Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
lenka826
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 24 lut 2008 18:14

Staff Recruitment z Krakowa

Postautor: lenka826 » 24 lut 2008 18:18

Hej. Czy wyjechał ktos z was za posrednictwem tej agencji?? bylam tam ostatnio popytac o prace ale chcialabym znac opinie osob ktore pracuja w Wielkiej Brytanii za posrednictem tej firmy. I jak z zakwaterowaniem???

mag8177
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 24 lut 2008 20:36

Postautor: mag8177 » 24 lut 2008 20:52

Cześć Lenka 1,5 roku temu wyjechałam do pracy w UK.po przejściu rozmowy kwalifikacyjnej z Angielskim pracodawcą kupili nam bilety na samolot i zawiezli do dużego domu/w przeszłości byl to dom starców./Stary i położony ok.1 godz pieszo do miasta .Pracować mieliśmy w Nursing Home.Po tygodniowych kursach/płatnych/zaczęlismy prace jako opiekunki.Kontakt z agencją w Krakowie się urwał.Nikt już o nas nie pytał.Praca była ciężka fizycznie i psychicznie.Ja wytrzymałam 6 miesięcy.Są też plusy.Nie musisz mieć gotówki żeby wyjechać otworzył nam pracodawca konta załatwiał formalności zwiazane zINSURANCE NUMBER.postaraj się o inny rodzaj pracy nie jak care assistant bo to podła robota uwierz...Powodzenia


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 17 gości

cron