Forum techniczne: Uwagi i komentarze na temat londynka i forum
user1964162
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 11 mar 2009 10:41

Komentarze w ogłoszeniach o pracę?

Postautor: user1964162 » 01 sie 2009 21:38

Komentarze w ogloszeniach o prace ?????
Niby bezsens a mozna wyeliminowac bahorstwo z polski ,ktorym sie wydaje,ze zarobia na odbieraniu maili i oszustow

user1964162
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 11 mar 2009 10:41

Postautor: user1964162 » 20 mar 2010 21:30

Sorrki,ze znowu ponawiam temat,ale pisze w imieniu ( tak mi sie wydaje ) nas wszystkich. Niektore ogloszenia typu DAM PRACE jak sie czyta to rece opadaja koles daje prace dla super stolarza i daje mu dniowe 60 70 funtow ! Buehehehehe , akurat znam dobrego stolarza,ktory zarabia 150 na dzien.
Druga sprawa oszusci. Po komentach byloby widac kto oszukal kto nie.U kogo mozna godziwie pracowac ,a u kogo nie. Widac moj post zostal bez echa bo wolicie brnac w komerche niz dla ludzi , ktorzy tu mieszkaja.

PS. Dlaczego nie ocenzurujecie wysoko platnych nr telefonow,? (akurat w tematach skryptow jestem dobry i ocenzurowanie niektorych nr tel. zaczynajacych sie od wysokoplatnych to kwestja 2 minut) ludzie szukaja pracy itp,a naciagacze zeruja. ???? Dajecie wszystko co wam wpadnie byleby byc popularnym serwisem w UK.

REASUMUJAC: wydaje mi sie,ze wszyscy by na tym skorzystali bo jak koles oferuje
prace za 40 F na dzien dla dobrego kolesia to moze by sie baran jeden z drugim nauczyl,ze jest smieszny i szuka jelenia.
Nastepnym razem nikt do niego nie przyjdzie,a przez to wzrosna stawki,albo stana budowy dla takich baranow !

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 05 kwie 2010 01:35

150 (lub wiecej) na dzien to dostanie specjalista z perfekcyjna znajomoscia jezyka, samochodem (vanem), wlasnymi narzedziami i dostepem/znajomoscia gdzie dobry towar kupic a nie Jozek ktorego trzeba zaprowadzic na miejsce za reke, przetlumaczyc i jeszcze kupic mu mlotek....

To na poczatek....

A co do reszty to sie zgadzam - w ogloszeniach jest po prostu burdel na kolkach a niby sa monitorowane - chyba slepy/glupi je monitoruje.

Zenada normalnie....

A stawki to zanizyliscie sobie sami baranki wiec do siebie miejcie pretensje bo tutejsi juz maja dosyc.

Nie, ja nie szukam pracy (ani na londynku ani nigdzie indziej) - ale zajrzalam sobie z ciekawosci na ogloszenia...

Is
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 29 lip 2012 17:12

Postautor: Is » 29 wrz 2012 14:00

Popieram. Ci sami oszusci i naciagacze wracaja notorycznie. Wiele osob ma niesmak po miesiacach szukania pracy na londynku.

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 29 wrz 2012 14:40

To niech zaczna szukac pracy na angileskich portalach - dlaczego szukaja na Londynku?
Nie znaja jezyka, bez znajomosci jezyka nie dostana stawek o jakich marza - proste jak drut (Emigrantka w przebaraniu - post wyzej moj jakby cos)


Wróć do „Londynek.net i forum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 6 gości