O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
wolna_tu
Emigrant
Posty: 169
Rejestracja: 05 lis 2007 22:52

Postautor: wolna_tu » 23 gru 2007 02:36

Zapomniałam dodać....życzę wszystkim wesołych świąt, nie warzne czy będzie choinka, opłatek i reszta przyjemnośći.....może ktoś woli pudding z soczkiem malinowym :P , a jeszcze inny spacer ze znajomym...KAŻDY MA PRAWO DO WŁASNYCH ŚWIĄT I OBCHODZENIA ICH NA SWÓJ SPOSÓB

Iron
Emigrant
Posty: 299
Rejestracja: 06 gru 2007 12:21

Postautor: Iron » 23 gru 2007 09:23

Cięzko mi to mówić IRON, ale plamisz honor Polaków Katolików -tych prawdziwych chrześcijan- mam na myśli tu tych idących z naukami Jezusa...a nie pseudo biegajacych do kościoła na pokaz, bo znajomi rodzina się się może odwrócić.....
Jak można splamić coś czego się nie posiada :?: Jeżeli tak tak bardzo się czujesz się Polką i nie wstydzisz się własnych korzeni, to chociaż naucz sie poprawnie pisać po polsku , bo to też świadczy o twoim szacunku do języka ojczystego

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 23 gru 2007 09:41

wchodzę wczoraj na forum onetu, temat odwołanych lotach skądśtam z Anglii do Polski, jak zwykle zerkam na komentarze, mimo że zawsze obiecuje sobie że nie będę czytał tych bzdur, pierwszy od góry : Dobrze wam tak !!!!
Iron, może to byłeś ty ? Mentalność jak w modlitwie polaka z Dnia Świra, nie żeby znał na pamięć, z neta:

"Gdy wieczorne zgasną zorze. Zanim głowę do snu złożę. Modlitwę moją zanoszę. Bogu ojcu i synowi, dopi.erd.olcie sąsiadowi. Dla siebie o nic nie proszę, tylko mu dosrajcie proszę. Kto ja jestem? Polak mały. Mały zawistny i podły. Jaki znak mój - krwawe gały. Oto wznoszę moje modły, do Boga, Marii i Syna, zniszczcie tego skur.wysyna. Mego brata sąsiada, tego wroga, tego gada. Żeby mu okradli garaż, żeby go zdradzała stara, żeby mu spalili sklep, żeby dostał cegłą w łeb, żeby mu się córka z czarnym, i w ogóle żeby miał marnie. Żeby miał AIDS, zabijaka, oto modlitwa Polaka."
:mrgreen:

wolna_tu
Emigrant
Posty: 169
Rejestracja: 05 lis 2007 22:52

Postautor: wolna_tu » 23 gru 2007 11:29

Iron jesteś jednak jeszcze mniejszy niż myślałam :D
pozdrawiam
Wesołych Swiąt

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 23 gru 2007 19:22

Haniu, nie wiedzialas ze maly polak jak nie ma argumentow w dyskusji to sie czepia ortografii???
No i niech sie czepia, moze to jego sposob terapii i odreagowywania....
Wesolych Swiat Iron,wiele slodyczy, moze przykryja twoja zgorzknialosc :roll:

wolna_tu
Emigrant
Posty: 169
Rejestracja: 05 lis 2007 22:52

Postautor: wolna_tu » 24 gru 2007 02:47

Kasiu,
Wiedziałam i nawet mnie nie zaskoczył, że tylko tyle zrozumiał i wyniósł z całej treści...ot maluczki, maluczki ( wiedziałam, że się tylko napisze, skutek żaden, bo to za trudne dla niego - za głupi) Spotykam takich na codzień - wielki, mały człowiek - gówno wart.
Przepraszam, to czas, w którym człowiek powinien wiele wybaczać i Ja mu wybaczam, jego głupotę, nietolerancje, złe geny, i długo by można jeszcze pisać, co powinnam jeszcze wybaczyć....wstyd? tyż.....ale niepokoi mnie tak naprawdę głupota moich Rodaków i co są wstanie przekazać swoim dzieciom wnukom, a w przyszłości ludziom, którzy będą rządzili moim - naszym krajem. Już się boje, w jakim kraju przyjdzie mi żyć....skutki mogą być nie obliczalne. To My teraz decydujemy o przyszłości, wychowując nasze dzieci, wnuki i przekazując im wartości. Zły scenariusz, dochodzą do władzy dzieci, wnuki Irona-tragedia...Żyje w tym Kraju tu i teraz i tak naprawdę boję się, nie o gospodarkę, ona miewa się narazie dobrze, ale o te cholerne "moherowe berety, bo jak zaczną w niej grzebać to......
Dość polityki, przynajmniej w tym okresie
Teraz z innej beczki

