Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 05 sty 2013 16:19

Okey - to nie sa absolutnie zadne ataki na Ciebie. Po prostu pisze co jest potrzebne zeby cos takiego legalnie robic tutaj.

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 05 sty 2013 16:32

emigrantka pisze:Okey - to nie sa absolutnie zadne ataki na Ciebie. Po prostu pisze co jest potrzebne zeby cos takiego legalnie robic tutaj.


Ale sama się zastanów, CRB check?! do opieki nad psem czy kotem?! Do dzieci, osób starszych ok, rozumiem, ale do psów? Jak ktoś ma psa wartego parę tysięcy funtów to i tak weźmie znaną organizację z ubezpieczeniami i odpowiednim zapleczem a nie kogoś kto ma w domu pozwolenie z councilu.
Skąd wiesz czy osoba się ogłaszająca nie ma np. podejścia do zwierząt lepszego niż ta z CRB? A co łączenia opieki nad zwierzyną i dziećmi, sądzę, że ta osoba na tyle jest odpowiedzialna, że zdaje sobie sprawę z tego i tamtego.
Nie wiesz tego, więc po co ją atakować. Lepiej dopytać.
Jak ja kiedyś zażartowałem, z ogłoszeń "zabiorę do Polski" że za darmo to mało mnie nie zjedli tu, że co za darmo? A komu szkodzi napisać za ile zabierze? Więc z jednej strony czepiasz się naprawdę bez powodu a w innej sytuacji robisz wręcz odwrotnie. Tylko o to mi chodzi, że zamiast od razu kogoś krytykować lepiej podejść pozytywniej.
Czasem mam wrażenie, że pewne osoby tu na forum wręcz zazdrość zjada żywcem jak czyta takie ogłoszenie o przedszkolu, opiece itp...

ps. Ze zwierzęta a zwłaszcza psy nie są mi obce, od dziecka wychowywałem się w domu gdzie zawsze był pies i nie tylko zresztą pies, ale trzymanie psa w mieszkaniu to może nie zbrodnia ale bardzo złe podejście do zwierzyny, która potrzebuje przestrzeni i świeżego powietrza a nie 4-ch ścian i dwóch czy trzech spacerów.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 05 sty 2013 16:40

emigrantka pisze:Okey - to nie sa absolutnie zadne ataki na Ciebie. Po prostu pisze co jest potrzebne zeby cos takiego legalnie robic tutaj.


Tio bylo do zalozycielki watku nie do ciebie nieuku

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 05 sty 2013 17:35

Że do opieki nad psem trzeba mieć CRB Check?:)))
Buhehehehe

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 05 sty 2013 17:36

.. jak rowniez odpowiednie ubezpieczenie...

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 05 sty 2013 17:41

emigrantka pisze:.. jak rowniez odpowiednie ubezpieczenie...


I warunki, nie ciasny councilowski flat.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 05 sty 2013 17:46

oczywiscie - i odpowiednie na boarning warunki

z odpowiednimi pozwoleniami i od landlorda i od council, samo od landlorda nie wystarczy, MUSI byc pozwolenie od council nawet jezeli jest to dom wlasny czy prywatnie wynajety

doucz sie i wtedy dyskutuj

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 05 sty 2013 17:48

emigrantka pisze:oczywiscie - i odpowiednie na boarning warunki

z odpowiednimi pozwoleniami i od landlorda i od council, samo od landlorda nie wystarczy, MUSI byc pozwolenie od council nawet jezeli jest to dom wlasny czy prywatnie wynajety

doucz sie i wtedy dyskutuj


No właśnie sama się doucz, bo robisz zwierzyniec w mieszkaniu.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 05 sty 2013 18:01

ja mam pozwolenie na swoj zwierzyniec....niczego sie douczac nie musze

moje mieszkanie - moja sprawa

a tobie zal dupe scicka to juz nie moj problem :lol:

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 05 sty 2013 21:02

emigrantka pisze:ja mam pozwolenie na swoj zwierzyniec....niczego sie douczac nie musze

moje mieszkanie - moja sprawa

a tobie zal dupe scicka to juz nie moj problem :lol:


Pozwoleniem to sobie ta dupę podetrzyj o której piszesz.
Widać,ze kompletnie nie dbasz o zwierzaki, skoro papierek dla nich załatwia wszystko.
Ale co ja w zasadzie oczekuje od councilowskiej starejbaby...

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 05 sty 2013 21:22

Tak, oczywiscie masz racje - kompletnie nie dbam o swoje zwierzaki.

:lol:

m4dz14
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 18 mar 2013 18:27

Postautor: m4dz14 » 20 mar 2013 09:45

Widze ze sa tu osoby ktore wiedza na ten temat wiecej niz , planuje wyjazd do Londynu maj-czerwiec moze wczesniej i nie wyobrazam sobie wyjazdu bez mojej psiuni prosze was o kontakt ze mna na maila m4dz142o2.pl chcem dowiedziec sie jak to jest z wynajeciem domu dla lokatorow z psem oraz jak to jest z opiekunkami dla psa , gdzie najlepiej szukac takiej pomocy - sprawdzonej i profesjonalnej . Pozdrawiam Magda.


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 7 gości

cron