Strona 1 z 1
ile na poczatek?
: 07 gru 2012 17:13
autor: synesthesia
Witam,
W styczniu wybieramy sie do Londynu. Ile potrzeba nam pieniedzy (w funtach) by przezyc bez pracy okolo 3 mcy? dla 2ki doroslych+dziecko. Moze byc 1bedroom albo share flat w zone 3,4,5.
I statystycznie jak szybko mozna znalezc prace, np experiance +5yrs, engineering
thanks!
: 07 gru 2012 20:47
autor: synesthesia
Wlasnie okolo 6tys funtow mamy zamiar miec. Prace szukalismy, skladalismy CV, byly odzewy i interwiev przez telefon, ale pewnie potraktuja nas serio jak bedziemy na miejscu. Dzieki za odp.
: 07 gru 2012 21:18
autor: ODINN
po co sie pakowac cala rodzina od razu??? na dodatek jak nie ma stalej pracy, i interview "na telefon"... na glowe upadliscie?
chlopa na przeszpiegi sie wysyla, chlop, ustawia wszystkie formalnosci, po uzyskaniu stalej pracy ma mozliwosc wynajecia czegos z sensem, po czym sciaga rodzine...
inaczej to troche niepotrzebne szarpanie sie.
: 07 gru 2012 21:52
autor: daro43
Ja mieszkam w 3 strefie i za studio flat płacę 150 £ tyg.mam tylko tydzień depozytu, ale długo szukaliśmy i to był fart,przedmowca ma racje, nie chętnie chcą dzieci na pokoje.Tylko samodzielne mieszkanie was ratuje, tylko uwazajcie na agencje bo to sporyyyy wydatek.A moze to pani zna lepiej angielski niż maż z kad przedmówca wie?że tak nie jest? Fakt całą rodziną od razu to jest odwaga podziwiam .Ale trzymam kciuki.
: 07 gru 2012 22:44
autor: synesthesia
Jechac musimy razem, bo maz spoza UE i taki jest wymog by maz mogl wjechac do UK. Wyrabiamy EEA family permit. Angielski znamy dobrze, bo mowimy tak na codzien.
: 07 gru 2012 23:25
autor: ODINN
synesthesia pisze:Jechac musimy razem, bo maz spoza UE i taki jest wymog by maz mogl wjechac do UK. Wyrabiamy EEA family permit. Angielski znamy dobrze, bo mowimy tak na codzien.
no to troche inna sytuacja niz z typowym wOnsatym marianem...
no coz, szczescia zycze...