jest Twoje podejście do seksu bez zobowiązań.

Jeśli chodzi o pracodawców z dużą rotacja to szukaj takich którzy mają złą opinię.

rabbeata
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 07 paź 2013 18:16

Postautor: rabbeata » 07 paź 2013 19:33

Typowa odpowiedź TEMPEGO POLACZKA. Nie wiem po co piszesz tak ironiczne komentarze. Po co pomóc czy doradzić. Haha lepiej dobić:). Pamiętaj zła karma lubi wracać:).

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 07 paź 2013 22:55

Dlatego zacznij myśleć, a nie zadawać głupie pytania

rabbeata
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 07 paź 2013 18:16

Postautor: rabbeata » 07 paź 2013 23:12

Wiesz lubię jak moje myśli utwierdzają fakty :). Mimo wszystko nie mój problem, że na forum aktywne są osoby zakompleksione, bez perspektyw, które tylko patrzą jak kogoś znegacić :).Hahah codziennie wstaje rano z bananem na pysku i mam w szacownym swoim tyłku to, że próbujesz się tu dowartościować kosztem innych. Widzę, że nie zdążyłeś nauczyć się jeszcze nauczyć proeuropejskiego stylu pracy... co by się nie działo smile.... ;) Nie zabłyszczałeś .... Sorry:)

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 07 paź 2013 23:13

uu user umial sie obronic :lol: :lol:

rabbeata
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 07 paź 2013 18:16

Postautor: rabbeata » 07 paź 2013 23:18

Proste 5 lat w handlu :) Potrafię bronić sens własnej wypowiedzi:). Zresztą negocjacje i tego tupu schematy rozmowy ( na noże) to mój żywioł :).

P.s. Jeżeli możesz udzielić rad odnośnie tematu, który został prze ze mnie założony to będę wdzięczna :)

Pozdrawiam

Beata

Alejandra25
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 24 wrz 2013 13:36

Postautor: Alejandra25 » 09 paź 2013 10:02

usercostam pisze:W jakich dzielnicach, to zależy ile masz kasy i jakie jest Twoje podejście do seksu bez zobowiązań.

Jeśli chodzi o pracodawców z dużą rotacja to szukaj takich którzy mają złą opinię.
cwaniaczek :twisted:
Ostatnio zmieniony 09 paź 2013 10:10 przez Alejandra25, łącznie zmieniany 1 raz.

Alejandra25
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 24 wrz 2013 13:36

Postautor: Alejandra25 » 09 paź 2013 10:07

usercostam pisze:Dlatego zacznij myśleć, a nie zadawać głupie pytania
nie ma głupich pytan baranie sa tylko głupie odpowiedzi!!!!!!!!!!!!!!

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 09 paź 2013 11:03

Pewien profesor mówi do studentów:
- Proszę zadawać pytania. Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.
Na to jeden ze studentów:
- Co się stanie jeśli stanę obiema nogami na szynach tramwajowych, a rękoma chwycę się przewodu trakcji. Czy pojadę jak tramwaj?

luko89
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 05 paź 2013 18:20

Postautor: luko89 » 14 paź 2013 12:46

Witam, pojutrze przyjeżdzam do Londynu do siostry. Chciałbym trochę zwiększyć swoje szanse na znalezienie pracy, więc pytam czy ktoś sie może orientuje o aktualnych przyjęciach na jakiś magazynach / zmywakach, tego typu, dla kogoś z małym/ znikomym doświadczeniem ?

luko89
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 05 paź 2013 18:20

Postautor: luko89 » 17 paź 2013 13:08

Szukam namiary na agencje w Londynie w okolicach Shepherd Bush i Acton najlepiej ale mogą też inne sprawdzone którym można zaufać.

joisann
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 13 lut 2013 04:49

Postautor: joisann » 15 sty 2014 16:58

usercostam pisze:W jakich dzielnicach, to zależy ile masz kasy i jakie jest Twoje podejście do seksu bez zobowiązań.

Jeśli chodzi o pracodawców z dużą rotacja to szukaj takich którzy mają złą opinię.


To jest wlasnie pomoc i wsparcie typowego polaczka. Az sie rzygac chce, za naleze do tej nacji podludzi! wieksze wsparcie okazali mi Bulgarzy, Jamajczycy, Wegrzy, Tajowie, ale nigdy mi polaczek nie pomogl! Oby karma wrocila do ciebie za taka pomoc, prymitywie. a Wy, dziewczyny, odezwijcie sie, moze uda mi sie Wam pomoc, praca w housekeepingu, ale lepsze to niz nic. Moj e-mail: 173v@wp.pl.

bananowyjoe
Gastarbeiter
Posty: 25
Rejestracja: 01 lip 2013 13:43

Postautor: bananowyjoe » 15 sty 2014 17:03

wykop po 4 miesiącach, czyżby chęć sprzedania ich do niemieckiego burdelu? Wiek akuratny....


Ludzie kiedy nauczycie się, że po takim czasie oni albo są w UK, albo już dawno tę myśl wybili sobie z głów

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 15 sty 2014 17:17

joisann pisze:
usercostam pisze:W jakich dzielnicach, to zależy ile masz kasy i jakie jest Twoje podejście do seksu bez zobowiązań.

Jeśli chodzi o pracodawców z dużą rotacja to szukaj takich którzy mają złą opinię.


To jest wlasnie pomoc i wsparcie typowego polaczka. Az sie rzygac chce, za naleze do tej nacji podludzi! wieksze wsparcie okazali mi Bulgarzy, Jamajczycy, Wegrzy, Tajowie, ale nigdy mi polaczek nie pomogl! Oby karma wrocila do ciebie za taka pomoc, prymitywie. a Wy, dziewczyny, odezwijcie sie, moze uda mi sie Wam pomoc, praca w housekeepingu, ale lepsze to niz nic. Moj e-mail: 173v@wp.pl.


Widać uderzyłem w czuły punkt. Dla zwykłego Polaka puknąć Polkę, to żaden rarytas, co innego dla takiego Bułgara czy Jamajczyka. Dla nich to egzotyka, więc pomagają licząc na małe bzykanko i zwykle dostają czego chcą ;)


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 25 gości

cron