Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
mahdaa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 17 paź 2012 13:50

OSZUŚCI!! FABRYKA CZEKOLADY LONDYN

Postautor: mahdaa » 17 paź 2012 14:15

Witam. Ostatnio na jednym z portali (chyba poloniusz.pl) znalazłam ogłoszenie o pracy w fabryce czekolady w Londynie, w ogłoszeniu podany byl nr telefonu 00447407115590 ,pan z którym o pracy rozmawiałam podawał się za Macieja Jędzrzejewskiego, na maile odpisywała mi Jolanta Kura z adresu ksrecriuitment@yahoo.com. Co najlepsze \"pani Jola\" i \"pan Maciek\" znali odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące pracy, tej fabryki itp. Podali mi nazwe fabryki \"Ambala\" przy ul Green Street 253. sprawdzilam w internecie i na tej ulicy fakt jest \"Ambala\" ale jest to maly sklepik zajmujący się sprzedażą tychże słodyczy. Gdy napisalam maila do \"Pani Joli\" ze podala mi adres sklepu, a o pracy w sklepie nie bylo mowy tylko w fabryce na magazynie i chcialabym adres tej fabryki znać, dostałam odpowiedź: \"Witam, Praca odbywa sie na zapleczu sklepu. Odbieranie i pakowanie produktow.
Takie miejsca nazywaja sie factory w Anglii dlatego mowa byla o fabryce. Pozdrawiam\". Co wzbudziło moje podejrzenia. Miałam być w sobote rano o 5 w Londynie, mój chłopak miał dolecieć do mnie o 23 tego samego dnia. Pan Maciej powiedział mi, że o 5 nie może mi dać kluczy do mieszkania i że muszę na niego poczekać do jakiejś 9-10, gdy poprosiłam o adres pokoju w którym będziemy mieszkać, bo muszę podać ten adres kierowcy busa a nie chce jechać w ciemno, odpowiedział, że on na dzielnicy Stratford ma kilka pokoi do wynajęcia i jeszcze nie wie w którym dokładnie będziemy mieszkali.. ale żebym się nie martwiła bo NAPEWNO bez mieszkania nie zostane, a kierowca niech kieruje się na Stratford i jak będę w pobliż to mam do niego dzwonić. Oczywiście przez tel miałam powiedziane że płacę 110f z góry za tydz za wynajem (2osoby) i kaucję zwrotną w wysokości 220f przy podpisywaniu umowy najmu. Zaintrygowały mnie te niesprecyzowane odpowiedzi \"Pana Macieja\" więc skontaktowałam się ze znajomym, który od 6 lat mieszka w Londynie. Zdobył nr telefonu do tego sklepu, rozmawial z właścicielem, Anglikiem, i ten powiedział mu, że ani \"Pan Maciej\" ani zadna \"Pani Jola\" nie mają nic wspolnego z tą firmą, że on obecnie nie przeprowadza rekrutacji, a już napewno nie ściąga polaków do pracy.. \"Pan Maciej\" oczywiście polączen z angielskiego nr nie odbiera, jak wszyscy tego typuu oszuści! Mam niezłego farta, na jutro już miałam zamówionego busa, mój chłopak dzisiaj miał kupować bilet na samolot.. ludzie jak macie okazje sprawdzajcie szczegolowo kazde tego typu ogloszenia!!!!!!! Dzisiaj kazałam mojemu bratu zadzwonic do \"Pana Macieja\" i zapytac o pracę.. powiedzial mu ze oczywiscie praca jest i zeby jak najszybciej pojawił się w Londynie! BEZCZELNE SK*****ŃSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie dajcie się zwariować, ja miałam farta i możliwości żeby sprawdzić to wszystko czego życzę Wam wszystkim!! Pozdrawiam.

filu2011
Gastarbeiter
Posty: 25
Rejestracja: 25 gru 2012 18:10

Postautor: filu2011 » 02 sty 2013 14:13

HEHEHHE

numerowa
Emigrant
Posty: 276
Rejestracja: 30 paź 2012 14:07

Postautor: numerowa » 02 sty 2013 21:47

Jacy ludzie sa podli, ciesze sie, ze nie dalas sie nabrac, moze ten post bedzie dla kogos ostrzezeniem. Kurcze, moze by to podac na policje czy cos?

user1938094
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 08 wrz 2011 20:52

Postautor: user1938094 » 03 sty 2013 12:34

tu jest tylko jedno rozwiazanie, doprowadzic do spotkania z sympatycznym panem i za pomoca kija, paly dac nauczke jemu i tym podobnym debilom..
Ci sie udalo ale inna osoba moze nie miec tyle szczescia. ..

kulczyk6
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 15 sty 2013 10:37

praca w anglii ogłoszenie

Postautor: kulczyk6 » 15 sty 2013 10:50

Ja tez znalazlem ogloszenie o pracy w londynie i kazali mi przyjechac jak najszybciej i zarezerwowałem bilet i w poniedziałek miałem jechać ale po tym co tutaj przeczytałem to boje sie jechać tam sam. Teraz jak dzwoni sie na ten numer podaje sie jakiś pan marian. Czy ktos ma wiecej informaji na temat tej pracy i tych pośredników?

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 15 sty 2013 10:56

a jakie "wiecej informacji" Ci potrzeba poza tym ze to oszusci i zeby omijac?

co juz wczesniej ludzie napisali

kulczyk6
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 15 sty 2013 10:37

Postautor: kulczyk6 » 15 sty 2013 11:16

tylko stratny bede przez nich. Ciekawy jestem czy ktoś już tak pojechał na wszystko jedno

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 15 sty 2013 11:53

Jak sie dasz wydymac mimo ostrzezen tutaj to tak, oczywsice bedziesz stratny.


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 13 gości