Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
spartakus88
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 24 wrz 2013 21:52

Edmonton Green!!! Praca Picker-Pecykling NIE APLIKUJ!!!

Postautor: spartakus88 » 24 wrz 2013 21:54

Witam pisze do wszystkich ktorzy by chcieli aplikowac do pracy na edmonton z ogłoszenia Picker- Recykling!!! nie robcie tego chyba ze jestescie w naprawde duzej desperacji!!! Firma naprawde nazywa sie "biffa"!!! (w firmie tej sortuje sie smieci), pisze jako byly pracownik!!! W "firmie" tej czlowieka traktuja gorzej jak te smieci, czlowiek a tym bardziej POLAK jest mniej warty niz smieci ktore "Pikuje" praca brudna smierdzaca 12h na nogach i tylko slyszysz czemu tak malo!!! Pseudo liderzy i "supervisor" to ludzie glupsi niz taborety wkrecaja do pracy swoich znajomkow a jak trzeba robic redukcje zwalnia sie innych zeby oni mogli miec miejsce!!! tak bylo ze mna i ponad 60 os 2 tyg temu? Nabor do biffy robi inna firma "smart solutions" tego to juz nawet nie ma sensu komentowac! nas i ponad 100 innych osob zatrudniono tylko z tego wzgledu ze biffa miala podpisac arcy wazny kontrakt z chinskim przedsiebiorca wiec biffa musiala sie pokazac z jak najlepszej strony wszystkie stanowiska zostaly obsadzone przez ludzi ktorzy ciezko pracowali bo chcieli sie pokazac i troche tam porobic ale jak tylko chincycy zobaczyli jak dobrze biffa pracuje i podpisano arcy wazny kontrakt, zwolniono 20% zalogi ( no bo po o utrzymywac tyle osob jak kontrakt jest, jeden czlowiek moze robic za 3) a jak sie nie podoba to wypier...
A i bym zapomnial oficjalnie nas nie zwolniono bo nie mogli bo mamy kontrakty, oficjalnie nie potrzebuja tylu ludzi, a ty nagle [piii...] na londynku znow rekrutuja.

Nie pisze zeby uprzykrzać biffie zycie czy sie uzalac nad soba (ja prace juz mam) tylko po to by inni unikneli tego rozczarowania co ja!!!

sylwiaQ
Gastarbeiter
Posty: 20
Rejestracja: 26 kwie 2011 00:11

Postautor: sylwiaQ » 09 paź 2013 12:01

Spartakus z ktorej zmiany jestes/byles?

spartakus88
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 24 wrz 2013 21:52

Postautor: spartakus88 » 09 paź 2013 17:24

czy to wazne? wszystkie sa tak samo ch......


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 72 gości