Forum techniczne: Uwagi i komentarze na temat londynka i forum
MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Regulamin Forum i ogloszenia

Postautor: MarcFloyd » 26 lip 2008 14:44

Witam,

1.
Portal www.londynek.net udostępnia swoim użytkownikom możliwość bezpłatnego uczestniczenia w Forum Londynek.net w celu wymiany informacji, komentarzy i opinii na różne tematy.

2.
Uczestnik Forum Londynek.net publikuje swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal www.londynek.net oraz J.D.Blayer Ltd. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez uczestników na łamach Forum Londynek.net.

3.
Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach Forum Londynek.net treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, ze względu na orientacje seksualną czy też propagujących przemoc.

4.
Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach Forum Londynek.net treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe, naruszających zasady Netykiety lub w sposób rażący obrażający innych użytkowników.
5.
Niedopuszczalne jest również umieszczanie przez uczestników na łamach Forum Londynek.net przekazów reklamowych oraz spamu.

6.
Portal www.londynek.net zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w pkt. 3, 4, i 5 niniejszego regulaminu, jak również prawo do blokowania uczestnictwa w Forum Londynek.net w stosunku do osób naruszających w sposób notoryczny postanowienia pkt. 3, 4, i 5 regulaminu. J.D.Blayer Ltd. może również przekazać pozostające w jej posiadaniu dane osób publikujących na stronach Forum, sądowi, prokuraturze, policji i innym uprawnionym organom państwa na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań. Portal zastrzega sobie rowniez mozliwosc zmian w tytulach postow.
7.
Portal www.londynek.net dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania Forum Londynek.net oraz udzieli pomocy w rozwiązywaniu problemów dotyczących jego funkcjonowania.

8.
Portal www.londynek.net zastrzega sobie prawo do wyłączenia stron Forum Londynek.net z treści serwisu Londynek.net bez podawania przyczyn takiego działania.

9.
Uczestnicy Forum poprzez umieszczenie swoich komentarzy i opinii na stronach Forum wyrażają zgodę na publikowanie tych treści w artykułach zamieszanych w portalu londynek.net oraz innych mediach wydawanych przez J.D.Blayer Ltd.

10.
Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania. Portal www.londynek.net zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany staja sie obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.
Ostatnio zmieniony 10 paź 2008 18:26 przez MarcFloyd, łącznie zmieniany 1 raz.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 26 lip 2008 14:46

Dla informacji, czym jest wzmiankowane gloszenie nienawisci:

Hate speech is a term for speech intended to degrade, intimidate, or incite violence or prejudicial action against a person or group of people based on their race, gender, age, ethnicity, nationality, religion, sexual orientation, gender identity, disability, language ability, moral or political views, socioeconomic class, occupation or appearance (such as height, weight, and hair color), mental capacity and any other distinction-liability.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 16 paź 2008 21:01

W zwiazku z pytaniem na ten temat uprzejmie informuje iz "klonowanie" konta jest rowniez w wiekszosci przypadkow zlamaniem netetykiety.
Konta sklonowane beda banowane.


Wróć do „Londynek.net i forum”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 6 gości