Forum techniczne: Uwagi i komentarze na temat londynka i forum
Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Opcja "Powiadom o naduzyciu" - zero reakcji

Postautor: Starababa » 19 kwie 2013 11:22

Chcialam to puscic w londynek net i forum ale debug wyskakuje nie da puscic posta wiec tutaj



Wciskam juz sobie ta opcje od jakiegos czasu pod postami osobnika ktory z uporem maniaka mi ubliza od dlugiego czasu - ciagle w ten sam desen.

Nie chce mieszac sie z pyskowki slowne wiec wciskam "powiadom o naduzyciu" i co?

Zero reakcji od strony Bogow Londynkowych (ktokolwiek to teraz jest).

Po co wiec jest ta opcja?

Mecza mnie juz aluzje na temat alkoholizmu (nie pije) czy tego gdzie/jak mieszkam - w 90% postow tego uzyszkodnika.

Odpisywac mi sie po prostu nie chce, za stara jestem na to, nudzi mnie szarpanie sie z g...

Wiec?

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 19 kwie 2013 11:25

Do mnie pijesz.
Najpierw zobacz na swoje posty.
Ja nic innego nie robię tylko dokładnie pisze tak samo jak ty na mój temat i to w tematach w których pojęcia nie masz.
Sama się prosisz o takie pisanie, więc o co ci chodzi?
Przestań obrażać innych, to sama nie będziesz obrażana.
Proste!

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 19 kwie 2013 11:31

Ja mam dosyc wszelkich aluzji na temat mojego zycia o czym Goral nie ma ZADNEGO pojecia i insynuacji na moj temat temat ktore nie maja zadnego zwiazku z zadnych z tematow na ktorych sie pojawiaja.

Wiec wciskam "Powiado o naduzyciu" - i zero reakcji.

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 19 kwie 2013 11:46

StaraBaba pisze:Ja mam dosyc wszelkich aluzji na temat mojego zycia o czym Goral nie ma ZADNEGO pojecia i insynuacji na moj temat temat ktore nie maja zadnego zwiazku z zadnych z tematow na ktorych sie pojawiaja.

Wiec wciskam "Powiado o naduzyciu" - i zero reakcji.


Jak już napisałem, robię dokładnie to samo co ty. Poza tym, że ja nie naciskam... hehe

I tak, jestem bardzo wyrozumiały wobec ciebie - uszanuj to!
Przeważnie na twoje zaczepki i inwektywy odpowiadam spokojnie.
Dopiero jak to nie przynosi efektu i nadal obrażasz, to robię ja ty.

O twoim życiu sam tu pisałaś, więc już nie szlochaj, tylko uważaj co piszesz i gdzie. I sama też nie pisz o czyimś życiu jak nie masz pojęcia.

ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 19 kwie 2013 11:54

Nie dokazuj , miła nie dokazuj
przecież nie jest z ciebie znowu taki cud
nie od razu , miła nie od razu
nie od razu stopisz serca mego lód

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 19 kwie 2013 12:12

Ja mam dosyc wszelkich aluzji na temat mojego zycia o czym Goral nie ma ZADNEGO pojecia i insynuacji na moj temat temat ktore nie maja zadnego zwiazku z zadnych z tematow na ktorych sie pojawiaja.Wiec wciskam "Powiado o naduzyciu" - i zero reakcji.

vojtas
Site Admin
Posty: 205
Rejestracja: 29 lip 2014 12:29

Postautor: vojtas » 19 kwie 2013 12:22

Opcja "Powiadom o nadużyciu" jak najbardziej działa ale służy do zgłaszania postów które są niestosowne. Nie jest to link do zgłaszania osobistych utarczek forumowiczów. Forum służy do wymiany informacji i jak wiadomo "każdy ma rację". Jeżeli któreś z Was uważa inaczej ma pełne prawo do napisania o tym. Powściągajcie jednak proszę język.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 19 kwie 2013 12:51

StaraBaba pisze:Ja mam dosyc (...)
insynuacji na moj temat temat ktore nie maja zadnego zwiazku z zadnych z tematow na ktorych sie pojawiaja



Wiec moze zacznij od siebie?

vojtas
Site Admin
Posty: 205
Rejestracja: 29 lip 2014 12:29

Postautor: vojtas » 19 kwie 2013 13:29

O znalazlem ciekawego posta:
http://forum.londynek.net/gb/viewtopic.php?t=12681&highlight=
Czy to jest wg was normalne, czy tak zachowuja się dorosli ??
Oczywiście chodzi mi o StaraBabe i blondynka :?

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 19 kwie 2013 14:06

vojtas pisze:Opcja "Powiadom o nadużyciu" jak najbardziej działa ale służy do zgłaszania postów które są niestosowne. Nie jest to link do zgłaszania osobistych utarczek forumowiczów. Forum służy do wymiany informacji i jak wiadomo "każdy ma rację". Jeżeli któreś z Was uważa inaczej ma pełne prawo do napisania o tym. Powściągajcie jednak proszę język.


Vojtas - napisz prosze ze zartujesz?

Nagminne osobiste wycieczki/wmawianie alkoholizmu, klepanie bzdur na temat osoby zupelnie nie zawiazanych z tematem itd to jest ok?

Powaznie?

Co do obywatelstwa/nauki jezyka itd itp ma fakt ze mam mieszkanie council - co jest "boldowane" w wielu postach Gorala?

Co za insynuacje do mojego pijanstwa skoro w ogole nie pije?

Ty naparwde powaznie myslisz ze to jest ok?

Co innego jakies tam utarczki slowne a co innego to co Goral wyprawia- mieszjac mnie w wiekszosc swoich postow, czy jestem na watku czy mnie nie ma? I dorzycajac do tego Blondynka?

Powaznie to jest ok wg Ciebie?

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 19 kwie 2013 14:10

Emigrantka,


Od dluzszego czasu to ty bylas strona atakujaca go. Pamietasz, jak wrocilem z url;opu i cala wasza trojka byla zbanowana? Przejrzalem wtedy wasze dyskusje i nie znalazlem postow Gorala bluzgajacych pod twoim adresem, natomiast w druga strone jak najbardziej.

Wiec moze zacznij od siebie? Skoncz atakowac, wysmiewac innych, zacznij pisac na temat to moze i problem zniknie?

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 19 kwie 2013 18:02

...odezwalm sie swiety ... shizofrenik...

rolmopsik
Posty: 0
Rejestracja: 01 mar 2013 18:40

Postautor: rolmopsik » 19 kwie 2013 20:11

vojtas pisze:O znalazlem ciekawego posta:
http://forum.londynek.net/gb/viewtopic.php?t=12681&highlight=
Czy to jest wg was normalne, czy tak zachowuja się dorosli ??
Oczywiście chodzi mi o StaraBabe i blondynka :?

nie rozumiem co w tym złego i nagannego ze jako przyklad podajesz - ktos głupstwo palna to i zebrał "baty"....
sam powiadasz = forum - racje mają - wszyscy
Jakby nie patrzył - obserwujac z boku obydwoje mają swoję, za "kołnierzem".
StaraBaba - silna osobowość i goraluk zacietrzewiony w swoich poglądach....Obydwoje są bardzo interesującymi i barwnymi postaciami, z którymi ciekawie się rozmawia na ciekawe tematy.... oprócz tego ze Starą można się uśmiać do lez - bo nie kest nudną empatycznie sztuczną "matką Polką".....
Kochani musicie się dogadać sami - najlepiej przy dobrej kawie :D :D


Wróć do „Londynek.net i forum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 3 gości