Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
robak86
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 22 lut 2013 20:00

Pytanie o prace Pilne

Postautor: robak86 » 22 lut 2013 20:05

Witam mam okazje pracowac w firmie lidl przez agencje
HEAD OFFICE

2 Hogarth Place

Earl's Court

London

SW5 0QT

do kotrej aplikowalem cv przez lodnynek.net
mam informacje na emaila gdzie sie mam udac mieszkanie i praca
zajmuje sie tym nie jaka Krystyna Norke o ktorej nie ma sladu na internecie.
fax na stronie agencje podany jest Fax: 0207 373 4651 a w emailu dostalem inny ktory tez nie widnieje w internecie Fax: 0207 373 4652

slyszal ktos moze o nich badz aplikowal i ma zamiar w lidla pracowac ??

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Re: Pytanie o prace Pilne

Postautor: Emigrantka » 22 lut 2013 20:10

robak86 pisze: mieszkanie i praca
zajmuje sie tym nie jaka Krystyna Norke o ktorej nie ma sladu na internecie.


Stary numer - skasuja za mieszkanie, upchna jak sardynki po kilku w pokoju a pracy nie bedzie.

Malo sie o tym pisze?

Skontaktuj sie z ta agencja bo to ich numer:

http://www.extramanrecruitment.co.uk/cm/about_us

Zapytaj czy wiedza cokolwiek o rekrutacji do LIDL czy tez tej "posredniczce"

Gdzie wysylales zgloszenie? do TEJ agencji bezposrednio?

Watpie - na ich stronei pisze ze sa na rynku 40 lat. Mozliwe ze ktos sie pod nich podszywa ale....

robak86
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 22 lut 2013 20:00

Postautor: robak86 » 22 lut 2013 20:31

jutro rano zadz do tej agencji kazali mi kupic bilet i przyjechac bo 27 bedzie praca juz a w poniedzialek byc w londynie i jak bede przzed wylotem ma niby dac znac gdzie mam przyjechac bo mi pokaze gdzie mam dom i jakies inne papiery wyeplnic.


Witam serdecznie,

Dziekujemy za przeslanie aplikacji w sprawie pracy jako pakowacz, magazynier, cleaner w LIDL.
Womens clothes, mens clothes, shoes, accessories, household goods, electrical, decorations
Address High Street 137
SE9 1TQ Greenwich/Eltham
Website www.lidl.co.uk

Podstawowa stawka to Ł6.49/h. Od 14:00-22:00 -Ł6.65/h Od 22:00-6:00 - Ł7/h nadgodziny -Ł7.55 sobota i niedziela - Ł8/h

Po wiecej informacji prosze dzwonic pod numer 00447443071977 do Fryderyka Kaliny ktory zajmuje sie rekrutacja.Fryderyk odbiera telefony i od 10:00 do 18:00.
Praca zaczyna sie od 27.02.13. W Londynie trzeba stawic sie wczesniej.

Pokoj jedynka to koszt 60 funtow na tydzien plus depozyt w wysokosci 120 funtow.
Pokoj dla dwoch osob to koszt 100 funtow na tydzien plus depozyt w wysokosci 200 funtow.

Depopzyty sa oddawane przy wyprowadzaniu.

Pozdrawiam

Krystyna Norke

HEAD OFFICE

2 Hogarth Place

Earl's Court

London

SW5 0QT

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 22 lut 2013 20:41

robak86 pisze:jutro rano zadz do tej agencji kazali mi kupic bilet i przyjechac bo 27 bedzie praca juz a w poniedzialek byc w londynie i jak bede przzed wylotem ma niby dac znac gdzie mam przyjechac bo mi pokaze gdzie mam dom i jakies inne papiery wyeplnic.


Witam serdecznie,

Dziekujemy za przeslanie aplikacji w sprawie pracy jako pakowacz, magazynier, cleaner w LIDL.
Womens clothes, mens clothes, shoes, accessories, household goods, electrical, decorations
Address High Street 137
SE9 1TQ Greenwich/Eltham
Website www.lidl.co.uk

Podstawowa stawka to Ł6.49/h. Od 14:00-22:00 -Ł6.65/h Od 22:00-6:00 - Ł7/h nadgodziny -Ł7.55 sobota i niedziela - Ł8/h

Po wiecej informacji prosze dzwonic pod numer 00447443071977 do Fryderyka Kaliny ktory zajmuje sie rekrutacja.Fryderyk odbiera telefony i od 10:00 do 18:00.
Praca zaczyna sie od 27.02.13. W Londynie trzeba stawic sie wczesniej.

