Forum techniczne: Uwagi i komentarze na temat londynka i forum
fmglass
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2009 09:21

Punkty w programie lojalnościowym

Postautor: fmglass » 12 paź 2009 09:45

czesc.
czy może ktoś mi opisac krok po kroku jak wykorzystac zebrane punkty w programie lojalnościowym w dziale usługi bo nigdzie nie jest to opisane. Jest tylko podana historyjka o Panu Nowaku co kupił ogłoszenie i zdobył punkty i że teraz za te punkty moze wykupic kolejne ogłoszenie, ale nie jest opisane jak to zrobić. Za kazdym razem kiedy place za moje ogłoszenie za kolejny miesiąc nie ma tam takiej opcji jak "wykorzystaj swoje punkty" albo cos w tym stylu. Jest tylko zapłać kartą. Czy te punkty to tylko taki chwyt marketingowy albo jakiś "wałek" ?
Kolejna rzecz to pytanie do admina odnośnie regulaminu zamieszczania ogłoszeń. Skoro Londynek.net jest portalem napisanym po polsku do dlaczego wyżej wspomniany regulamin jest napisany tylko w języku angielskim?? Czy adminowi zależy na tym aby klient(ogłoszeniodawca) nie do końca zrozumiał na co sie zgadza zamawiając ogłoszenie?? Zgodze sie z tym ze regulamin powinien byc w języku angielskim - to zrozumiałe, ale dobrze by było żeby również był przetłumaczony na język polski.
Z góry dzieki za odpowiedzi
pozdrawiam Marcin

aleksandralondynek
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 31 lip 2009 09:10

Postautor: aleksandralondynek » 11 lis 2009 17:08

Witam,

Programem lojalnościowym objęte są wszystkie płatności dokonywane w portalu internetowym londynek.net za pośrednictwem paypoint.net.

System przelicza wydane funty na punkty w stosunku 1 do 1, czyli każdy wydany £ daje nam 1 punkt. Aby móc skorzystać z punktów, należy uzbierać dziesięciokrotność ceny ogłoszenia np. aby dokonać płatności za ogłoszenie, którego koszt wynosi £18 - musimy uzbierać 180 pkt. w programie lojalnościowym.
W momencie dodawania ogłoszenia lub dokonywania TopUp'u na stronie z naszą ofertą, wyświetlą się dodatkowe ikony, przy ofertach dla których użytkownik ma zebraną wystarczającą ilość punktów.
Więcej info http://londynek.net/biuro/article?jdnews_id=2494594

Jeżeli chodzi o zamieszczony na stronie regulamin to w związku z tym, iż nasza firma działa na terenie Wielkiej Brytanii, regulamin jest dostępny w języku angielskim.

Dziękujemy jednak za wszelkie sugestie, które na pewno rozważymy.

Team Londynek.net

kate5
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2011 20:13

Postautor: kate5 » 15 sty 2011 20:15

no więc zebrałam więcej niż 10- krotność punktów za ogłoszenie i nie widze opcji zapłac punktami... ? więc?? i nie mogę znależć żadnego indeksu wymiany punktów czy czergoś w tym stylu a co popnoć jest. prosze o pomoc


Wróć do „Londynek.net i forum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 5 gości

cron