O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Iron
Emigrant
Posty: 299
Rejestracja: 06 gru 2007 12:21

ŚWIĘTA PO ANGIELSKU

Postautor: Iron » 22 gru 2007 10:45

CZY JUŻ ZROBILIŚCIE SOBIE ZAPAS PUDDINGU ?MOŻE Z SOCZKIEM MALINOWYM BY LEPIEJ SMAKOWAŁ.ZAOPATRZCIE SIE TEŻ W PIECZONEGO INDYKA NADZIEWANEGO SZALWIĄ, NAJLEPIEJ TAKIEGO ZMUTOWANEGO GENETYCZNIE A'LA GODZILLA, ŻEBY DOCHOWAĆ ANGIELSKIEJ TRADYCJI ŚWIATECZNEJ , BO PRZECIEŻ POLSKĄ TRADYCJE MACIE W CZTERECH LITERACH

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 22 gru 2007 11:31

jeszcze tej polskiej tradycji nie mamy w czterech literach.....bedzie po swietach jak sie przetrawi.... :lol:

oj Iron Iron, okrutnie samotny byc musisz :roll:

Iron
Emigrant
Posty: 299
Rejestracja: 06 gru 2007 12:21

Postautor: Iron » 22 gru 2007 11:58

Poczytajcie,to jest po anglikańsku http://www.telegraph.co.uk/news/main.jh ... ise220.xml

Arcybiskup Canterbury: Boże Narodzenie to legenda

Obrazek

Wesołych Misiów :-) Przecież z tym narodzeniem to bzdura...

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 22 gru 2007 13:25

oj Iron, poczytaj ten artykul i inne z wiekszym i szerszym zrozumieniem...
mam nadzieje ze ty pamietasz o Jezusie, Jego narodzeniu, Jego smierci a przede wszystkim o nasladowaniu Go CODZIENNIE nie tylko od swieta
bo jak widze jak probujesz dokopac obcym sobie ludziom to mam powazne watpliwosci co do twojego chrzescijanstwa....

a z tymi misiami to bylo bardzo dziecinne,ile ty masz lat? 5?

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 22 gru 2007 17:22

Iron ? raczej Concrete :)

Netka
Emigrant
Posty: 124
Rejestracja: 04 wrz 2007 11:55

Postautor: Netka » 22 gru 2007 17:40

....a ja na Irona bede mowila ZELAZKO :mrgreen:

Iron
Emigrant
Posty: 299
Rejestracja: 06 gru 2007 12:21

Postautor: Iron » 22 gru 2007 21:58

kaslawka pisze:a z tymi misiami to bylo bardzo dziecinne,ile ty masz lat? 5?

Mam 2 latka,2 i pół... http://www.pardon.pl/artykul/3444/arcyb ... to_legenda ośle !!!

uchenna
Gastarbeiter
Posty: 48
Rejestracja: 22 paź 2007 16:09

Postautor: uchenna » 22 gru 2007 22:06

A temu o co chodzi :?:

uchenna
Gastarbeiter
Posty: 48
Rejestracja: 22 paź 2007 16:09

Postautor: uchenna » 22 gru 2007 22:19

chcesz komus udowodnic ze swieta to bzdura, czy bzdurą jest je spedzac w anglii ?

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 22 gru 2007 22:21

On chce udowodnic ze ma zakuty leb. A ze swieta nie sa oparte na faktach to udawadnial biskup :D

uchenna
Gastarbeiter
Posty: 48
Rejestracja: 22 paź 2007 16:09

Postautor: uchenna » 22 gru 2007 23:30

:lol: :lol: :lol:

Iron
Emigrant
Posty: 299
Rejestracja: 06 gru 2007 12:21

Postautor: Iron » 22 gru 2007 23:31

MarcFloyd pisze:On chce udowodnic ze ma zakuty leb.

Nie dociera prawda,o której mówi Arcybiskup Canterbury: Boże Narodzenie to legenda?
To Waszym nowym świecie takie brednie wygadują.

uchenna
Gastarbeiter
Posty: 48
Rejestracja: 22 paź 2007 16:09

Postautor: uchenna » 23 gru 2007 00:06

no i niech sobie wygaduja co chca, mi to kolo nosa lata. Zastanów sie o co ci tak wogule chodzi , co chcesz osiagnac poprzez wypisywanie tych pie... , które nikogo nie interesuja ??? co ci to da? myslisz ze po przeczytaniu twoich postów wszyscy jak jeden maz wruca do ojczyzny ???

maya
Rezydent
Posty: 1120
Rejestracja: 28 wrz 2007 11:57
Kontaktowanie:

