Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
VEIN
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 19 maja 2013 16:52

Agencja pracy dla pracowników fizycznych, magazynierów.

Postautor: VEIN » 19 maja 2013 16:57

Witam. Niedawno przyjechałem do Londynu. NIN tudzież konto mam już za sobą.
Jako, że mój angielski jest jedynie podstawowy na początek chciałbym podjąć pracę jako pracownik fizyczny, magazynier czy pakowacz. Wiecie może która agencja pracy specjalizuje się w wyżej wymienionych profesjach?? Przeglądałem oferty kilkunastu i ciężko coś znaleźć
Z góry dziękuję za pomoc !! :)
Pozdrawiam

fiter
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 19 maja 2013 18:59

Postautor: fiter » 19 maja 2013 19:02

Ja też jestem od nie dawna i szukałem agencji koło siebie i chodziłem po nich tobie też to polecam google maps i jazda. Zacznij chodzić i mówić że szukasz pracy jako magazynier lub na produkcji bo im dłużej jesteś bez roboty tym gorzej bo oni patrzą na doświadczenie ja przerobiłem 3 miechy w budowlance na czarno i patrzyli na mnie jak na wariata jak mówiłem, że jestem 3 miechy i nie pracuje.

michalbj
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 13 lut 2013 16:22

Postautor: michalbj » 22 maja 2013 18:36

Proszę sprobowac w firmie Express Toughening. Jest to warehouse zajmujący się szkłem. Praca nie jest ciężka, kierownikiem jest Polak. Obecnie.poszukują ludzi. Dokladny adres znajdziecie na stronce internetowej firmy. W sprawie pracy najlepiej przychodzic od niedzieli do czwartku po godz. 14.00 Dziekuje, dobranoc.

karstr6277
Gastarbeiter
Posty: 18
Rejestracja: 03 cze 2013 08:00

Postautor: karstr6277 » 03 cze 2013 09:36

a orientujesz się może czy w magazynie Express Toughening szukają tylko mężczyzn- nie wiesz czy dla dziewczyny z doświadczeniem produkcyjnym też coś może się znaleźć:)?? I w jakim stopniu angielski trzeba umieć? z góry bardzo dziękuję za odpowiedź :)

karstr6277
Gastarbeiter
Posty: 18
Rejestracja: 03 cze 2013 08:00

Postautor: karstr6277 » 03 cze 2013 09:39

szukam czegoś w pd-zach Londynie...


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 78 gości