MODLITWA

JESTEM WDZIECZNY:
ZA ZONE
KTORA MOWI, ZE DZIS DO JEDZENIA BEDA TYLKO HOT-DOGI,
PONIEWAZ JEST W DOMU ZE MNA,
A NIE Z KIMS INNYM POZA DOMEM.

ZA MEZA
KTORY WRASTA W KANAPE
PONIEWAZ JEST ZE MNA W DOMU
A NIE WLOCZY SIE PO KNAJPACH.

ZA NASTOLATKE
KTORA NARZEKA NA ZMYWANIE NACZYN
BO TO OZNACZA ZE JEST W DOMU,
A NIE NA ULICY.

ZA PODATKI KTORE PLACE
BO TO OZNACZA
ZE MAM PRACE.

ZA BALAGAN DO POSPRZATANIA PO PRZYJECIU
BO TO OZNACZA
ZE OTACZALI MNIE PRZYJACIELE.

ZA TROCHE ZA BARDZO DOPASOWANE CIUCHY
BO TO OZNACZA
ZE MAM CO JESC.

ZA CIEN KTORY OBSERWUJE MNIE PRZY PRACY
BO TO OZNACZA
ZE JESTEM NA ZEWNATRZ W SLONCU.

ZA TRAWNIK DO PRZYSTRZYZENIA,
OKNA DO UMYCIA,
I RYNNE DO NAPRAWY
BO TO OZNACZA ZE MAM DOM.

ZA CALE NARZEKANIE
KTORE SLYSZE NA TEMAT RZADU
BO TO OZNACZA
ZE MAMY WOLNOSC SLOWA.

ZA MIEJSCE PARKINGOWE
ZNALEZIONE NA KONCU PARKINGU
BO TO OZNACZA ZE MOGE CHODZIC
I MAM SRODEK TRANSPORTU.

ZA MOJ OGROMNY RACHUNEK ZA OGRZEWANIE
BO TO OZNACZA
ZE MAM CIEPLO.

ZA KOBIETE ZA MOIMI PLECAMI W KOSCIELE
KTORA MOCNO FALSZUJE
BO TO OZNACZA
ZE MAM SLUCH.

ZA STOS PRANIA I PRASOWANIA
BO TO OZNACZA
ZE MAM UBRANIA DO NOSZENIA.

A ZNUZENIE I BOLACE MIESNIE
NA KONIEC DNIA
BO TO OZNACZA ZE BYLEM ZDOLNY
DO CIEZKIEJ PRACY.

ZA WYDZIERAJACY SIE BUDZIK
O WCZESNYCH GODZINACH PORANNYCH
BO TO OZNACZA, ZE ZYJE.

I W KONCU, ZA ZBYT WIELE WIADOMOSCI E-MAIL
BO TO OZNACZA ZE MAM
PRZYJACIOL, KTORZY O MNIE MYSLA.
WYSLIJ TO DO KOGOS KTO JEST DLA CIEBIE WAZNY. JAK JAK JA WLASNIE TO ROBIE. iiiiiiiiiiiii

Zyj dobrze, smiej sie czesto, Kochaj calym sercem!
Ceń Przyjaciół.....Nie Mierz Ich Tylko.....ile mogę z nich mieć......poprostu ich CEŃ

wolna_tu
Emigrant
Posty: 169
Rejestracja: 05 lis 2007 22:52

Postautor: wolna_tu » 24 gru 2007 02:50

Szkoda, że większosć wartościowych ludzi wyjechało za chlebem z naszej Ojczyzny, a teraz dochodzą do głosu....idioci
pozdrawiam

Iron
Emigrant
Posty: 299
Rejestracja: 06 gru 2007 12:21

Postautor: Iron » 24 gru 2007 14:52

I wzajemnie :twisted:


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 187 gości