Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
Xargos
Gastarbeiter
Posty: 15
Rejestracja: 03 gru 2012 13:39

Magazynier, kierowca wózka widłowego, pytanie

Postautor: Xargos » 03 gru 2012 13:53

Cześć
Mam pytanko, czy polskie papiery na wózek widłowy przetłumaczone u tłumacza przysięgłego na angielski sa respektowane przez angielskich pracodawców?? Czy mam tylko rozpałke do grilla;)? Przyjechałem jakieś 2 tyg temu i właśnie zaczynam szukać pracy po uprzednim ogarnięciu rzeczywistości. W sumie na razie jakąkolwiek. Mieszkam u znajomych z dziewczyną, ona już znalazła pracę( jest wcześniej o 2 miesiące), miała ułatwione zadanie, jest po filologii angielskiej, u mnie może być ciężej z językiem, znam jedynie w stopniu komunikatywnym i muszę się osłuchać tego bełkotu i skrótowości.

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 04 gru 2012 12:45

Ja Ci odpisze bo sie nie doczekasz.Tu sa dwa podstawowe rodzaje wozka , najczesciej uzywane w magazynie akumulatorowe, załadunek cięzarowek gazowe.Niestety anglicy nie akceptuja polskich uprawnien , zrobisz to tu za darmo, grila nie rozpalaj wez ten papier przetłumaczony tutaj , pomoże Ci to w tym iż masz już doświadczenie w temacie wozków.Powodzenia.

Xargos
Gastarbeiter
Posty: 15
Rejestracja: 03 gru 2012 13:39

Postautor: Xargos » 04 gru 2012 15:48

Dzięki Daro, już miałem wylewać żale że nikt nie chce pomóc rodakowi w potrzebie;). Tak szczerze, to mam doświadczenie jedynie w wózku typu counterbalance, gazowo-benzynowy, gdyż takiego używałem przez sporo latek u poprzedniego pracodawcy, no może jeszcze akumulatorowy wysokiego składowania, ale na niego nie trzeba było papierów tylko przeszkolenie BHP. Pracowałem w firmie farmaceutycznej tak na marginesie. Tak czy inaczej coś wiem na ten temat, nie jestem laikiem. A dzis do mnie zadzwonili z pierwszą ofertą pracy właśnie, trochę daleko ale nie pogardzę, zobaczę czym to pachnie, pozytywne nastawienie:)


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 81 gości