Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
fancybabbling
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2013 03:20

Gdzie w UK najlatwiej o prace?

Postautor: fancybabbling » 09 sie 2013 03:24

Witam. Bylem na wakacjach w UK w tym roku i spodobalo mi sie na tyle, ze chcialbym sie tam przeprowadzic. Na miejscu nie mam zadnych znajomych ani rodziny, wiec nie ma szans na ,, zaczepienie sie". Dodam, ze na wakacje miesieczne wybralem sie zupelnie sam, wiec mysle, ze sobie i tym razem poradze. Pechowo trafilem do miejscowosci w Szkocji , w ktorej z tego co widzialem niezbyt latwo o prace ze srednim angielskim . Jedyne co mozna bylo zalapac to sprzatanie w hotelu a i tak z tym ciezko bo na jedno miejsce 15 osob z doswiadczeniem.
Posiadam NIN.

Jak myslicie, ktore miasto powinienem wybrac? Planowa przeprowadzka w pazdzierniku. Jesli czyta to ktos kto tez chcialby rowniez zaryzykowac niech do mnie napisze. Razem bedzie razniej. :)
Pozdrawiam

arrow87
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 10 sie 2013 17:46

Postautor: arrow87 » 10 sie 2013 17:52

Ja też myślę o przeprowadzce do uk ale mnie interesuję Londyn.Lecę niedługo na parę dni żeby się rozeznać bo jeszcze tam nie byłem ani razu.Tak jak ty nie mam tam za bardzo znajomych i język myślę mam na średnim poziomie.Pzdr.

piotrbzducha007
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 24 sie 2013 04:47

Postautor: piotrbzducha007 » 24 sie 2013 05:03

A co chopaki umiecie ? I nie pytam tu o szkoly tylko umiejetnosci ? (no, chyba ze angielskie szkoly...) . Bo tak w ciemno to ciezko, ale nie beznadziejnie, zalezy czy jestescie gotowi do poswiecen i jakich, oraz ile macie na start tzw. cashu ...

arrow87
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 10 sie 2013 17:46

Postautor: arrow87 » 24 sie 2013 12:50

Ogólnie jestem osobą kreatywną potrafię robię rzeczy w Photoshopie i jestem dj-em,ale pracowałem w magazynie mam uprawnienia na wózki widłowe UE i pracowałem przy wykończeniach wnętrz ale chciałem zrobić kurs ochroniarza w Londynie i pracować jako ochroniarz w sklepie lub jakimś centrum handlowym or something like that.But i dont afraid a new challenges.I have about 1000 pounds for a start.Cheers.

piotrbzducha007
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 24 sie 2013 04:47

Postautor: piotrbzducha007 » 26 sie 2013 00:30

w Photoshopie powiadasz, bede potrzebowal kogos kto bedzie webmasterem, grafikiem i informatykiem w jednym, przewiduje zatrudnienie kogos takiego okolo pazdziernika, jak nic nie znajdziesz a radzisz sobie z koputerem, nie byles karany ani nie jestes scigany w PL to przypomnij mi sie jak nic nie znajdziesz, nawet z PL, zamieszcze ogloszenie na Londynku ale za miesiac.


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 85 gości