Forum techniczne: Uwagi i komentarze na temat londynka i forum
my_poison_ivy
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 07 lut 2008 12:21

Pytanie do Administratora dotyczace Ogloszenia Standardowego

Postautor: my_poison_ivy » 07 lut 2008 12:49

Dzien dobry.

Jestem zainteresowana wasza oferta "Ogloszenie Standardowe" z dzialu uslugi. Rejestracja na londynku umozliwia umieszczenie jednego bezplatnego ogloszenia, prawda?

Pytanie nr.:

1. Czy darmowe ogloszenie wygasa po 30 dniach i czy po wygasnieciu mozna umiescic kolejne darmowe ogloszenie, ktore znajdzie sie na gorze listy?

2. Czy wykupienie "Ogloszenia Standardowego" pozwoli umiescic mi kolejne oglosznie? (poza tym darmowym)

3. Czy z opcji Top-Up mozna korzystac wielokrotnie, czy jest to zabieg jednorazowy.

Dzieki z gory za szybka odpowiedz.
Iva

gapanna
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 10 sie 2007 15:59

Postautor: gapanna » 08 lut 2008 11:19

1. Czy darmowe ogloszenie wygasa po 30 dniach i czy po wygasnieciu mozna umiescic kolejne darmowe ogloszenie, ktore znajdzie sie na gorze listy?

Tak, darmowe ogłoszenie widnieje na stronie przez 30. Istnieje taka opcja, że użytkownik może wyłączyć swoje ogłoszenie przed upływem 30 dni. W dziale usługi można zamieścić tylko jedno ogłoszenie darmowe, za każde następne zamieszczone ogłoszenie należy zapłacić.

2. Czy wykupienie "Ogloszenia Standardowego" pozwoli umiescic mi kolejne oglosznie? (poza tym darmowym)

Tak, można zamieścić dowolną ilość ogłoszeń, jednakże tylko pierwsze będzie bezpłatne w dziale usług.

3. Czy z opcji Top-Up można korzystać wielokrotnie, czy jest to zabieg jednorazowy.

Tak, opcja top-up jest dostępna wielokrotnie dla tego samego ogłoszenia i umożliwia dodatkowo edycję ogłoszenia przez 24h.

Redakcja Londynek.net


Wróć do „Londynek.net i forum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 5 gości

cron