Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
AgnieszkaR
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2012 21:39

praca w primarku

Postautor: AgnieszkaR » 19 sie 2012 21:41

Hej, koleżanka mówiła mi, że jest dużo ofert pracy w Primarku. Czy ktoś z Was pracował w tym sklepie? Jak to wszystko wygląda? Gdzie należy złożyć podanie?

konrad202
Gastarbeiter
Posty: 62
Rejestracja: 16 lut 2011 10:24

Postautor: konrad202 » 20 sie 2012 22:51

a jesteś już w anglii czy dopiero lecisz? jak jesteś jeszcze w Polsce, to radzę poczekaj aż dostaniesz pracę na pewno, załatwisz ubezpieczenie zdrowotne i będziesz spokojna. nie ma co na szybko, lepiej sprawdzona praca.

patrycja1804
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 20 sie 2012 18:35

Re: praca w primarku

Postautor: patrycja1804 » 24 sie 2012 23:26

AgnieszkaR pisze:Hej, koleżanka mówiła mi, że jest dużo ofert pracy w Primarku. Czy ktoś z Was pracował w tym sklepie? Jak to wszystko wygląda? Gdzie należy złożyć podanie?



Praca swietna, powoli skladasz ubrania, pachniesz i gadasz z innymi. Ciezko dostac prace bo malo jest miejsc. Mozesz zlozyc aplikacje przez internet. Ostatnio bylam i sie pytalam. Niestety pracowaly tam polki ktore nie bardzo chcialy mi wszystko powiedziec nawet o rekrutacji i przyszlych przyjeciach. Przykro mi ale polak w anglii to ostatnia osoba ktora ci pomoze, za to pierwsza ktora podlozy ci swinie. Jestem tu od 3 miesiecy i caly czas sie tego ucze. Wiec jesli dostaniesz prace bardzo uwazaj i pilnuj swoich interesow, nie patrz na innych

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 28 sie 2012 09:01

Patrycja, jesli uwazasz ze Polak w UK podlozy ci swinie to gratuluje ci znajomych.

danmro
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 24 sie 2012 11:56

Postautor: danmro » 28 sie 2012 18:39

Patrycja, jesli uwazasz ze Polak w UK podlozy ci swinie to gratuluje ci znajomych.

ja sie z Toba zgadzam,ale znajomy swini nie podlozy.Jestem w londynie i siedze bez pracy.Znalazlem ogloszenie,zadzwonilem.Przylecialem i co?Wystawil mnie polak,nie odbiera tel,nie odpisuje na @.Polak polaka wystawi do wiatru.Nie mowie ze wszyscy sa tacy sami.Czemu nie potrafimy trzymac sie razem?Wszyscy wyjechalismy za chlebem i sie nawzajem nie szanujemy.Jesli kogos zwolnia,to nikt go nie pocieszy,nie pomoze znalesc pracy.Wiem ze jestem i moze pesymista ale taki nasz narod.Pracowalem w niemczech, 2 lata w itali i widzialem jak polak potrafi sie zachowac.Na drodze od razu idzie poznac polaka,zimny lokiec,glosno muza i brak kultury.Na chodniku piwo i szluga w pysku.W sklepie k...a i h.j.Jest nas napprawde duzo i stanowimy jednosci.Zobaczcie czarnych,ciapaty oni daja rade.[size=18][/size]

milla777
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2012 20:45

Postautor: milla777 » 24 paź 2012 21:02

MarcFloyd pisze:Patrycja, jesli uwazasz ze Polak w UK podlozy ci swinie to gratuluje ci znajomych.


sam tak sam o uwazam

oskar90
Gastarbeiter
Posty: 45
Rejestracja: 02 paź 2012 08:32

Postautor: oskar90 » 25 paź 2012 09:24

Polacy w UK są straszni... za jednego funta zabiliby cie... :roll:

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 25 paź 2012 09:32

Zmiencie ludzie towarzystow - to raz.

Dwa - wieczne narzekania jacy to Polacy sa zli zawsze wychodza od ludzi ktorzy potrzebuja, buuuuuuuuuu wrecz zadaja "pomocy".

Tylko ze :

znalezienie mieszkanie
znalezienie pracy
"zalatwianie" zasilkow itd itp to nie "pomoc", to prowadzenie za reke a kto ma na to czas?

Ludzie ktorzy tu mieszkaja maja swoje zycie, prace, domy, rodziny i nie maja CZASU (a czesto tez i mozliwosci) zeby komus OBCEMY w ten sposob "pomoc".

Ja na przyklad pojecia nie mialabym o pracach w knajpach/na budowach itd.

Czy wam sie NAPRAWDE wydaje ze jak ktos tu mieszka to wszystko moze "zalatwic"?
Ostatnio zmieniony 31 paź 2012 14:13 przez Starababa, łącznie zmieniany 1 raz.

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 25 paź 2012 10:47

No i z wątku o pracy w Primark zrobił się wątek o Polaku świnie.

numerowa
Emigrant
Posty: 276
Rejestracja: 30 paź 2012 14:07

Postautor: numerowa » 31 paź 2012 14:01

Ja bym nie polecala pracy w Primarku, co prawda nie pracowalam tam, ale nawet na zakupy nie lubie tam chodzic, bo zawsze tlok, kolejki i bajzel, ludzie rzucaja wszystko na podloge i zawsze szkoda mi tych ludzi, ktorzy tam musza pracowac.

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 31 paź 2012 14:09

numerowa pisze:Ja bym nie polecala pracy w Primarku, co prawda nie pracowalam tam, ale nawet na zakupy nie lubie tam chodzic, bo zawsze tlok, kolejki i bajzel, ludzie rzucaja wszystko na podloge i zawsze szkoda mi tych ludzi, ktorzy tam musza pracowac.


Naprawdę sądzisz, że oni się przejmują? Przynajmniej nie Polacy?
Wg. mnie to oni mają to gdzieś i robią swoim tempem.
Więc nie wiem czego tu szkoda? Za to im płacą, jak by tego nie chcieli robić to by tam nie pracowali.

numerowa
Emigrant
Posty: 276
Rejestracja: 30 paź 2012 14:07

Postautor: numerowa » 31 paź 2012 15:53

Czym sie nie przejmuja? warunkami pracy? W kazdym razie nie jest to praca, ktora bym polecila, z tego co widze. Chyba jak juz sie chce pracowac w sklepie, to moze w jakims mniej zatloczonym i gdzie nie przychodzi tyle buractwa.

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 31 paź 2012 16:35

Warunkami pracy? Żartujesz? Przecież jak by nie chcieli w takich warunkach pracować to by tam nie pracowali, nikt ich nie zmusza.
Niech więc powiedzą pracodawcy, że chcą lepszych warunków, co nie da się?

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 31 paź 2012 18:04

ZYCIE ich zmusza czlowieku.

Ty naprawde taki tepy jestes pod kazdym wzgledem i w kazdym temacie czy tylko udajesz?

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 31 paź 2012 18:18

Głupiaś - to, że ciebie życie zmusza nie oznacza, że ich też. Po prostu tam chcą pracować. Każdy człowiek ma wybór, a jeśli ktoś mi mówi, że go życie zmusza to ciśnie mi się jedno: kretyn.


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 20 gości

cron