Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
szczurek1910
Gastarbeiter
Posty: 29
Rejestracja: 08 lis 2012 22:28

Oferta Pracy czy z nia wszystko ok??

Postautor: szczurek1910 » 28 lis 2012 17:49

Witam ponownie znalazlem oferte pracy na ktora mi odp:

"Witam,dziekujemy za zainteresowanie nasza oferta.Jest to praca dla kobiet i mezczyzn przy pakowaniu w magazynach. Do zadań pracownika należeć będzie m.in. pakowanie, kompletacja towaru
za pomocą skanera narecznego, przygotowaniu towaru do wysyłki czy układaniu
paczek na palety,regaly.Dyspozycyjnosc do pracy w pelnym wymiarze godzin.Dbalosc o czystość i porządek,przestrzeganie przepisow bhp,ppoz i wewnętrznych regulaminow oraz rozporządzeń dotyczących pracy w magazynie.
Wymagany komunikatywny j.ang.Umowe o prace podpisuje sie na miejscu w zakladzie pracy. Praca jest stała, na nieokreślony okres czasu, legalna –w magazynach mieszczących się[Warndon Industrial Estate,Shire Business Park Wainwright road-Warndon]
Dla zainteresowanych osob mozliwosc zakwaterowania 60-65 funtow tygodniowo [wszystkie rachunki wliczone] plus depozyt, pokoje 1-2 osobowe.Wszystkie zakwaterowania znajduja sie w promilu kilku mil od zakladu pracy[okolo 30-45 minut na piechote lub srodkami komunikacji miejskiej].Przyjazd do Anglii[Birmingham] na wlasny koszt,jest mozliwosc odebrania z dworca lub lotniska i dowoz do miejsca zakwaterowania]Po podjeciu pracy pomagamy w zalozeniu konta w banku,oraz otrzymania NIN[National Insurance Number].NIE POBIERAMY OPLAT ZA ZALATWIENIE PRACY.

Mozliwosc podjecia pracy od zaraz.

Wymagania;
-j.angielski na poziomie komunikatywnym

Oferujemy;
-ciekawa prace w godnych warunkach
-pakiet socjalny[ubezpieczenie,składki emerytalne-oplaca pracodawca]
-kontrakt na czas nieokreslony
-urlop platny[2 dni/miesiąc]
-stawka 6.78 funtow/h[dniowka],7.55 funtow/h[nocka]
-wyplaty tygodniowe[kazdy piatek na konto bankowe]
-40 do 60 godzin tygodniowo
-bonus 0.5 funta/h do każdej przepracowanej godziny
-zakwaterowanie

Po wiecej informacji prosze dzwonic 00447593138559"


Udzieli mi ktos jakiejs informacji na temat??

makaveli88
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2013 12:20

Postautor: makaveli88 » 08 sty 2013 12:21

ja teraz odnalazłem ta oferte i tez się zastanawiam co ijak czy wszystko jest ok:/

szczurek1910
Gastarbeiter
Posty: 29
Rejestracja: 08 lis 2012 22:28

Postautor: szczurek1910 » 08 sty 2013 12:33

aktualna ta oferta jeszcze jest i gdzie ja znalazles?

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 08 sty 2013 12:36


PaniDomuLondyn
Emigrant
Posty: 163
Rejestracja: 30 sty 2012 16:37

Postautor: PaniDomuLondyn » 08 sty 2013 15:52

1) Jezeli to jest agencja pracy to powinni podac numer stacjonarny a nie tylko komorkowy
2) Do wszystkich ofert, w ktorych podaja, ze zalatwiaja mieszkanie, radzilabym podchodzic baaaardzo ostroznie. Raczej prawdziwe agencje pracy nie zalatwiaja mieszkan, bo po co. Maja i tak wielu chetnych do roboty na miejscu, w Anglii.
3) Jaka jest nazwa agencji ???? :shock:
4) Jakiego maja emila????
5) Gdzie sie miesci siedziba agencji????

Jak tego nie wiesz lub takich informacji nie chca Ci udzielic - NIE JEDZ I NIE DAJ SIE NABRAC.


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 5 gości