Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
lenka826
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 24 lut 2008 18:14

Referencje przed wyjazdem do Anglii?

Postautor: lenka826 » 26 lut 2008 12:49

Ostatnio w jednej agencji mi powiedzieli ze przed wyjazdem do pracy do Anglii potrzebne są referencje od np. sąsiadki czy kogoś znajomego.... Jak to ma wygladac??co tam ma byc napisane?? i po co cos takiego trzeba miec?? Przeciez kazdy sasiad napisze mi co bede chciala w tych referencjach:| Czy ktos z was tez musial miec cos takiego przed wyjazdem???

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 26 lut 2008 13:00

Przeciez kazdy sasiad napisze mi co bede chciala w tych referencjach:|


Poprostu anglicy sa w tych sprawach uczciwsi od polakow i oni naprawde wierza ze jesli ktos Ci napisze referencje, ktore firmuje swoim nazwiskiem, to sa one prawdziwe. Moja dziewczyna tez potrzebowala wiec zalatwila sobie z bylego liceum w Polsce. Najlepiej jakbys dala od kogos kto ma komunikatywny angielski zeby mogli zadzwonic czy napisac maila.

user681861
Gastarbeiter
Posty: 37
Rejestracja: 29 lis 2007 10:32

Postautor: user681861 » 26 lut 2008 18:56

Najlepiej jednak, gdy referencje sa od bylego pracodawcy, lub ze szkoly, w ktorej sie uczylas. Czasami wystarcza email, czasami potrzebny jest numer telefonu. Bywa, ze ich wogole nie sprawdzaja...


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 21 gości

cron