Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
elwislo
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2013 16:31

Agencje pracy Croydon

Postautor: elwislo » 15 lip 2013 16:40

Witam wszystkich ! Od dluzszego czasu czytuje to forum, mimo ze swoj angielski debiut mam od zeszlej srody. Mieszkam na Croydonie, jak na razie powoli sie do wszystkiego przyzwyczajam. Przejde do sedna.
W tym roku zrobilam magistra na UE w Katowicach, mam tez licencjat stamtad. Mam doswiadczenie w prowadzeniu wlasnego biznesu, w bankowosci i audycie (praktyki w firmie z "wielkiej 4"). Od zeszlej srody rozsylam CV do rozmaitych firm, najbardziej marzy mi sie praca w audycie/finansach. Odzew na razie jest znikomy wiec obnizylam moje wymagania szukajac pracy jakiejkolwiek. Dostalam w Maku. Nie jest to praca marzen ale od czegos trzeba zaczac. Czy znacie jakies dobre agencje pracy w poblizu Croydonu ? Co trzeba miec zeby sie zarejestrowac w takiej agencji? Czy sa one skuteczne ? Tak jak mowie najfajniej jakby specjalizowala sie w pracy zwiazanej z audytem finansami ale nie bezposrednia obsluga klienta. Angielski mam na dobrym poziomie, wyksztalcenie i doswiadczenie zawodowe rowniez. Z gory dziekuje za odzew z Waszej strony. Pzdr



Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 48 gości

cron