Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Re: Jak znalezc DOBRA prace w UK?

Postautor: aina24 » 22 cze 2013 12:11

MonikaK2L pisze:Jestem coachem, pomagam w rozwiazywaniu wszelkich problemow na emigracji (bariera jezykowa, brak pewnosci siebie, stres, nalogi, samotnosc...). Prowadze rowniez warsztaty pomagajace pokonac wszystkie bariery, znalezc lepsza prace i uwierzyc we wlasne mozliwosci.


ja moge udzielic tej porady bezplatnie :)
bariera jezykowa- nic sie nie da zrobic jak tylko tego jezyka sie zaczac uczyc, a poki co to mozna rekami:)
brak pewnosci siebie, stres, nalogi, samotnosc? w jeden dzien sie tego nie rozwiarze, jedyne rozwiazanie to takie by sobie znalezc prace ljesli ktos jej szuka na poczatek taka gdzie nie uzywa sie za bardzo jezyka. Jak prace sie znajdzie to i stresu mniej, na nalogi brak czasu, no i juz sie nie bedzie tak samotnym bo wsrod ludzi.
Pewnosc siebie bedzie wzrastala ze swiadomoscia, ze sie idzie do przodu i cos sie osiaga, wiec trzeba wiedziec jaki jest nasz cel. Jak sie go nie ma to trzeba sobie wyznaczyc. Pewnie tym celem jest brak bariery jezykowej, brak samotnosci, wyjscie z nalogow itd.. wiec codzienie trzeba starac sie uczyc nowych zdan, slow, poznawac nowych ludzi a tym samym wzrastac bedzie pewnosc siebie. Nic nie buduje pewnosci siebie tak szybko jak wyznaczenie sobie celu i jego osiagniecie, moze to byc nawet bardzo maly cel, jak np-dzis zamiast 5 fajek spale tylko 3 tak codzienie; ale pewnosc siebie zaczyna sie od tego jak postrzegamy samych siedzie, wiec wyznaczanie malych celow i ich osiaganie jest najlepszym sposobem budowanie dobrego samopoczucia i samoocene :)

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 22 cze 2013 12:25

choc pewnie najtrudniej jest zaczac, tj znalezc motywacje do zmian, wiec najleoszym sposobem jest wypisanie sobie na kartce dlaczego chce to zrobic, i ten plan ma byc szczegolowy i realny do zrealizowania. Np poniedzialek- naucze sie 5 nowych slow, spale o fajke mniej. Tydzien minie i mamy- 5x7 to jest 35 nowych slow i 7 zaoszczedzonych fajek.

A by nalezc motywacje, trzeba sobie wypisac dlaczego chce sie to zrobic i to sobie codzienie czytac. Tj wypisac dlugoterminowy cel, jak np zakup czegos tak, krotkoterminowy plan- w jutro bede mial to i tamto zaoszczedzone, jak i ogolny plan, np lepsze zdrowie, rodzina, przyjaciele, bede szczesliwszy itd..


a pisze to tylko dlatego, zeby ktos nie czul sie zawiedziony, jak spojrzy na tytul postu a w nim tylko reklama czegos tam. Bo kto bez pracy, bez pieniedzy zdecydowal sie na platne konsultacje... :D

gamedev
Emigrant
Posty: 446
Rejestracja: 31 gru 2011 03:25

Postautor: gamedev » 22 cze 2013 12:51

@MonikaK2L

Jakie masz kwalifikacje by to robić? Czy jesteś w stanie rozpoznać osobę z ciężką depresją, która powinna poszukać pomocy medycznej? Czy jesteś z wykształcenia psychiatrą lub psychologiem? Pytam, bo to wszystko, co oferujesz, to jest określane również jako "psychoterapia", a psychoterapeuci są wykwalifikowanymi specjalistami. Inaczej w pewnych przypadkach możesz takiemu człowiekowi bardziej zaszkodzić niż pomóc. Life coaching to taka psychoterapia wymyślona przez tych, którym nie chciało się zdobyć kwalifikacji, by zostać terapeutą. Dlatego właśnie pytam o twoje kwalifikacje.

numerowa
Emigrant
Posty: 276
Rejestracja: 30 paź 2012 14:07

Postautor: numerowa » 23 cze 2013 23:21

Nie rozumiem dlaczego tak sie uczepiliscie dziewczyny. Traktujecie coaching jak jakies hochsztalplerstwo i mylicie z psychologia czy psychoterapia, a przeciez coaching jest bardzo efektywny i uzywany jest przez kazda firme, ktorej zalezy na udoskonalaniu indywidualnych cech i umiejetnosci swoich pracownikow.

