O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 23 gru 2007 07:26

Iron pisze:A ja mam pytanie do wszystkich moich OPONENTÓW...jak to ładnie brzmi !;
ilu z Was boi się wracać do Polski,a nie chce się do tego przyznać,
BO NIE ODSŁUŻYŁO WOJA ,A TERAZ GROZI IM PO POWROCIE 3. LATA PIE-RD-LA ?
Zakłdam,że Wy nie wszyscy byliście w wojsku...


ojesusicku!

omfg!

pobor koncza prawdopodobnie w 2009, strefa schengen... czego sie bac? nie odebranej poczty? "adresat tutaj nie mieszka"...

z pewnosci ty panie zelażny spedziles w woju swoj czas, zachlales sie, postukali cie w pupe, i teraz swoje kompleksy wylewasz na forum...

albo dostales kategorie "D" - i wynik jak widac ten sam... :lol:

Obrazek

tak cie stukali slugusie imperium ty!! :shock: :lol:

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 23 gru 2007 09:36

Kordian: pisałem to co wywnioskowałem z Twoich postów, nie jestem wróżką i nie wiem gdzie pracowałeś. Możliwe że omyłkowo wrzuciłem Cię do jednego worka z frustratami którym tutaj nie wyszło (albo wcale nie próbowali) ale to dlatego że piszesz w takim samym tonie jak oni.
Co masz na myśli mówiąc polska pycha ? Bo nie do końca rozumiem?
Co do Anglii, anglików, to wystarczy że przeczytasz parę moich postów, żeby się przekonać że nigdy nie idealizowałem tego społeczeństwa, widzę jego wady, nie identyfikuję sie z nim i wiem że zawsze czułbym się tu obco, dlatego nie zamierzam tu zostawać na zawsze.
Nie rozumiem tylko ludzi takich jak Kordian, Iron, Gonzo (Gonzo za kare ze se zrobił wakacje bez pytania, jest ostatni na liscie:)), którzy wchodzą na forum i prawią nam morały, może któryś z Was mi odpowie, kolejny raz proste pytanie: po kiego ch... Tu wchodzicie i piszecie te wasze bzdury ?

Netka
Emigrant
Posty: 124
Rejestracja: 04 wrz 2007 11:55

Postautor: Netka » 23 gru 2007 11:00

(Gonzo za kare ze se zrobił wakacje bez pytania, jest ostatni na liscie:))

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

.....to jest dobre!

Iron
Emigrant
Posty: 299
Rejestracja: 06 gru 2007 12:21

Postautor: Iron » 23 gru 2007 15:14

Ja wracając do mojej małej miejscowości doznałem miłego wzruszenia jak sie dowiedziałem, że spokojnie można już sobie w nocy przejść przez osiedle w mojej okolicy...
Co jest? - sie pytam, i słysze... "oni już dawno siedzą w Londynie..."
I to jest właśnie obraz polskiej współczesnej emigracji. To są Ci zaradni fachowcy , którzy mieli odwagę wyruszyć w świat za chlebem i przynoszą chlubę Polsce, a my ćwoki ktorzy zostaliśmy w tym zasranym kraju , skręcamy się z zazdrości Założę się ,że w Polsce nie zhańbili się pracą ani służbą wojskową ,bo honor na to nie pozwalał, ale na pewno nie jedna matka rodzicielka cieszy się ,że się pozbyła darmozjada.Teraz z honorem można myć gary , albo dziadkom tyłki podcierać .

I na obczyźnie można być POLAKIEM tylko trzeba mieć swój honor

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 23 gru 2007 18:03

a kłóccie sie ;) ja tam nie wracam bo bida w tej polsce. wlasnie Polska jest 'murzynem' europy, bo po co tam sie firmy ustawiaja ? bo jestescie tania sila robocza :) no i dymaja Was puki jeszcze moga, dlatego rozumiem frustracje krzyczacych jak to w polsce super. wtedy lepiej zniesc uroki siedzenia w szambie ;) a w Anglii sie liczy czy potrafisz myslec, to jest biznes a nie jakies uczucia ze ktos tam jest skadstam... ale do Was cepy megalomani to nie dociera ;)

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 23 gru 2007 20:17

I to jest właśnie obraz polskiej współczesnej emigracji. To są Ci zaradni fachowcy , którzy mieli odwagę wyruszyć w świat za chlebem i przynoszą chlubę Polsce, a my ćwoki ktorzy zostaliśmy w tym zasranym kraju , skręcamy się z zazdrości



O? Zakuta Pala raz napisala prawde? :lol:

A Gonzo nie zrobil sobie urlopu, po prostu zmienil nicka.

Iron
Emigrant
Posty: 299
Rejestracja: 06 gru 2007 12:21

Postautor: Iron » 24 gru 2007 14:53

Ot,złota myśl Polaka :D


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 171 gości

cron