Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
makeeasyprofit
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 21 kwie 2012 15:40

praca przy zamieszczaniu gotowych reklam na komputerze

Postautor: makeeasyprofit » 21 kwie 2012 16:01

Czesc,

Polecam stronke, ktora pokazala mi znajoma ponad miesiec temu.
Praca polega na zamieszczeniu codziennie jednej reklamy na zasadzie copy paste. Zajmuje to 2-5 min.
Strona nazywa sie zeekrewards.

Moi znajomi robia to od kilku miesiecy i zarobili juz sporo. Nie mieli problemow z wyplata pieniedzy. Wszystko dobrze dzialalo.
Ja mam u nich konto od miesiaca i tez bardzo szybko rosnie.

Dla mnie to idealny sposob na dodatakowy zarobek. Bardzo maly wysilek kazdego dnia i szybo rosnace konto. W rankingu Alexia, ktory ocenia firmy internetowe zeekrewards zajmuja pierwsze miejsce.

Dla mnie ta firma jest super, tak latwych pieniedzy jeszcze nie widzialam, jednak nie chce nikogo na sile namawiac. Mnie ja polecila znajoma wiec bylo mi latwiej uwierzyc w uczciwosc firmy.

Jesli potrzebujecie dodatkowych inf to dajcie znac.

Pozdrawiam

Agnieszka

PaniDomuLondyn
Emigrant
Posty: 163
Rejestracja: 30 sty 2012 16:37

Postautor: PaniDomuLondyn » 21 kwie 2012 16:55

No,kolejna piramida finansowa...

A ile mozna zarobic na wciagnieciu kolejnych osob?

makeeasyprofit
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 21 kwie 2012 15:40

Postautor: makeeasyprofit » 23 kwie 2012 13:59

Piekno tej firmy polega na tym, ze nie trzeba nikogo wciagac ani niczego sprzedawac.
Wystarczy zamieszczac codziennie rekleme.

Pozdr:)

Grzesio85
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 20 kwie 2012 00:02

Postautor: Grzesio85 » 23 kwie 2012 15:58

Aha...

Pozdr :)

PaniDomuLondyn
Emigrant
Posty: 163
Rejestracja: 30 sty 2012 16:37

Postautor: PaniDomuLondyn » 24 kwie 2012 16:44

To jeszcze dwa pytania:

1) dlaczego nie podasz poprostu linka w swoim poscie do tej strony (ktora nota bene latwo mozna znalezc przez google) ? Przeciez nie trzeba wciagac innych,wiec daj linka jak chcesz tak bardzo rozpropagowac idee.

2) Ile trzeba zaplacic za pakiet startowy? Czytalam,ze sa 3 do wyboru. To ile kosztuje najtanszy?

:lol:

makeeasyprofit
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 21 kwie 2012 15:40

Postautor: makeeasyprofit » 26 kwie 2012 13:21

Hej,

Przeciez podalam nazwe zeekrewards, kazdy moze znalezc ta strone na wlasna reke, zeby nie bylo ze podaje swoje konto i na tym wielce korzystam.

Jesli ktos chce dolaczyc do programu faktycznie musi mi dac znac, bo mozna dolaczyc tylko z polecenia przez kogos.

Zapisujesz sie za dalmo i dostajesz 100 punktow, ktore sa odpowiednikiem $100, ktore mozesz pomnazac i zobaczyc jak system dziala.
nic nie musisz placic. Tylko jesli chcesz kupic wiecej punktow i wiecej pomnazac musisz placic $10 miesiecznie. Jesli chcesz, jesli nie to zostajesz z 100 punktami, ktore dostajesz na poczatku.

Nikogo nie namawiam. Chcialam sie podzielic stronka, bo mnie sie podoba.

Pozdr

Aga


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 87 gości