Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
anja9219
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 09 lut 2012 19:37

FasterStaff oszusci?!

Postautor: anja9219 » 09 lut 2012 19:43

Witam, aktualnie szukam pracy i czasami zagladam na ten portal i rozne inne gdzie agencja FasterStaff dahe duzo pracy,ale to jest totalna sciema!!!zadnego kontaktu w ogloszeniu tylko strona, ktora jest jakims posmiewiskiem!Tak nie wyglada strona internetowa agencji, nie ma na niej zadnego numeru, maila, nie mozna nawet zlozyc aplikacji!!!zreszta ogloszenia, ktore pojawiaja sie na portalach ciagle sa takie same tzn. codziennie potrzebuja po 15 pracownikow do danej fabryki czy magazynu!! a wiec nie przyjmuja ludzi TYLKO JEST TO WIEEEEEEEELKA SCIEMA!nie wchodzcie na ich strone, nie dajcie na sobie zarabiac robiac siebie w .....a jesli ktos dostal prace od tej agencji to piszcie chociaz to niemozliwe!

Asheara
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 17 sty 2012 15:49

Postautor: Asheara » 10 lut 2012 11:05

Zgadzam się w 100%, sama nawet założyłam temat apropos tej firmy.
Pełno ofert, zero odzewu, aplikacja chyba nawet się nie wysyła..
Brak jakichkolwiek danych kontaktowych, adresu ich biura. Co więcej, pisałam też do osób które wrzucały te ogłoszenia na np.londynek - również brak odzewu.
Szkoda czasu..

MarekR
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 13 lut 2012 15:17

Postautor: MarekR » 13 lut 2012 15:32

Witam, wygląda na to ze powiodło się mi bo dostałem odpowiedz od faster staff i we środę idę na rejestracje do C D Warehouse UK LTD, Ealing,
London W5 5AH, to we środę będę wiedzieć więcej na ich temat.

Co do adresu to znalazłem jego na samym dole strony
FASTER STAFF SOLUTIONS1 Canada Square, Canary Wharf, London, E14 5AA Tel: +44 1253 200 053 INTERNATIONAL RECRUITMENT AGENCY

Mozę nie powinienem tego pisać ale maila dostałem z info @ fasterstaff.com. We środę będę wiedzieć więcej :)

ratt87
Gastarbeiter
Posty: 34
Rejestracja: 29 sty 2012 01:32

Postautor: ratt87 » 13 lut 2012 15:52

osoba z firmy??

ratt87
Gastarbeiter
Posty: 34
Rejestracja: 29 sty 2012 01:32

Postautor: ratt87 » 13 lut 2012 15:52

osoba z firmy??

MarekR
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 13 lut 2012 15:17

Postautor: MarekR » 14 lut 2012 10:53

Środa już nie za gurami, mam pytanie do Asheara i anja9219 interesuje mnie jakie straty ponieśliście i ogółem w jaki sposób zostaliście oszukani? Trzeba było coś kupić czy za coś zapłacić ?
Pozdrawiam

Fasterss
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 14 lut 2012 10:58

Postautor: Fasterss » 14 lut 2012 11:28

Faster Staff nikogo nie oszukał i tym nie zajmuje się, nic nie sprzedajemy i nic nie trzeba zapłacić by zacząć pracować. Jeżeli ktoś szuka pracy, po za akceptowaniu dostaje prace i potem wynagrodzenie. Niema żadnych "hidden costs" czy cos w tym stylu.

Asheara i anja9219 jeżeli zostaliście oszukani przez kogoś i ponieśliście straty proszę to zgłosić jak najszybciej do policji. Mogę tylko gwarantować ze to nie był ktoś z Faster Staff.

blondynek proszę sprawdzić wszystkie "who is sources" przed podawaniem nie poprawnej informacji

http://betterwhois.com/bwhois.cgi?verification=8229&domain=fasterstaff.com&submitbtn=Continue

[Querying whois.launchpad.com]
[whois.launchpad.com]
Registration Service Provided By: LAUNCHPAD.COM, INC.
Contact: +1.7135745287

Domain Name: FASTERSTAFF.COM

Registrant:
Recruitment Agency
Faster Staff Solutions (info@fasterstaff.com)
1 Canada Square
london
null,E14 5AA
GB
Tel. +44.1253200053

