Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 26 wrz 2012 18:46

wez slicznego chlopczyka do weterynarza na odrobaczanie i na szczepionki

szczepionki beda 2 w odstepach 2 tygodniowych

nie kupuj NIC z firmy \\\"Bob Martin\\\" bo masa zwierzakow ma na to reakcje i kupe sie z tego swiata po \\\"Bob Martin\\\" zwinelo niestety

nie wypuszczeaj siersciucha na zewnatrz dopuki nie bedzie juz po 2 czesci szczepionki

w wieku 6 miesiecy koniecznie wykastruj - jezeli nie wylastrujesz to bedzie ci pryskal w domu a to potwornie smierdzi, bedzie siw wloczyl i szyukal kotek/bil sie z innymi kocurami i ryzykujesz utrate kota (samochod przejedzie, zarazi sie jakim syfem jak z innymi kotami walczy itd)

moje 4 koty i psica sa ubezpieczone na 7 tysiecy miesiecznie - dla mojego swietego spokoju

pierwsze odrobaczanie zrob o veta bo to male zebys sama nie porzedawkowala czyms, szczepionki tez jak najwczesniej zalatw

i zachipuj zwierzaka zeby sie nie zgubil - a jak sie zgubi zeby go mogli zeskanowac i dac ci znac gdzie sie zawieruszyl

finlandia
Gastarbeiter
Posty: 35
Rejestracja: 30 lip 2012 11:10

Postautor: finlandia » 27 wrz 2012 10:45

dzieki za odpowiedz, jutro zabieram malucha na pierwsza wizyte lekarska :) a jeszcze jedno, musze miec taki pojemniczek zeby go wlozyc i tak przyniesc, bo na rekach chyba nie bardzo mozna, czy mozna? :) sorki za glupie pytania

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 27 wrz 2012 12:29

Pojemniczek koniecznie - bo Cie vet opier...li jak kota n arekach przyniesiesz....

Jak na szybko to w Argosie mozesz kupic....

http://www.argos.co.uk/static/Search/se ... ARRIER.htm

Jak link nie bedzie dzialal to wpisz w wyszykiwarke w Argosie cat carrier

Ja wszystko dla swoich kupuje z:

www.zooplus.co.uk

zwirki, jedzenie itd itp...

ale na jutro Ci cat carrier nie dowioza

powodzenia u veta...

PaniDomuLondyn
Emigrant
Posty: 163
Rejestracja: 30 sty 2012 16:37

Postautor: PaniDomuLondyn » 27 wrz 2012 19:47

Jezeli kotek byl badzo zapchlony to polecam tabletki Johnson's 4 fleas Tablets, ktore dzialaja przez 24 godziny i zabijaja nie tylko dorosle ale i larwy pchel. Pozniej daj kropelki.

Moje koty jak byly zapchlone to dopiero porzadnie je odpchlilam uzywajac najpierw tabletek a pozniej kropelek.

Sprawdz,moze bedziesz mogla malego wysterylizowac za darmo:
http://panidomuwlondynie.blogspot.co.uk/2011/12/darmowy-weterynarz-sterylizacja-za.html

A carrier przyda Ci sie zawsze. To najbezpieczniejsza forma przenoszenia zwierzaka.

Ja robie zakupy na medicanimal. Jak dasz mi swojego emaila to wysle Ci od nich zaproszenie: bedziesz miala wysylke za darmo i za pierwsze zamowienie 5% znizki.

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 27 wrz 2012 20:16

PDL - masz tam troche absurdow na tym swoim blogu musze przyznacMoze popracuj troche nad informacjami?


Finlandia, wez kota do veta najpierw. Jak bedzie mial 6 miesicy i trzeba bedzie kastrowac (sterylizuje sie kotki, to jest kocur wiec bedzie kastrowany - to tak dla jasnosci bo widze ze niektorym sie z lekka myli) to sie odezwij i pokieruje ;)

Sa miejsca tansze od medic animal tez oczywiscie.. Jak cos dla siersciucha potrzebujesz to pytaj

PaniDomuLondyn
Emigrant
Posty: 163
Rejestracja: 30 sty 2012 16:37

Postautor: PaniDomuLondyn » 27 wrz 2012 22:19

[quote="StaraBaba"]PDL - masz tam troche absurdow na tym swoim blogu musze przyznacMoze popracuj troche nad informacjami?

/quote]

Wszystkie informacje sa ze stron zrodlowych. Nic sama nie wymyslilam.

A konkretnie o ktore posty Ci chodzi? Bo moze Ty sie mylisz. Chetnie poprawie jezeli wiesz lepiej ode mnie :)

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 27 wrz 2012 22:28

Moze i ze zrodlowych tylko zrodla czesto klamia....

Spojrzalam na zwierzaki (reszta mnie nie interesuje)

cenowo zajrzyj soebie na

www.zooplus.co.uk
www.animeddirect.co.uk

darmowe vouchery na sterylke - Cat Protection

w Londynie bardzo tanie uslugi weterynaryjne (wlcznie ze sterylkami)

http://www.celiahammond.org/



ubezpieczenia - PetPlan najlepsze zawsze i zawsze brac najlepsza opcje

rowniez Argos, opcja Platinum

operacje jednego z moich kotow kosztowaly prawie 5k

psica w tym tylko roku polknela juz ponad 6k

wszystkie siersciuchy mam ubezpieczone na 7k rocznie, life cover, co roku mi sie te 7k odnawia i mozna uzyc na co potrzeba

ubezpieczenie to nie luksus, to koniecznosc

jak bede miala chwile to rzuce pare innych linkow...


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 82 gości