Pokoj jedynka to koszt 60 funtow na tydzien plus depozyt w wysokosci 120 funtow.
Pokoj dla dwoch osob to koszt 100 funtow na tydzien plus depozyt w wysokosci 200 funtow.

Depopzyty sa oddawane przy wyprowadzaniu.

Pozdrawiam

Krystyna Norke

HEAD OFFICE

2 Hogarth Place

Earl's Court

London

SW5 0QT


Sorki ale sciema tradycyjna - podaja adres agencji ktora istnieje od dobrych paru lat zeby wydawac sie wiarygodni.

A telefon komorka? A czemu nie do agencji?

Dzwon koniecznie do tej agencji bezposrednio i pytaj czy oni robia rekrutacje do LIDL. Podejrzewam ze wywala wielkie oczy (nawet przez telefon)

Dziekujemy za przeslanie aplikacji w sprawie pracy jako pakowacz, magazynier, cleaner w LIDL.
Womens clothes, mens clothes, shoes, accessories, household goods, electrical, decorations
Address High Street 137
SE9 1TQ Greenwich/Eltham
Website www.lidl.co.uk


LIDL jest w tym miejscu oczywiscie, agencja jest pod tym adresem oczywiscie ALE wymienione "towary" to nie branza LIDL (LIDL jest w Polsce, nie zauwazylez ze LIDL sprzedaje JEDZENIE a nie ciuchy i elektronike?)

Pokoj jedynka w Londynie za £60? No chyba nora w szafce na szczotki.

Podszywaja sie jak nic... zadzwon i daj znac co agencja mieszczaca sie pod tym zdresem powie....
Ostatnio zmieniony 22 lut 2013 20:47 przez Emigrantka, łącznie zmieniany 1 raz.

robak86
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 22 lut 2013 20:00

Postautor: robak86 » 22 lut 2013 20:44

wlasnie wole przed kupnem biletu cos sie dowiedziec bo nie sztuka jest wydac pieniadze i wrocic z niczym ;/ jutro do tej agencje zadz ciezka sprawa

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 22 lut 2013 20:55

Szukamy młodych zmotywowanych kandydatów na rozpoczęcie pracy jak najszybciej w magazynie.
Nie jest wymagane doświadczenie, jednak kandydaci z doświadczeniem sa mile widziani.

Liczba pracowników: 10 +
Godzin pracy w tygodniu: 34-40 godzin
Płace: zaczyna się od 6,75 (pracownicy magazynu) i 7,15 dla (Team Leader)
Szukam: Osoby w każdym wieku i pochodzeniu (mężczyźni i kobiety)
Obowiązki: Ogólne obowiązki magazynowe, proszę pytac o szczegoly oferty, aby uzyskać więcej informacji.
Szkolenie: Pelne szkolenie będzie prowadzone na miejscu
CV prosimy przesylac na adres krystyna.norke@yahoo.com.
Skontaktujemy sie z wybranymi kandydatami.


email na yahoo?

buahaaaaaaaaaaaaaaa


Miejsce: South West England › Devon
Szukamy młodych zmotywowanych kandydatów na rozpoczęcie pracy jak najszybciej w magazynie.
Nie jest wymagane doświadczenie, jednak kandydaci z doświadczeniem sa mile widziani.
Liczba pracowników : 10 +
Godzin pracy w tygodniu : 34-40 godzin
Płace : zaczyna się od 6,75 (pracownicy magazynu) i 7,15 dla (Team Leader)
Szukam : Osoby w każdym wieku i pochodzeniu (mężczyźni i kobiety)
Obowiązki : Ogólne obowiązki magazynowe, proszę pytac o szczegoly oferty, aby uzyskać więcej informacji.
Szkolenie : Pelne szkolenie będzie prowadzone na miejscu
CV prosimy przesylac na adres krystyna.norke@yahoo.com.
Skontaktujemy sie z wybranymi kandydatami.91.121.179.75 ogłoszenie z londynek.net


Trzeba dac tej agencji znac ze sie ktos pod nich podszywa.....