Creation Date: 25-Jan-2012
Expiration Date: 25-Jan-2013

Domain servers in listed order:
ns1351.hostgator.com
ns1352.hostgator.com


Administrative Contact:
Recruitment Agency
Faster Staff Solutions (info@fasterstaff.com)
1 Canada Square
london
null,E14 5AA
GB
Tel. +44.1253200053

Technical Contact:
Recruitment Agency
Faster Staff Solutions (info@fasterstaff.com)
1 Canada Square
london
null,E14 5AA
GB
Tel. +44.1253200053

Billing Contact:
Recruitment Agency
Faster Staff Solutions (info@fasterstaff.com)
1 Canada Square
london
null,E14 5AA
GB
Tel. +44.1253200053

Jeżeli postawili jakieś pytanie na konto aplikacji proszę o kontakt nie na Londynek.net a pod
application@fasterstaff.com
Human Resources kontakt
HR@fasterstaff.com

Matt123456
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2012 15:44

Postautor: Matt123456 » 14 lut 2012 15:54

Skoro robią ludzi w "konia" to ktoś powinien usuwać ich oferty ... Tylko ludzie się nabierają.

Fasterss
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 14 lut 2012 10:58

Postautor: Fasterss » 14 lut 2012 15:54

Jeszcze raz powtarzam
Jeżeli powstawili jakieś pytania to proszę pisac
info@fasterstaff.com
albo
application@fasterstaff.com
&
Human Resources kontakt
HR@fasterstaff.com

Blondynek proszę ukazać gdzie na http://www.fasterstaff.com trzeba wpisać banku dane lub adres. Żeby zapełnić aplikacje wystarczy tylko wpisać imię i e-mail http://www.fasterstaff.com/index.php/jobaplication

Telefon jest podłączony do systemu Ereceptionist więcej informacji proszę szukać w Google.

ktos sie pytal w jaki sposob oszukali skoro nikt nic nie placil

wystarczy ze strona/ 'agencja' bedzie zbierala dane - od imienia i nazwiska poprzez NIN i szczegoly bankowe i potem uzywala tych danych dla brania kredytow

a jesli ktokolwiek pracowal przez agencje to wie ze sa ta normalnie pobierane dane

tyle ze w przypadku agencji ktora tak naprawde agencja nie jest - te dane moga byc wykorzystane do wziecia kredytow, posluzenia sie przez nielegalnych imigranotw itd itp


Dane nie są pobierane, tylko po udanym interview.

o czym - osoba nawiwna moze nie wiedziec


Powtarzam dla osób które o tym nie wiedzo , banku dane i adres nie są pobierane nie jestem ekspertko ale wiem na pewno ze jeszcze nikt w Wielkiej Brytanii nie dal kredytu na imię i email.

osobiscie tez uwaxam ze strona jest strasznie lewacka i niedopracowana
Osobiście możesz uważać co tylko chcesz i masz na to prawo.

Jeżeli masz pytanie na konto pracy, ogóry jest podany adres proszę pisać w języku angielskim jak nie masz pytań na konto pracy, to dziękuje i do widzenie.

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 15 lut 2012 08:11

Jeszcze raz powtarzam
Jeżeli powstawili jakieś pytania to proszę pisac


A może zamiast się powtarzać odpowiedziałbyś na konkretne pytania blondynka? Szczególnie te dotyczące Companies House i telefonu.

anja9219
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 09 lut 2012 19:37

Postautor: anja9219 » 17 lut 2012 21:35

nie zarabiaja tylko na mnie, ale na wszystkich, ktorzy wchodza na ta strone! ktos poprostu sobie wymyslil ze bedzie dodawal codziennie ogloszenia z praca i zapotrzebowaniem na wiele pracownikow, po to zeby miec jak najwiecej wejsc na strone, ktora nawet dla mojej mamy wyglada dziwnie, chociaz nie ma o tym zielnoego pojecia.Zreszta chyba za duzo ludzi zobaczylo ze to sciema i ostatnio cos nie daja ogloszen albo sa usuwane i bardzo dobrze!;)

anja9219
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 09 lut 2012 19:37

Postautor: anja9219 » 17 lut 2012 21:39

Daja glupia nadzieje osobom, ktore naprawde potrzebuja pracy i gdy widza takie ogloszenie mysla ze moze ich problemy wkoncu sie rozwiaza, a to niestety kolejni naciagacze zerujacy na innych wpychajac nam niezly kit, ktory kazdy lyka bo niestety z praca ciezko, gdyby te oferty byly realne to respect dla nich ze daja ludziom prace, a w takiej sytuacji to ch... wam w d...;)


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 11 gości

cron