Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
gamedev
Emigrant
Posty: 446
Rejestracja: 31 gru 2011 03:25

Grafik/animator 3D - kontraktor

Postautor: gamedev » 02 wrz 2013 21:50

Tak jak w temacie. Praca nie jest jeszcze oficjalnie ogłoszona. Na razie sami rozpuszczamy wici. Poszukujemy grafika/animatora 3D ( przypuszczalnei nie jednego, bo mamy cholerny deficyt ) pracującego z 3DSMax. Przydatna znajomość silników jak np. Unreal czy Unity ( bo taki artysta wie po co komu atlas i co to PoW ;) ), ale nie jest konieczna. Ja bardzo się uśmiechnę, jeśli grafiuk zna też Blendera, bo często toole pod niego tworzę ( nie cierpię MAXScript, Blenderowski Python jednak jest bardziej "ludzki" ). Obecnie mamy dwa duże i jak zwykle niecierpiące zwłoki projekty, z czego jeden jest z kategorii "big brand". Szczegółów za wielu nie napiszę na forum. Jak ktoś jest zainteresowany, to na priv. Rzeczy takie jak modelowanie low/mid poly, teksturowanie, rigging, skinning, animacja, czyli to co właściwie każdy 3D artist wie. Cudów nie wymagamy.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 03 wrz 2013 15:37

Zapomniałeś podać ile kasy

gamedev
Emigrant
Posty: 446
Rejestracja: 31 gru 2011 03:25

Postautor: gamedev » 03 wrz 2013 16:47

Nie zapomniałem. To na priv.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 04 wrz 2013 11:54

Czyli typowe polaczkowate marnowanie czasu...

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 04 wrz 2013 12:39

Typowa polaczkowa wscibskosc/ciekawosc.

Nie dla ciebie to co cie obchodzi ile placa?

gamedev
Emigrant
Posty: 446
Rejestracja: 31 gru 2011 03:25

Postautor: gamedev » 04 wrz 2013 13:11

@usercostam - jak komuś szkoda 5 minut czasu priv wysłać, to znaczy że i tak mu nie zależy, więc ani osoba nie traci czasu, ani ja. Wyślij priv, to ci powiem ile oferujemy, bo tajemnicą to nie jest.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 04 wrz 2013 14:00

Spedz piec minut I napisz ile oferujecie to on nie bedzie musial wysylac ci priva.


A tak powaznie: podawanie wynagrodzenia (widelek) w ogloszeniu o prace jest podstawa IMHO.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 04 wrz 2013 14:19

Powinno byc - ale czesto nie jest.

Szczegowlnie w pracach "z gornej polki" gdzie "competitive" nie znaczy NMW

gamedev
Emigrant
Posty: 446
Rejestracja: 31 gru 2011 03:25

Postautor: gamedev » 04 wrz 2013 14:23

300-400p/d. zależnie od doświadczenia/skilla. Zadowoleni? Marudy. Ciekawe, że najmniej zainteresowani ofertą krzyczą najgłośniej 8)

Te widełki to podstawą były kiedyś. Teraz się coraz częściej od tego odchodzi ( co i mi się nie podoba, ale co robić ). Zresztą ja nie mówię, że o wynagrodzeniu informujemy na interview, na które ktoś może przyjechać z drugiego końca kraju 8)

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 04 wrz 2013 14:35

Nie jestem zainteresowany, ale skoro ty nie chcesz "zmarnować" minuty na napisanie stawki, dlaczego ktoś miałby poświęcić czas aby łaskawy pan podał tę jakże tajemniczą liczbę?

Chociaż liczę w tym na ukryty cel, np. zbieranie maili potencjalnych chętnych. Czyli po prostu zwykłe chamstwo.

gamedev
Emigrant
Posty: 446
Rejestracja: 31 gru 2011 03:25

Postautor: gamedev » 04 wrz 2013 15:06

@usercostam - o chamstwie to z pewnością wiesz naprawdę dużo z praktyki.

Oferta pracy nie została jeszcze ogłoszona, więc nie chcę po prostu podawać pewnych informacji publicznie i tyle.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 04 wrz 2013 15:29

gamedev pisze:@usercostam - o chamstwie to z pewnością wiesz naprawdę dużo z praktyki.

Oferta pracy nie została jeszcze ogłoszona, więc nie chcę po prostu podawać pewnych informacji publicznie i tyle.


Przecież ją ogłosiłeś...

Pewnie szukacie frajera, a jak się nikt nie znajdzie to dopiero będziecie płacić za ogłoszenia? ;)

gamedev
Emigrant
Posty: 446
Rejestracja: 31 gru 2011 03:25

Postautor: gamedev » 04 wrz 2013 15:56

Znajdź mi kontraktora frajera. Kontraktor może w każdej chwili po prostu zrezygnować jak mu się nie podoba i tyle. Nie ten kontrakt to inny.

Może inaczej napiszę. Praca przez ludzi odpowiedzialnych za ogłoszenie jej nie została jeszcze ogłoszona, oznacza to tyle, że moje ogłoszenie nie jest oficjalne.

Zresztą, ty pracy nie szukasz, więc czemu szczekasz najgłośniej? Kto będzie chciał, to się odezwie, kto nie będzie chciał to nie. Czy ktoś kogoś do czegoś zmusza? Ludzie, którzy wykonują takie prace doskonale zdają sobie sprawę ile są warci i czy chcą w coś wejść czy nie.

Dowiedziałem się, że jedną osobę znaleźliśmy już i jest jeszcze jeden slot wolny.

Z mojej strony tyle, bo dyskusja ta nie ma sensu. Kopać się z koniem nie mam zamiaru.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 04 wrz 2013 16:13

gamedev pisze:Kontraktor może w każdej chwili po prostu zrezygnować jak mu się nie podoba i tyle. Nie ten kontrakt to inny.


To już zależy od kontraktu, jak sama nazwa wskazuje. Ale skoro napisałeś, że taka jest polityka, że zrezygnować można w każdej chwili (i też zostać pożegnanym w każdej chwili) to tylko świadczy o kiepskiej polityce. Pewnie jest duża rotacja, bo kiepskie warunki ;) Co też sugeruje chowanie się z podaniem płacy na początku (jakby to było mniej istotne niż inne części oferty, które napisałeś)...

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 04 wrz 2013 16:14

gamedev pisze:Zresztą, ty pracy nie szukasz, więc czemu szczekasz najgłośniej? Kto będzie chciał, to się odezwie, kto nie będzie chciał to nie. Czy ktoś kogoś do czegoś zmusza? Ludzie, którzy wykonują takie prace doskonale zdają sobie sprawę ile są warci i czy chcą w coś wejść czy nie.


Bo się zachowujesz polaczkowato. Są pewne standardy, których nieprzestrzeganie (np. podawanie płacy) jest chamskie i to trzeba tępić.


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 12 gości