Re: ŚWIĘTA PO ANGIELSKU

Postautor: maya » 23 gru 2007 01:52

Iron pisze:CZY JUŻ ZROBILIŚCIE SOBIE ZAPAS PUDDINGU ?MOŻE Z SOCZKIEM MALINOWYM BY LEPIEJ SMAKOWAŁ.ZAOPATRZCIE SIE TEŻ W PIECZONEGO INDYKA NADZIEWANEGO SZALWIĄ, NAJLEPIEJ TAKIEGO ZMUTOWANEGO GENETYCZNIE A'LA GODZILLA, ŻEBY DOCHOWAĆ ANGIELSKIEJ TRADYCJI ŚWIATECZNEJ , BO PRZECIEŻ POLSKĄ TRADYCJE MACIE W CZTERECH LITERACH


Obrazek

wolna_tu
Emigrant
Posty: 169
Rejestracja: 05 lis 2007 22:52

Postautor: wolna_tu » 23 gru 2007 02:25

Ale o co w tym wszystkim chodzi?????
każdy obchodzi swięta jak chce i jak mu religia nakazuje, bez wzgledu na to w jakim miejscu się znalazł....o co cały ten szum???
nie rozumiem....nawet będąc na pustyni jeśli na to warunki pozwolą to ubiore choinkę, postawie 12 dań i zostawie puste miejsce dla nieznajomego, a i jeszcze będzię opłatek - bo tak nakazuje moja religia i moje przekonanie. Będąc w Angli uczynie to samo, będąc w Polsce też to zrobię, bo to jest moja wiara.
Boże Narodzenie może stać się i w Polsce dla mnie tylko legenda, jeśli takie będzię moje życzenie.
Iron w jakim Nowym Świecię???????????o czym Ty piep.....
nie ma znaczenie miejsce pobytu.......liczy się moja wiara i przekonanie.
Skończ z tymi bredniami....zostaw w spokoju ludzii, którym i tak jest ciężko - sa najczęściej bez Swoich bliskich - a zapewne woleliby spędzać święta w ich gronie,
Jeśli jesteś katolikiem to tym bardziej nie powinieneś ranić bliskiego, a wręcz przeciwnie podnieść go na duchu i wspierać....
ale Ty chyba jesteś poprostu DUPKIEM i ranisz wszystkich w imię podniesienia swojego marnego EGO
ja jestem nie praktykującą katoliczką i dlatego WSTYD mi za ciebie
pozdrawiam i modlę się za Ciebię, a wiesz dlaczego?.....bo Wy niby praktykujący jesteście tak naprawdę pseudo "katolikami"
zostaje z poważaniem i szacunkiem dla osób spędzjących Święta bez ich bliskich.....bo wiem jak im ciężko
Cięzko mi to mówić IRON, ale plamisz honor Polaków Katolików -tych prawdziwych chrześcijan- mam na myśli tu tych idących z naukami Jezusa...a nie pseudo biegajacych do kościoła na pokaz, bo znajomi rodzina się się może odwrócić.....
cholera znowu się dałam wciągnąc w temat puszczony przez maluczkiego człowieczka....wywalającego tu swoje flustracje, niezadowolenie, wartości znacznie pomniejszone....człowieczka, który nie do końca radzi sobie we własnej ojczyżnie, a próbujacy pouczać innych jak mają żyć......udającego jak to teraz jest mu dobrze...rząd mu dał morzliwości, nie ma już takiej przęstępczności....pracodawcy szanują.....wszystko jest hepi...młodzi mają szanse....mogą pracować, a nie się obijać, wszak markety na nich czekają...tu mój syn jest przykładem ( po studiach ) - ma 1800 na rękę na kierowniczym stanowisku - odpowiedzialność za kierowanie zespołem i stoiskiem - wszak to tylko TESCO....ba nawet pomyśleli o klientach na przyszłe święta żeby uniknąć kolejek do kas w hipermarketach zatrudnią rosjanki, bo wszak klient teraz nasz PAN, a że Rodacy nie chcą pracować w pampersach i za tak niskie stawki....leniwi są do cholery..............ot ku..w cała rzeczywistość , więc przestań IRON pie.....ć
chcesz więcej przykładów? prosze bardzo....może pogadamy o służbie zdrowia?...lekarze? pielęgnaiarki? a nawet policjanci....znakomicie wynagradzani :) ktoś jeszcze? a zostali nam posłowie i ich partie....samoobrona?...może liga?...tak tu się można pośliżgać i zarobić troche....więc przestań pi..rz.ć...żyje Tu i widzę, jestem na miejscu
Przepraszam wszystkich próbujących żyć inaczej, przepraszam wszystkich za tak długą wypowiedż, ale czasami juz nie mogę czytać tych wszystkich bzdur...i nie powiedzieć (napisać ) ..... jak oni wszyscy pie...ą
lepiej...tak teraz jest lepiej...wróciłem i......mam teraz pracę, nie boje się chodzić po ulicach :) ....to tylko znaczy, że wcześniej byłeś tylko dupkiem...bo na ulicach jest tak samo i są te same hipermarkety
pozdrawiam, bo mogłabym pisać tu bez końca o idiotyzmie maluczkich


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 51 gości

cron