Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
ONA0202
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 20 mar 2013 14:24

kobieta 45 lat szuka pracy

Postautor: ONA0202 » 20 mar 2013 14:28

Inteligentna ,sumienna ,45 letnia kobieta ,szuka ciekawej pracy w centrum Londynu:)

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 20 mar 2013 14:34

Jezyk?

ONA0202
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 20 mar 2013 14:24

Re: kobieta 45 lat szuka pracy

Postautor: ONA0202 » 20 mar 2013 15:42

ONA0202 pisze:Inteligentna ,sumienna ,45 letnia kobieta ,szuka ciekawej pracy w centrum Londynu:)

Język w stopniu podstawowym/komunikatywnym:)

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Re: kobieta 45 lat szuka pracy

Postautor: Starababa » 20 mar 2013 16:33

ONA0202 pisze:
ONA0202 pisze:Inteligentna ,sumienna ,45 letnia kobieta ,szuka ciekawej pracy w centrum Londynu:)

Język w stopniu podstawowym/komunikatywnym:)


I w jakiej branzy szukasz ciekawej (zdefiniuj "ciekawa") pracy praktycznie bez znajomosci jezyka?

ONA0202
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 20 mar 2013 14:24

Postautor: ONA0202 » 20 mar 2013 17:26

Pewnie zaraz napiszesz,że nic nie umiem...hahahaha...i poslesz do usług towarzyskich...niestety aż tak bardzo tego nie pragnę aby sie poniżać....jestem szczęśliwą mężatka,poprostu mąz pracuje i ja chciałabym wyjść z domu miedzy ludzi i znależć spkojna pracę bez szarpaniny nerwów...a potem wrócić do domu i godnie zyć...Mam wiele doświadczenia w róznych branżach,

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 20 mar 2013 19:40

nikt nie mowi ze szukasz pracy w uslugach towarzyskich, ale jaka ciekawa prace z podstawowym angielskim mozesz znalezc? Wg ciebie? Ciekawa jestem :wink:

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 20 mar 2013 20:02

Sorki ale do uslug towarzyskich to wiek juz nie ten - przykro mi Cie rozczarowac.

Strasznie malo istotne jest jakiekolwiek doswiadczenie jezeli znajomosc jezyka bliska zerowej..

Zapytalam o jezyk z prostej przyczyny - w twoim wieku, bez dobrej znajomosci jezyka na "ciekawa" prace (cokolwiek by to mialo znaczyc) szanse masz znikome.

Nawet do ciekawszych wolontariatow potrzeba dobrze znac jezyk. Pisze o wolontariatach poniewaz piszesz "wyjsc z domu miedzy ludzi".

Co do platnej pracy - to samo.

I nie pisze tego absolutnie zlosliwie tylko z obserwacji ludzi w bardzo podobnym wieku/sytuacji.

Bez wzgledu na to ze uwazja sie za wygladajece mlodziej itd...

Mlode dziewczyny nawet bez znajomosci jezyka gdzies zawsze jakas prace zlapia...niekoniecznie w agencji - pojecia nie mam skad Ci to do glowy przyszlo ze komukolwiek bym to sugerowala.

Ale w wieku 45 lat, bez jezyka - nikle szanse na cokolwiek ciekawszego od mopa niestety.

ONA0202
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 20 mar 2013 14:24

Postautor: ONA0202 » 20 mar 2013 20:40

Dziękuje za wiadomości...:)I nie wierzę w złośliwości....wiem że dam radę,jestem silną kobietą i może nie tylko do mopa sie nadaję:)Pozdrawiam wszystkich szukających pracy.....Niestety praca to nasz drugi dom i niewiele osób chce spędzic pół życia na sprzątaniu,jest wiele innych zajęć....Ja wierzę ,że cos znajdę...z pomocą czy bez,mam dużo znajomosci i wiary w siebie...więc:)))zobaczymy,ale podyskutować tez warto...prawda:)
A do Pani która tak subtelnie zaznaczyła ,że jestem za stara do towarzystwa-niestety ...nie Ma Pani racji,czasami mężczyzni wolą starsze bardziej doświadczone kobiety od tych małolatów,co myslą że są najpiekniejsze ze wszystkich i każda jest najlepsza...hahaha...trzeba jeszcze mieć to coś:)...ale nie mnie to ocenić i o tym pisać,ja mam swoje życie i na tym poprzestańmy....Pozyjemy,zobaczymy:):)
Pozdrawiam wszystkich

gamedev
Emigrant
Posty: 446
Rejestracja: 31 gru 2011 03:25

Postautor: gamedev » 20 mar 2013 20:46

A do Pani która tak subtelnie zaznaczyła ,że jestem za stara do towarzystwa-niestety ...nie Ma Pani racji


Co racja to racja z tym "niemaniem" racji. Są jeszcze MILF i GILF :twisted:

