Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
salitis
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2013 12:58

Kierowca mini bus/van/car

Postautor: salitis » 26 mar 2013 10:49

Witam,
Mieszkam obecnie w Southampton, ale mam zamiar przenieść się do Londynu.
Poszukuję pracy - chętnie jako kierowca kat. B - na vany, busy, lub po prostu na osobówkę. Posiadam angielskie prawo jazdy i doświadczenie na drogach. Mam 39 lat.
Polecam się pamięci i będę zobowiązany za ewentualną informację.
Pozdrawiam
Marcin

aksel
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 19 mar 2013 08:10

Postautor: aksel » 03 kwie 2013 08:22

Nie daj się nabrać na to ogłoszenie. Ci ludzie ładują w trąbę wszystkich, którzy dają się nabrać. Ostatnio poszukiwali ludzi do do firmy DX Group. Okazało sie to ściemą, sprawdziłem ta firma nie poszukiwala kierowców. Nie wiem na czym zarabiają ale prawdopodobnie na oplatach wstepnych, zmianie prawa jazdy itp.

salitis
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2013 12:58

Postautor: salitis » 03 kwie 2013 17:35

Dzięki za ostrzeżenie :)
Oczywiście, żadna rozsądna osoba nie da się wmanewrować w opłaty od potencjalnego pracodawcy - wtedy w zasadzie z góry można założyć, że nie jest to uczciwe.
Mam jednak nadzieję, że ostrzeżenie przyda się innym :)

Ja natomiast nadal się rozglądam, więc gdyby ktoś, coś... To będę wdzięczny za podsunięte info :)

Pozdrawiam

Mimi2013
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwie 2013 18:40

praca w DX Grouop

Postautor: Mimi2013 » 03 kwie 2013 19:01

Bardzo Was proszę napiszcie mi o co chodzi z tą pracą w DX. Mój mąż otrzymał wszystkie dokumenty od Pana Darka ma już je skompletowane i gotów jest jechać. Pytał się Go kilkakrotnie czy są jakieś dodatkowe koszta, odpowiedział że oprócz 20 funtow na disclousure nic Jemu nie płaci. Wysłał różne dokumenty koleżanka która tam mieszka sprawdziła je wszystko jest ok. Proszę dajcie znać.

BrejkerBrejker
Gastarbeiter
Posty: 41
Rejestracja: 30 lip 2013 09:56

Postautor: BrejkerBrejker » 03 kwie 2013 19:25


salitis
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2013 12:58

Postautor: salitis » 22 kwie 2013 17:12

Witam ponownie,
Ponieważ moje przenosiny do Londynu nabierają tempa - podbiję temat, jako, że potrzeba zatrudnienia staje się z każdym dniem większa :)
Poszukuję pracy - chętnie jako kierowca kat. B - na vany, busy, lub po prostu na osobówkę. Posiadam angielskie prawo jazdy i doświadczenie na drogach Anglii. Mam 39 lat.
Polecam się pamięci i będę zobowiązany za ewentualną informację.
Pozdrawiam
Marcin

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 22 kwie 2013 19:19

A powiedz mi ni, jakim cudem chcesz mieć pracę jako kierowca busa z prawem jazdy kat. B?

ps. Kup samochód za 100 funtów i jeździj jako pizza delivery.

salitis
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2013 12:58

Postautor: salitis » 23 kwie 2013 20:53

Dzięki za radę i naukę :)
Niestety nie skorzystam.
Myślę, że nikomu oprócz Ciebie nie przyszło do głowy, ze chcę jeździć autobusem :)

Jak najbardziej zatem podtrzymuję swoją chęć znalezienia pracy, wg ogłoszenia...
Dzięki :)

Witam ponownie,
Ponieważ moje przenosiny do Londynu nabierają tempa - podbiję temat, jako, że potrzeba zatrudnienia staje się z każdym dniem większa
Poszukuję pracy - chętnie jako kierowca kat. B - na vany, busy, lub po prostu na osobówkę. Posiadam angielskie prawo jazdy i doświadczenie na drogach Anglii. Mam 39 lat.
Polecam się pamięci i będę zobowiązany za ewentualną informację.
Pozdrawiam
Marcin

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 23 kwie 2013 21:39

Salitis pisze:Dzięki za radę i naukę :)
Niestety nie skorzystam.


To zawsze twoja decyzja jest najlepsza dla ciebie samego.

