Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
CzarnyKot
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 05 sie 2013 19:01

Agencje oferujace szkolenia (Admin)-wasze doswiadczenia

Postautor: CzarnyKot » 05 sie 2013 19:04

Witam

Rozsylalam ostatnio CV ubiegajac sie o różne prace administracyjne, niestety moje CV jesli chodzi o doswiadczenie w UK wyglada dosc ubogo. Oprocz jednej sensownej oferty odezwaly sie trzy agencje, które niby oferują szkolenia, bez ktorych, wg pań, z którymi rozmawiałam przez telefon, nie mam szansy na prace za biurkiem. Brzmialo to oczywiscie jak ściema i próba wyłudzenia kasy, ale jednak przez chwiel zastanowiłam sie, czy jednak moze jest w tym jakies ziarno prawdy i po skonczeniu takiego i owego kursu istnieje konkretna szansa, ze agencja, która to szkolenie zasugerowała, znajdzie mi posadę.

Co sądzicie? Spotkaliście sie z taka praktyką?

Pozdro!

numerowa
Emigrant
Posty: 276
Rejestracja: 30 paź 2012 14:07

Postautor: numerowa » 05 sie 2013 20:34

Szczerze mowiac nigdy nie slyszalam o takich szkoleniach. Nigdy tez nie slyszalam, zeby ktos szukal pracownika z takim szkoleniem, firmy wola kogos raczej z doswiadczeniem niz z papierkiem. Wiec wydaje mi sie, ze jest duza szansa na to, ze jedynie stracisz pieniadze.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 05 sie 2013 21:30

Zwykła ściema. Jak ci ktoś proponuje jakieś kursy, to od razu się rozłączaj, bo szkoda czasu

Bloom15
Emigrant
Posty: 120
Rejestracja: 20 paź 2014 08:22

Postautor: Bloom15 » 16 gru 2014 06:09

Ja jestem zdania, że na szkolenia to albo wysyła pracodawca albo wyszukuję je sobie sama. Na. kiedyś jak miałam szkolenie z ochrony danych osobowych w firmie http://bit.ly/1xky8cK , to szef wszystko załatwiał. Szef, u którego miałam już podpisaną umowę o pracę. On też pokrywał koszty szkolenia, podobnie jak w przypadku szkolenia bhp. Będąc na twoim miejscu z pewnością nie wierzyłabym paniom z agencji, chyba, że podpisałyby z tobą wcześniej umowę, że na pewno po szkoleniu znajdą ci pracę.


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 44 gości

cron