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 20 mar 2013 20:51

ONA0202 pisze:Dziękuje za wiadomości...:)I nie wierzę w złośliwości....wiem że dam radę,jestem silną kobietą i może nie tylko do mopa sie nadaję:)Pozdrawiam wszystkich szukających pracy.....Niestety praca to nasz drugi dom i niewiele osób chce spędzic pół życia na sprzątaniu,jest wiele innych zajęć....Ja wierzę ,że cos znajdę...z pomocą czy bez,mam dużo znajomosci i wiary w siebie...więc:)))zobaczymy,ale podyskutować tez warto...prawda:)
A do Pani która tak subtelnie zaznaczyła ,że jestem za stara do towarzystwa-niestety ...nie Ma Pani racji,czasami mężczyzni wolą starsze bardziej doświadczone kobiety od tych małolatów,co myslą że są najpiekniejsze ze wszystkich i każda jest najlepsza...hahaha...trzeba jeszcze mieć to coś:)...ale nie mnie to ocenić i o tym pisać,ja mam swoje życie i na tym poprzestańmy....Pozyjemy,zobaczymy:):)
Pozdrawiam wszystkich



zalezy co dla kogo znaczy ciekawa praca... dla niektorych opieka nad dzieckiem i tego typu prace to tez ciekawa praca, a czesto widzialam oglaszenia o polska opiekunke do dzieci. Ty maz taki atut, ze jestes bardzo mila i sympatyczna osoba o przyjemnym usposobieniu a to w sumie czesto dla ludzi najwazniejsze, wiec prace na pewno znajdziesz:)
pozdrawiam i zycze powodzenia :D

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 20 mar 2013 20:58

ONA0202 pisze:A do Pani która tak subtelnie zaznaczyła ,że jestem za stara do towarzystwa-niestety ...nie Ma Pani racji,czasami mężczyzni wolą starsze bardziej doświadczone kobiety od tych małolatów,co myslą że są najpiekniejsze ze wszystkich i każda jest najlepsza...hahaha...trzeba jeszcze mieć to coś:)


Widze ze jestes znawczynia tmatu wiec.. napewno sobie poradzisz....

A tak na powaznie - powodzenia bo uwierz mi w tym wieku bez jezyka wybor jest bardzo zawezony. Jezeli jakikolwiek wybor istnieje.

rolmopsik
Posty: 0
Rejestracja: 01 mar 2013 18:40

Postautor: rolmopsik » 20 mar 2013 22:48

ONA0202 pisze:Dziękuje za wiadomości...:)I nie wierzę w złośliwości....wiem że dam radę,jestem silną kobietą i może nie tylko do mopa sie nadaję:)Pozdrawiam wszystkich szukających pracy.....Niestety praca to nasz drugi dom i niewiele osób chce spędzic pół życia na sprzątaniu,jest wiele innych zajęć....Ja wierzę ,że cos znajdę...z pomocą czy bez,mam dużo znajomosci i wiary w siebie...więc:)))zobaczymy,ale podyskutować tez warto...prawda:)
A do Pani która tak subtelnie zaznaczyła ,że jestem za stara do towarzystwa-niestety ...nie Ma Pani racji,czasami mężczyzni wolą starsze bardziej doświadczone kobiety od tych małolatów,co myslą że są najpiekniejsze ze wszystkich i każda jest najlepsza...hahaha...trzeba jeszcze mieć to coś:)...ale nie mnie to ocenić i o tym pisać,ja mam swoje życie i na tym poprzestańmy....Pozyjemy,zobaczymy:):)
Pozdrawiam wszystkich



:?:
Znajomości i stawiamy pytanie na forum publicznym .....Hmmm ....chyba jestem jednak blondyną...
A w temacie - nie widzę żadnej innej mozliwości - jak zapisać się na kurs językowy - wyjscie do ludzi - zaliczone.... drugim atutem może być nauka - może być dla niektórych interesującym wyzwaniem....po trzecie - po ukończeniu kursu znacznie poszerzą sie horyzonty ogłaszającej się Pani...
Aaaa i jeszcze jedno - odnośnie tego wynioslego tonu w temacie srzątania - i w takim zajęciu można być ARTYSTĄ, i wcale nie trzeba marnować życia wykonując taką pracę....Rozumiem też Starą dlaczego poprosila o sprecyzowanie pojęcia "interesująca praca".....
Może - przewodnik wycieczek po Londynie ??? Nie ?? pfffff :lol:

ONA0202
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 20 mar 2013 14:24

Postautor: ONA0202 » 21 mar 2013 06:47

na kurs angielskiego chodzę cały czas od 7 m-cy,kiedys w przeszłości uczyłam się tego jężyka 4 lata,jakieś podstawy pozostały...jednak człowiek dąży do tego zeby się stale doskonalic.Wiem,że nie bedzie łatwo,konkurencja dużą...cóż....czasem i znajomości nie pomogą.A na forum moi drodzy każdy moze pisać,prawda?...dlaczego więc nie miałam popróbować pokonwersować z Wami wszystkimi:)....to bardzo ciekawe i pouczające o czym wszyscy piszecie...Ja zadną pracą nie gardzę i nikogo nie urażam mówiąc ,że mop to beznadzieja...wiem ile ciężkiej pracy wkładają ludzie w tym zawodzie,gratuluje ...są czasami doskonali w tym co robia....nie sztuka jest posprzątać po łebkach ale włożyć w to trochę serca:)...Dzieciaki tez lubię,czemu nie...sama wychowałam dwoje wspaniałych dzieciaków,teraz są dorośli i cóz,chcą iść na swoje... takie życie....
Pozdrawiam Was wszystkich...miłego dnia:)

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 21 mar 2013 09:59

blondynek pisze:
Rolmopsik pisze: [odnośnie tego wynioslego tonu w temacie srzątania - i w takim zajęciu można być ARTYSTĄ,


szczegolnie jak sie ma OCD :lol:



Ktos z OCD na sprzataniu dlugo nie da rady, wywala.

Trzeba dokladnie i szybko, ze stresem na szybko....

;)


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 84 gości

cron