Myślę, że nikomu oprócz Ciebie nie przyszło do głowy, ze chcę jeździć autobusem :)


A widzisz tu gdzieś sugestie o autobusie?
Jedynie ci napisałem, że jak chcesz jeździć busem z prawem jazdy kat. B?
Poszukuję pracy - chętnie jako kierowca kat. B - na vany, busy, lub po

salitis
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2013 12:58

Postautor: salitis » 24 kwie 2013 18:32

No nie mogę... Czy zawsze musi się znaleźć jakiś mądrala, który musi mieć ostatnie słowo?
Proszę Cię serdecznie - odpuść porady. Wiem co mogę robić ze swoim prawem jazdy i wiem, czego szukam. Nie umieszczam ogłoszenia, żeby wszczynać dyskusje, tylko po to, żeby pracę znaleźć - jeśli nie masz takiej do zaoferowania lub nie masz informacji, gdzie takowa jest w chwili obecnej osiągalna - to z góry proszę o Cię o wstrzymanie się od aktywności w tym poście.
Dziękuję

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 24 kwie 2013 22:04

Piszesz na forum publicznym, nie prywatne wiadomości.
Ktoś potem przeczyta i znów będzie kolejna plota, że w UK można jeździć busem z prawem jazdy kat. B.
Rozumiesz czy nie bardzo jarzysz na czym polega forma publicznej wypowiedzi?
Zadałem ci pytanie, o twoje ogłoszenie. Może byś się chwilę zastanowił czy przypadkiem podanie, że szukasz pracy jako kierowca busa z prawem jazdy kat. B nie odstrasza potencjalnych pracodawców?
Zamiast atakować, może zaczniesz MYŚLEĆ?
Bo aż strach pomyśleć co z ciebie za kierowca będzie, zwłaszcza busa...

ps. Napisz ogłoszenie czy list motywacyjny bardziej starannie, bo z twojego ogłoszenia i sposobu rozumowania wynika, że jesteś raczej niechlujny i to nie jest z mojej strony atak czy niegrzeczność ale uwaga dla ciebie.
Cały problem w tym, że trzeba poświęcić te 30 minut i napisać te dwa trzy zdania, tak by było to jasne, czyste i przejrzyste a przede wszystkim uczciwe.

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 24 kwie 2013 22:34

Tytul watku:

Kierowca mini bus/van/car

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 24 kwie 2013 22:37

StaraBaba pisze:Tytul watku:

Kierowca mini bus/van/car


i?

vojtas
Site Admin
Posty: 205
Rejestracja: 29 lip 2014 12:29

Postautor: vojtas » 25 kwie 2013 09:23

Salitis pisze:No nie mogę... Czy zawsze musi się znaleźć jakiś mądrala, który musi mieć ostatnie słowo?
Proszę Cię serdecznie - odpuść porady. Wiem co mogę robić ze swoim prawem jazdy i wiem, czego szukam. Nie umieszczam ogłoszenia, żeby wszczynać dyskusje, tylko po to, żeby pracę znaleźć - jeśli nie masz takiej do zaoferowania lub nie masz informacji, gdzie takowa jest w chwili obecnej osiągalna - to z góry proszę o Cię o wstrzymanie się od aktywności w tym poście.
Dziękuję


Jezeli wiesz co mozesz a czego nie to po co "zasmiecasz" forum wpisami? To nie jest miejsce dla poszukujacych pracy? Prawo w uk mówi że "Prawo Jazdy kategorii B w Wielkiej Brytanii upoważnia kierowcę do prowadzenia pojazdów przystosowanych do przewozu maksymalnie 8 osób" czyli nie możęsz jeździć busem na swoim prawku. Więcej na ten temat Dodaj też post na londynek.net/jobseekers jest to dział dla osób poszukujących pracę do którego zaglądają pracodawcy. Napisz post również w języku angielskim jeżeli chcesz aby cię odnaleźli również angielscy pracodawcy.
Pozdrawiam i życze powodzenia

salitis
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2013 12:58

Postautor: salitis » 25 kwie 2013 17:07

Kochani doradcy.
Być może nie jest to okres jakiś strasznie długi, ale jako kierowca poruszam się po drogach od 25 lat.
Wiem ile osób mogę przewozić na kat. B. I takie auto (być może potocznie - nie ma dla mnie to znaczenia) bardzo często nazywane jest vanem lub mini busem. I to właśnie zawarłem w swoim poście.
Jeżeli cokolwiek jest tu "zaśmiecaniem", to Wasze porady i mądrości, ponieważ zupełnie grzecznie prosiłem, żeby po prostu nie wypowiadać się, jeśli nie macie do dodania NIC NA TEMAT.
Rozumiem, że forum jest od dyskusji i rozmów, ale jest też miejscem kontaktu z ludźmi, którzy w danej chwili mogą w czymś pomóc - i stąd mój post.
Dlaczego nie potraficie uszanować tego, że ktoś po prostu - zwraca się z prośbą o coś bardzo konkretnego i akurat w tym jednym miejscu prosi o bardzo konkretne wypowiedzi? Macie przecież tak wiele innych tematów, w których możecie wykazać się swoją wiedzą i spostrzegawczością...
Efekt tymczasem jest taki, że moja najzwyklejsza próba (oczywiście jedna z kilku również innych) znalezienia pracy, która pozwala przeżyć mi i mojemu dziecku - została storpedowana nikomu niepotrzebnymi wypowiedziami i najzwyczajniej unicestwiona - bo wątpię, żeby z tego "ogłoszenia" cokolwiek jeszcze dobrego dla mnie wynikło.
Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 13 gości

cron