Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
blondynek2
Gastarbeiter
Posty: 10
Rejestracja: 02 mar 2013 17:37

Postautor: blondynek2 » 02 mar 2013 18:00

kapus i donosiciel :lol:

clon2goraluk
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 02 mar 2013 17:13

Postautor: clon2goraluk » 02 mar 2013 18:50

daro43 pisze:Jeszcze raz proszę grzecznie nie tykać mojej osoby.I mi nie ubliżać.Dość tego.


Wyluzuj Daro to tylko podrzędne forum na podrzędnym portalu...

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 02 mar 2013 19:19

Czemu mnie chcesz luzować?Ci ludzie uznają chociaż gdzie są pewne granice przyzwoitości?Chyba nie?Niech sobie blużni i daje w palnik ile firma dała.Boli Cię to Goraluk?Nie ma sie kobicina gdzie wyżyć a tu może to niech bryka.No lubi być w świetle jupiterow.Spoko gwiazdy kiedyś same gasną.

clon2goraluk
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 02 mar 2013 17:13

Postautor: clon2goraluk » 02 mar 2013 20:42

daro43 pisze:Czemu mnie chcesz luzować?Ci ludzie uznają chociaż gdzie są pewne granice przyzwoitości?Chyba nie?Niech sobie blużni i daje w palnik ile firma dała.Boli Cię to Goraluk?Nie ma sie kobicina gdzie wyżyć a tu może to niech bryka.No lubi być w świetle jupiterow.Spoko gwiazdy kiedyś same gasną.


To żadne gwiazdy i mnie nic nie boli. Przeciwnie, widzę, że ciebie to bardzo boli.
Dlatego ci mówię, wyluzuj. To forum to podrzędne jakieś na londynku.net odłamie badziewnego onetu.
To tak jak byś wszedł na bazar Różyckiego i chciał wprowadzić uczciwe zasady handlu:)
To forum ma znikomą wartość merytoryczną, nie widzisz tego?
Więcej reklam i przechwalania się kto co potrafi i wie i jaki to nie jest lepszy od tego co się pierwszy raz pyta:))
Dlatego wyluzuj.

agarosa34
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 06 mar 2013 14:27

Postautor: agarosa34 » 06 mar 2013 14:36

witaj Moniko1280,
Jezeli w dalszym ciagu potrzebujesz jakiejs pomocy lub pomyslu napisz do mnie agarosa34@wp.pl

Lew999
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 07 mar 2013 09:38

Re: Biznes w UK, od czego mam zacząć

Postautor: Lew999 » 07 mar 2013 09:58

Monika1280 pisze:Witam. Chciałabym otworzyć własny biznes w UK chodzi o ciucholand. Wiem że trzeba zrobić jakiś biznes plan ale moja wiedza w tym zakresie jest niewielka. Czy ktoś może podać gdzie znajdę wszelkie informacje związane z otwieraniem biznesu w UK, krok po kroku co muszę zrobić żeby ruszyć z miejsca. Będę wdzięczna za
propozycje.



odezwij się do mnie..jak cię interesyje biznes w uk

JNarkiewicz
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2014 10:36

Jak zalozyc wlasna dzialalnosc w uk

Postautor: JNarkiewicz » 17 mar 2014 10:51

Widze, ze do tej pory nikt nie odpowiedzial na pytanie jak otworzyc wlasny buisness w UK. Jezeli chcesz zaczac wlasny biznes, trzeba to zrobic dobrze, z glowa i warto zaopatrzec sie w pomoc osob, ktore na prawde sie na tym znaja. Mysle, ze warto skorzystac z uslug firmy np. :B&F services tu link do strony http://www.bfsc.co.uk/, (ktora serdecznie polecam) strona co prawda po angielsku ale dzwoniac pod numer mozna rozmawiac po polsku.
Firma ta zajmuje sie kompleksowa usluga klienta, od napisania profesjonalnego business planu, poprzez strony internetowe promujace Twoj business po cala ksiegowosc.
ktos pisal, ze business plan jest niepotrzebny, albo potrzebny jak sie chce dostac jakies dofinansowanie. Nie bede sie o tym rozpisywala, kazdy kto chce zalozyc wlasna dzialalnosc powinien poczytac do czego sluzy business plan i po co go pisac. Pozdrawiam serdecznie i zycze powodzenia przyszlym przedsiebiorcom ;)

emilia1979
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 18 sie 2011 14:22

Postautor: emilia1979 » 08 kwie 2014 13:31

Niedawno był superkurs w Londynie na ten temat. "Jak założyć firmę w UK i odnieść sukces". I o tym, na co się warto zdecydować, i o tym, jaką formę działalności wybrać i jak nazwać firmę i jak zdobywać klientów. Nie wiem, czy będzie jeszcze jeden taki kurs, ale dla zainteresowanych może się przydać:
http://polmc.com/?q=article/kurs-%E2%80 ... esc-sukces
Ja uczesniczyłam i sobie chwalę.
Zamiast miesiącami szukać odpowiedzi na różne pytania i zastanawiać się, co i jak, w jeden dzień dowiedziałam się od specjalistów MNÓSTWO

kowalik31
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 12 lip 2015 21:38

Re: Biznes w UK, od czego mam zacząć

Postautor: kowalik31 » 19 sty 2020 22:59

Pomimo brexitu nadal opłaca się prowadzić biznes w UK.


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 17 gości

cron