Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
Yeyo25
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 07 paź 2012 15:14

Szukam Pracy ! Spawacz,kierowca i inne.

Postautor: Yeyo25 » 07 paź 2012 15:23

Witam.

Szukam pracy w UK. Mam 27 lat prawo jazdy kat.b,c,c+e, wozek widłowy,upr.spawacza 135,138,umiem spawac takze elektroda troche tigiem ale bez uprawnien,koparka jednonaczyniowa do 0,8 m3,karta kierowcy.Doswiadczenie.
Jestem gotowy do podjecia pracy,magazyny,produkcja kazda propozycje rozwaze.Angielski prosta komunikacja.
Czy mozecie podac jakis namiar na Uczciwa firme lub osobe ktora jest w stanie pomoc? Swoje CV wysylam tylko na Londynku od 3 m-cy bez odzewu.Moze lepiej pojechac w ciemno? Jak zalatwic sobie pokoj na czas poszukiwania pracy? Prosze o pomoc.


yeyo25@wp.pl

Yeyo25
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 07 paź 2012 15:14

Postautor: Yeyo25 » 14 paź 2012 15:54

Moge pracowac za MINIMALNA stawke Prosze o Kontakt!

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 18 paź 2012 13:27

Szukaj bezpośrednio na stronach z ofertami pracy.
http://jobseekers.direct.gov.uk - to jest państwowe biuro pośrednictwa pracy.
Prac dla ciebie będzie sporo.
Średni czas od rozpoczęcia szukania pracy (intensywnego) do pierwszego dnia pracy to ok. 6 tygodni.
Pozdrawiam.
ps.
słowa kluczowe dla ciebie:
van driver, lory driver, LGV driver i pochodne jako kierowca.
warehouse, storage - magazyn
welder - spawacz.

ps2.
Kierowca ciężarówki może liczyć na zarobki od 8 funtów za godzinę do 10. Więcej, przy odpowiednim doświadczeniu.
Magazyn to w zasadzie minimalna (6.18 na godzinę) z ewentualnymi dodatkami, tak, że może dojść do 6.60...
Spawacz - jeśli masz doświadczenie to ponad 10 funtów na godzinę. 12 czy 15 na godzinę jest jak najbardziej realne.

Yeyo25
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 07 paź 2012 15:14

Postautor: Yeyo25 » 18 paź 2012 18:00

Hej.

Bardzo Ci Dziekuje !
Juz stracilem nadzieje na odpowiedz. Czy moglbys odpisac czy podana firma załatwia nocleg? Dzieki.
Pozdrawiam Pawel.

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 18 paź 2012 19:31

Ta \"firma\", którą któż wyżej uprzejmie podał to odpowiednik polskiego urzędu pracy.

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 18 paź 2012 20:27

Tak, to pośredniak, państwowy a więc w teorii pewny:) (raczej jest).
Nocleg. Tu się komplikuje, jak napisałem wyżej, średni czas od rozpoczęcia intensywnego poszukiwania do rozpoczęcia pracy to ok 6 tygodni.
Moja rada jest taka:
Znajdź nocleg na te 6 tygodnie (pewnie na tym portalu znajdziesz), przygotuj sobie nie mniej jak 50-70 funtów na tydzień życia (bez kosztu mieszkania).
Przy bardzo oszczędnym trybie, bez problemu wystarczy 50 funtów na jedzenie i transport oraz telefony lub pocztę (CV).
Jeśli masz komputer to jest dość sporo miejsc z darmowym internetem (np. McDonald).
Poszukiwania zacznij z Polski, przeglądając oferty na stronie podanej wyżej.
Nie zdziw się jeśli po telefonie, będą chcieć się z tobą spotkać np. za dwa dni!
Więc może lepiej szukaj prac których daty zamknięcia (closing date) są co najmniej 2 tygodniowe, to da ci czas na przygotowanie do wyjazdu (mieszkanie itp). Data zamknięcia oznacza, że od tej daty są przeglądane oferty kandydatów i może potrwać jeszcze ze tydzień dwa zanim wybiorą tych z którymi się spotkają.
Są też polskie agencje pracy, ale nie znam żadnej więc nic o tym nie napiszę.
Jak masz jeszcze pytania...

Yeyo25
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 07 paź 2012 15:14

Postautor: Yeyo25 » 21 paź 2012 17:14

Dzieki za Szczegolowe i POMOCNE iformacje. Bedzie troche łatwiej sie ogarnac. Mam jeszcze jedno pytanie czy jestes obecnie w Angli? Pozdrawiam.

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 21 paź 2012 18:52

Nie ma sprawy, jak masz jakieś pytania, wątpliwości to pytaj, na tyle na ile będę wiedzieć to odpiszę.
Owszem:) Jestem na wyspach... do Polski raczej z rzadka jeżdżę.

Yeyo25
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 07 paź 2012 15:14

Postautor: Yeyo25 » 24 paź 2012 20:02

Witaj.

Dzieki raz jeszcze. CZAS sie zabrac za rozsylanie cwojego CV. Masz u mnie "butelke' za pomoc.Szacun.
Pozdrawiam


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 95 gości