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 22 lut 2013 21:09

emigrantka pisze:
email na yahoo?

buahaaaaaaaaaaaaaaa



Biuro prane CSEA LEX POland ma eamil na hotmail i REMO w Londynie uznało ich za Polskie władze!!!
Mało, to biuro posiada jedynie skrytkę pocztową, nawet adresu biura nie ma o telefonie nie wspominając.
Typowo Polskie. Zero zdziwienia.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 22 lut 2013 21:12

goraluk pisze:
emigrantka pisze:
email na yahoo?

buahaaaaaaaaaaaaaaa



Biuro prane CSEA LEX POland ma eamil na hotmail i REMO w Londynie uznało ich za Polskie władze!!!
Mało, to biuro posiada jedynie skrytkę pocztową, nawet adresu biura nie ma o telefonie nie wspominając.
Typowo Polskie. Zero zdziwienia.


Co w TYM przypadku nie jest istotne.

Tutaj jasno ktos chce kase zrobic na naiwnych. Jeden telefon do agencji i zapytanie o Krystyne Norke i rekrutacje do LIDL przez ta agencje i sprawa jasna.

A jak robia kase na mieszkaniach?

Prosto....

Pare Mariolek "sprzata" w domach, maja klucze, wlasciciele wyjezdzaja na pare dni, wtedy "wynajmuja" w takim domu pokoje nastepnym ktorzy to szukaja pracy z mieszkaniem. Kasuja depozyt, kasuja za pokoj, znikaja. Pracy nie ma, nigdy nie bylo. Wlasciciel domu/mieszkania wraca z paru dni wakacji a tam paru Polakow siedzi "czeka na prace".

Jasne juz?

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 23 lut 2013 07:21

Mariolki maja klucze, wiekszych glupot nie slyszalem.Tak robic mozna na pustostanach.I tak robia.Kto da klucze do normalnego domu, niesprawdzonym sprzataczka.Kiche przywalilas nie zla.Juz naprawde przestan komikowac.Bo przesadasz nieraz mocno.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 23 lut 2013 12:57

Bardzo malo zycia znasz chlopak - w mojej okolicy sprzataczki (a akurat znam pare) maja klucze do domow bo sprzataja jak wlasciciele sa w pracy.

I w takim "systemie" czesto sa te "mieszkania" z praca wynajmowane baranku.

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 23 lut 2013 13:28

Zeby miec klucze to trzeba byc zaufanym pracownikiem,miec listy polecajace i sprawdzone referencje,nikt madry pierwszej Mariolce z ulicy nie da klucza od tak ot chot.Mariolka to moze na sklocie dorobic zamki i tam wpuszczacz baranow.I znika jak kase wezmie .Znowu gdzies czytalas i lykasz co pisza.Obrazasz sprzataczki ktore latami maja prywatne sprzatania i przez to ze sa lojalne i maja zaufanie ,to i maja klucze,mamy pare takich znajomych kobiet.Pisz ze to pojedyncze przypadki,jakas meda sie znajdzie i tak moze robi.Albo wynajmuje mieszkanie u kogos pomieszka zobaczy co i jak zlustruje chate ,wie co i jak,Mowi ze wyjerzdza do Polski wszystko ok ,da komus klucze ktos dorobi bo wie ze nikogo w domu nie bedzie i tak tez jeleni robia w konia.Ale to ze sprzataczki to marginalna sprawa.I nie pisz w liczbie mnogiej bo z tego wynika ze polki sprzataczki to oszustki.

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 23 lut 2013 13:42

Wyluzuj daro, ja też nie raz słyszałam, że ludzie dają sprzątaczkom klucze już na pierwszym spotkaniu, często nawet bez sprawdzenia podstawowych dokumentów.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 23 lut 2013 14:54

Oj Daro Daro.....nigdzie nie pisalam ze wszystkie sprzataczki, nie przekrecej tego co pisze.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 23 lut 2013 15:26

@Robak86 - dzwoniles do tej agencji? Wyjasniles sprawe?

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 23 lut 2013 18:01

emigrantka pisze:Bardzo malo zycia znasz chlopak - w mojej okolicy sprzataczki (a akurat znam pare) maja klucze do domow bo sprzataja jak wlasciciele sa w pracy.

I w takim "systemie" czesto sa te "mieszkania" z praca wynajmowane baranku.


Ale ty mieszkasz na wschodnim Londynie w councilowskim osiedlu... :)))
To się nie dziwię.


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 26 gości

cron