Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
mrufka83
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2013 17:26

praca nie dla osób przebywających w Polsce

Postautor: mrufka83 » 21 maja 2013 17:36

Witam, mieszkam w Polsce od 30 dni szukam pracy w Anglii, i nic, codziennie wysyłam cv, czasami dzwonie, ale szanowne agencje kiedy dowiadują sie ze mieszkam w Polsce, proszą o numer kontaktowy i nigdy ni oddzwaniaja, odezwali się tylko Transline, Crosslee, i kilka drobnych osób które, proponują wynajęcie pokoju i załatwienie numeru w banku, nie odważyłbym się jechac z wyżej wymienionymi firmami, czytając ich dziesiątki negatywnych opini, wychodzi na to że ów agencje zarabija na wyjamnowaniu obskórnych pokoi a nie znajdowaniu pracy.
Wyjechałbym, i szukał na miejscu ale niemam nikogo gdzie mogłbym się zatrzymac, jeśli ktoś znalazł prawdziwą pracę z Polski proszę o wskazówki gdzie szukać? dodam iż interesują mnie magazyny oraz produkcja.Pozdro.

VEIN
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 19 maja 2013 16:52

Postautor: VEIN » 21 maja 2013 18:54

Nie dziw się tym agencjom. Sporo osób szuka pracy tutaj, a jak sam wspomniałeś to nie są zawody o wysokich wymaganiach więc najnormalniej im się nie opłaca. Trzeba przyjechać i szybko się coś ogarnie. Mi się już udało i dorwałem coś tymczasowego part-time ale już przynajmniej jakoś się mogę utrzymać. do odważnych świat należy :)


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 92 gości