Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 27 lut 2013 11:25

Rolmopsik pisze: użytkownik XXXX to stara baba co mieszka w counsil'owskim domku z ogródkiem i ma problem z naduzywaniem alkoholu...


Moment - nie pije w ogole. To urojenia Daro.

(ogrodka tez nie mam)

:lol:

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 27 lut 2013 11:30

to moze na ebau te szmatki powystawiaj czy alegro, bezpieczniej niz locum drogie wynajmowac gdzies.

rolmopsik
Posty: 0
Rejestracja: 01 mar 2013 18:40

Postautor: rolmopsik » 27 lut 2013 11:40

emigrantka pisze:
Rolmopsik pisze: użytkownik XXXX to stara baba co mieszka w counsil'owskim domku z ogródkiem i ma problem z naduzywaniem alkoholu...


Moment - nie pije w ogole. To urojenia Daro.

(ogrodka tez nie mam)

:lol:

nie dotyczyło konkretnej osoby :-)
Wbrew temu co, uzytkownik - schizofrenik, sobie wydedukował nie mam zwyczaju wlizywać się w "społeczność".....

W temacie - lepszym pomyslem byłoby wystawianie na allegro lub ebay'u np Firan - w Anglii nie ciekawe, drogie.... Ogólnie pomyśleć o towarze - który tutaj jest niewytłumaczalnie drogi i sugeruje jakis luksus, a w Polsce podstawa gosp domowego lub życia codziennego.... Konkurencyjne ceny - zawsze będą przyciągały klientów....

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 27 lut 2013 11:54

Swoich wartosci nie umiesz sprzedac a co dopiero piszesz o biznesie?Szmaty i starocie dobrze sie tu sprzedaja trzeba wiedziec gdzie i co kupic by drozej sprzedac sa rynki okresowe (bazary)gdzie ludzie zeby sie pozbyc dobrych rzeczy za grosze je wysprzedaja ,znajomy nowke kurtke ze skory kupil warta 200f za 20f ja na plyty poluje cd plytka warta 10f za 50pensow trafilem Oxygene Jan Michel Jarre.Nie znasz sie po co klakierujesz?Ps zdjecie kota lezecego na stole przy upitej butelce wodki i tanim tytoniu (skrety)swiadcza o statusie tej Pani .No chyba ze kot az tak tresowany.Ze sam skrety robi i popija wodeczke dla towarzystwa :lol:

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 27 lut 2013 12:00

daro43 pisze:Ps zdjecie kota lezecego na stole przy upitej butelce wodki i tanim tytoniu (skrety)swiadcza o statusie tej Pani .No chyba ze kot az tak tresowany.Ze sam skrety robi i popija wodeczke dla towarzystwa :lol:


Przedstawiam Fredka.....

Obrazek

Jak widac wg daro nie moge miec pijacych/palacych GOSCI....


Och ty tepa lysa palo....

Miesa sama tez nie jem a jednak:

Obrazek

Pewnie tatuaze tez moje.....wg Daro....:lol:

Obrazek

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 27 lut 2013 12:10

Hi, tez masz znajomych alkocholikow?Przeciwnik palenia i picia pozwala gosciom na dymienie w domu,znowu sie tlumaczysz robisz z kogos pijaka a sama udajesz cnotliwa buchacha.zawsze winny sie tlumaczy.Fredka?Widac jaki znuzony lezy biedaczek :lol: Od kiedy sie kotom drob daje?surowy.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 27 lut 2013 12:11

holera (to od chiszpani) - to mnie teraz po tatuazu na ulicy pozna to sokole oko... heheheheh
Ostatnio zmieniony 27 lut 2013 12:12 przez Emigrantka, łącznie zmieniany 1 raz.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 27 lut 2013 12:12

Debilu - od zawsze sie kotom daje miesa surowe, wlacznie z drobiem.

Poczytaj o BARF diet dla zwierzakow tepaku. Dobrze ze ci tego kota nie pozwolili trzymac bo by w depresje wpadl przy tobie.

Nigdy nie twierdzilam ze jestem przeciwnikiem palenia i picia. Pisalam ze ja nie pije. Spora roznica pacanie prosty.

rolmopsik
Posty: 0
Rejestracja: 01 mar 2013 18:40

Postautor: rolmopsik » 27 lut 2013 12:27

Az oczy mnie pieka od tych Ortów....
A myślalam, że jak napisze ALKOHOL - to wzrokowo chociaz zapamieta - jak w głowie tylko przeciągi..... "buachahcha" - Komuś niedobrze jest czy odgłos parowozu to ma być?????
Ja perdolkam...... nie ogarniam tej kuwety...

Kociak śliczny BTW :-) :-) :-)

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 27 lut 2013 13:03

blondynek pisze:jak mowilam - ograniczenie powoduje zaslepienie :lol:

goraluk, tlumacz sobie jak chcesz, ale to nie zmieni faktu ze ja mam 40 na godzine o czym ty mozesz tylko pomarzyc Obrazek


Buhehehehehe
hehehehehe
Mów mi jeszcze ... buhehehehehehehe

ps.
Jakie leki bierzesz?
buhehehehe też takie chce.


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 15 gości