Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
MissKate
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 07 sie 2013 23:26

LONDYN Czy to prawda ze obecnie z praca jest ciezko ?

Postautor: MissKate » 07 sie 2013 23:38

Witam wszystkich uzytkownikow tego forum.
Zalozylam ten temat bo chce porozmawiac z osobami ktore przyjechaly do Londynu w ciagu ostatnich kilku miesiecy lub roku Jak dlugo szukaliscie pracy ? Czy bylo naprawde ciezko dostac prace typu sprzatanie, fabryka , restauracja lub sklep?? Ja mam zamiar szukac tego typu pracy ale obwiam sie ze te prace sa tylko przez agencje a ja nie chce miec pracy na telefon.
Druga sprawa to gdzie w Londynie jest najwieksze skupisko fabrykow lub packhouse cos slyszlam ze sa okreslone rejony gdzie takich zakladow jest wiecej .

bombastik
Emigrant
Posty: 212
Rejestracja: 02 sty 2013 20:32

Postautor: bombastik » 08 sie 2013 22:16

Zaden magazyn nie zatudni cie od tak z ulicy, po to placa agencji zeby nie wiazac sie z pracownikiem, potrzebuja to dostaja, nie to nie, ot co.
A tutaj zeby zeby oczekiwac cokolwiek wiecej, trzeba zaoferowac cos, takich magazynierow sa setki...

MissKate
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 07 sie 2013 23:26

LONDYN Czy to prawda ze obecnie z praca jest ciezko ?

Postautor: MissKate » 08 sie 2013 22:37

Czyli bedzie raczej ciezko znalezc prace nawet przez agencje ?
Czy moze mi pomoc fakt ze wczesniej bylam w UK 2 lata i pracowalam w fabyce oraz firmie sprzatajacej i mam referencje .

MarcinSen
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 04 lip 2013 21:19

..

Postautor: MarcinSen » 09 sie 2013 07:54

Ciezko na maxa,my tu wiekszosc sami zlom zbieramy i puszki :-(

Domi001
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 15 lip 2012 02:15

Postautor: Domi001 » 29 sie 2013 20:38

co ty pie..., moj kolega ze swoim smiesznym angielskim po 4 dniach dostal prace przez agencje na chlodniach. z drugiej strony praca na chlodniach brrrr...

adam36
Gastarbeiter
Posty: 29
Rejestracja: 10 lut 2013 09:05

re

Postautor: adam36 » 31 sie 2013 13:15

To jest na pewno sciema,bo slyszalem,ze zlikwidowali ta agencje i ze oni tez puszki... :cry:

campagnard
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 26 sie 2013 11:17

Postautor: campagnard » 05 wrz 2013 12:52

Etam, bzdura. Pracy w sezonie wakacyjnym jest od groma, trzeba tylko chcieć. Licząc tylko na agencje, można się przeliczyć. Przyjechałem tutaj pod koniec czerwca. Mój angielski średnio-komunikatywny. Znalazłem rpacę po tygodniu, odwiedziłem z 70 restauracji, gdzie zostawiłem swoje CV. Codziennie wertowałem londynka i gumtree. Na gumtree znalazłem pracę w restauracji, jako początkujący szef kuchni. Nie mam dużego doświadczenia w kuchni, a to była hiper busy restauracja w covent garden. Jednak po 1,5 miesiaca przeniesli mnie na kitchen portera i pracuje teraz gdzie indziej, za taka sama stawke, ale w lepszej atmosferze. Dodatkowo jak mam OFFy albo czas do pracuje na part time w innej restauracji. Można? Można... Trzeba tylko chcieć.
Jednak znaleźć pracę w listopadzie w restauracji, to już będzie trudniej,


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 24 gości