Wracajac do autorki topiku, dziewczyna jest coachem, oglasza sie na Londynku, jest rzeczowa, grzeczna, a wy ja zjezdzacie z niezrozumiala zajadloscia. O co wam chodzi? Przeciez nie musicie isc do niej na sesje.

bananowyjoe
Gastarbeiter
Posty: 25
Rejestracja: 01 lip 2013 13:43

Postautor: bananowyjoe » 24 cze 2013 11:32

samo to że zrobiłaś sobie z forum "serwis" ogłoszeniowy nie świadczy o Tobie dobrze. Dodatkowo my w Polsce mamy takie przysłowie "coś co jest do wszystkiego jest tak naprawdę do dupy" tak jest też z Tobą. Nauka podrywu H@H@ uśmiałem się po pachy, Seksuolog jeszcze lepiej, Do tego LC :) "szpec od szyszkiego"

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 24 cze 2013 11:32

MonikaK2L pisze:[proszę o dowód na to, że to ja wystawiłam komentarz Panu Wojtkowi, którego nie znam i o którym słyszę pierwszy raz. Swoją drogą to interesujące, że znalazłaś taki komentarz, czyżbyś wykazywała zainteresowanie life coachingiem?



Monika Kwiatkowska

http://www.wojtekkaczyk.com/wojtek-kacz ... wiatkowska

Monika Kwiatkowska

http://www.key2love.com/o-key2love/o-mnie

Zbieg okolicznosci? W tym samym "kolku zainteresowan"?

bananowyjoe
Gastarbeiter
Posty: 25
Rejestracja: 01 lip 2013 13:43

Postautor: bananowyjoe » 24 cze 2013 12:34

sama sobie przeczysz, w jednym zdaniu piszesz iż nie widzisz powodu by wypierać się komentarza, a zdanie dalej piszesz że nie Ty go napisałaś. Jednak to chyba Ty masz problemy nie ktoś inny


Owszem. Nie mam powodu, dla którego miałabym się wypierać napisania komentarza, tym bardziej, że jest podpisany imieniem i nazwiskiem


a chwile później

Nie napisałam go,

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 24 cze 2013 13:11

Tak na marginesie, to zabawne, że o obiektywnym podejściu pisze ktoś, ko ogłoszenie pisze w pierwszej osobie "my".

bananowyjoe
Gastarbeiter
Posty: 25
Rejestracja: 01 lip 2013 13:43

Postautor: bananowyjoe » 24 cze 2013 13:33

MonikaK2L pisze:
BananowyJoe pisze:sama sobie przeczysz, w jednym zdaniu piszesz iż nie widzisz powodu by wypierać się komentarza, a zdanie dalej piszesz że nie Ty go napisałaś. Jednak to chyba Ty masz problemy nie ktoś inny


Owszem. Nie mam powodu, dla którego miałabym się wypierać napisania komentarza, tym bardziej, że jest podpisany imieniem i nazwiskiem


a chwile później

Nie napisałam go,

Czytaj ze zrozumieniem, proszę.
Na pytanie "zbieg okoliczności" odpisałam "owszem". Gdybym napisała ten komentarz, to bym się tego nie wyparła, bo nie miałabym ku temu powodu. Teraz jestem ciekawa, czy napiszesz "przepraszam, faktycznie nie doczytałem", czy dalej będziesz chciał brnąć w tą bezsensowną dyskusję. Napisałam już prośbę o usunięcie mojego konta, nie widzę sensu dalszej konwersacji z osobami, które czerpią satysfakcję z krytykowania innych bez kompletnie żadnego celu.


proszę nie udawaj poliglotki bo nie masz pojęcia o czym piszesz. Najpier piszesz NIE MAM powodu by sie go wyprzeć a teraz "gdybym to bym" sama sobie poraz kolejny przeczysz. Nie mam zamiaru Cię przepraszać bo to Ty popełniłaś bląd nie ja :_

1andy1
Gastarbeiter
Posty: 25
Rejestracja: 22 mar 2013 20:35

Postautor: 1andy1 » 24 cze 2013 18:46

Temat bardzo pasuje do treści postów.

Wwwrrrrr :twisted:


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 17 gości