O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Iron
Emigrant
Posty: 299
Rejestracja: 06 gru 2007 12:21

Postautor: Iron » 21 gru 2007 18:10

Czy nikt z Was nie widzi ,że staliście się białymi niewolnikami Europy? Na ile wyceniliście swój honor czy godność ? Na pięć funciaków za godzinę , a może i za mniej . Myślicie ,że Polacy w kraju są dumni z Was ,albo że ktoś Wam zazdrości ,że tacy jesteście zaradni. Wstyd nam za Was, jaki wizerunek wyrobiliście nie tylko sobie , bo to najmniejszy kłopot, ale całej polskiej społeczności. Zwłaszcza młodemu pokoleniu, ktore z tym piętnem będzie dorastać.

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 21 gru 2007 21:31

przestan pieprzyc Iron farmazony o bialym niewolnictwie....jak ktos ma ochote byc wykorzystywany to bedzie wszedzie bez wzgledu na kraj, rozmawiam z ludzmi w Polsce i wielu z nich pracuje po kilkanascie godzin za male pieniadze, sa wykorzystywani we wlasnym kraju.... wiec jak we wlasnym kraju to lepiej moze???? Co cie obchodzi na ile wycenilismy swoja godnosc i czy ktos w kraju jest z nas dumny?? Niech kazdy zajmie sie swoim zyciem.....Z takim podejsciem i poziomem krytyki do innych watpie czy twoje dzieci beda z ciebie za kilka lat dumne.
Zacznij sie udzielac w jakiejs partii polskiej ku chwale ojczyzny i daj se spokoj z emigrantami, poradzimy sobie swietnie bez ciebie i twoich rad....

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 21 gru 2007 22:43

Iron: myslisz ze polskie elyty, z prawej, lewej czy ze srodka, interesowaly sie takimi jak my ? zrozum ze oni maja nas gdzies i trzeba samemu zadbac o siebie, zaden kraj niczego Ci pod nos nie podsunie. wszedzie masz ludzi zaradnych i mniej zaradnych.
Myślicie ,że Polacy w kraju są dumni z Was ,albo że ktoś Wam zazdrości ,że tacy jesteście zaradni.

To co o mnie mysla polacy w kraju czy polacy za granica interesuje mnie tak samo jak to co o mnie mysla eskimosi czy indianie :)
Z tego co zauwazylem to jest w kraju grupa frustratow, mam nadzieje ze niewielka, ktora produkuje na wszelkich mozliwych forach chamskie i klamliwe teksty o emigrantach. Jeszcze nie spotkalem zadnego postu atakujacego polakow w kraju napisanego przez emigranta, chyba ze byla to odpowiedz na czyjes ataki. Owszem atakuja rzad, urzedy, system ale nie zwyklych ludzi, wy za to nie macie zadnych hamulcow i jedziecie po kazdym kto pojechal na zarobek za granice, ze niewolnik, ze na zmywaku, ze w lidlu kupuje itp objechane frazesy.

Netka
Emigrant
Posty: 124
Rejestracja: 04 wrz 2007 11:55

Postautor: Netka » 21 gru 2007 23:13

...no wlasnie,tak jakby w Polsce nie zaopatrywano sie w Biedronkach i innych takich (osobiscie jak mam wybierac miedzy Biedronka a Lidlem,wole Lidla :twisted: )
...i nie mam pojecia dlaczego mialabym niby przynosic wstyd Rodakom w Polsce,maz niezle zarabia,dzieci zadbane,najedzone....
NAPRAWDE, NIE ROZUMIEM :idea:

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 22 gru 2007 00:12

Iron: urzekla mnie twoja historia. Prawie lzy mi pociekly, zaraz wracam gdzie swierzop i dziecielina pala.

Reszta: czemu zajmujecie sie kolejnym wcieleniem Gonza ktore wlasnie liczy na reakcje? Nikt przy zdrowych zmyslach nie pisze takich bzdur bo w nie wierzy - zawsze chodzi tylko o wkurzenie czytajacych.

ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 22 gru 2007 06:59

mysle ze kolega chce sie odgryzc za papieza... :lol:

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 22 gru 2007 08:25

ha ha ha...iscie chrzescijanska postawe przedstawia :lol: :lol:

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 22 gru 2007 17:19

to papież też robił na zmywaku ?

kordian
Gastarbeiter
Posty: 59
Rejestracja: 16 wrz 2008 13:29

Postautor: kordian » 22 gru 2007 22:11

Artur79 pisze: Gdybys mial tutaj normalna prace to bys tak nie demonizowal.


... Arturze, nie zrozumieliśmy sie chyba?
Ja też, tak zresztą jak i Ty, byłem kitchen porterem tylko do czasu,
do kiedy nie wyrobiłem sobie CIS,NIN a potem CSCS...
Dłaczego aż tak nisko mnie oceniasz?
Próbujesz myśleć że pisze do Ciebie ktoś, kto tyrał by trzy lata na zmywaku?
I już Ci napisze DLACZEGO TAK OCENIASZ LUDZI.
Ponieważ wyjeżdzając z Polski miałeś w Sobie coś, co spotkać można już w każdym zakątku Londynu.. miałeś w Sobie Polską, niestety, pyche.
Ale mam nadzieje że kiedyś Ci ona przejdzie, poczujesz sie wtedy naprawde lepiej, uwierz mi..
Ja wracając do mojej małej miejscowości doznałem miłego wzruszenia jak sie dowiedziałem, że spokojnie można już sobie w nocy przejść przez osiedle w mojej okolicy...
Co jest? - sie pytam, i słysze... "oni już dawno siedzą w Londynie..."

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 22 gru 2007 22:17

Mr Kitchen Porter, jak to milo Cie znowu spotkac po latach.

Ale pogladow widze nie zmieniles, pseudoromantyczno-belkotliwego stylu pisania rowniez?

Wlasciwie to o co ci chodzilo?

kordian
Gastarbeiter
Posty: 59
Rejestracja: 16 wrz 2008 13:29

Postautor: kordian » 22 gru 2007 22:46

MarcFloyd pisze:Wlasciwie to o co ci chodzilo?


Witaj MarkFloyd, mój wieczny oponencie... :)
SZACUNEK mam NAPRAWDE do Ludzi w mieście,
w którym żyłem trzy lata...
Szczególnie do tych, którzy "mimo wszystko" przyjechali tu trzy i pól roku temu... "tylko na chwile". Szanuje ich za to, ponieważ zdaje sobie sprawe
z tego, jak oni sie czują..
Do Nich sie właśnie zwracam..

Netka
Emigrant
Posty: 124
Rejestracja: 04 wrz 2007 11:55

Postautor: Netka » 22 gru 2007 23:21

Mr Kitchen Porter,czesc.
Widzialam Cie kiedys na onecie.

....no i jak Ci leci? Czytalam gdzies ,ze masz swoj interes(w sensie:dzialalnosc gospodarcza) :mrgreen:
Mniemam,ze masz sie dobrze.
Co sprowadza Cie tutaj,na forum?
Spotkales gdzies moze Gonza?...albo Irona?(czytaj:Zelazko)

Pozdrawiam

Iron
Emigrant
Posty: 299
Rejestracja: 06 gru 2007 12:21

Postautor: Iron » 22 gru 2007 23:26

A ja mam pytanie do wszystkich moich OPONENTÓW...jak to ładnie brzmi !;
ilu z Was boi się wracać do Polski,a nie chce się do tego przyznać,
BO NIE ODSŁUŻYŁO WOJA ,A TERAZ GROZI IM PO POWROCIE 3. LATA PIE-RD-LA ?
Zakłdam,że Wy nie wszyscy byliście w wojsku...

Netka
Emigrant
Posty: 124
Rejestracja: 04 wrz 2007 11:55

Postautor: Netka » 22 gru 2007 23:36

...i tutaj sie z toba,Zelazko,zgodze.To prawda,w wojsku nie bylam....

maya
Rezydent
Posty: 1120
Rejestracja: 28 wrz 2007 11:57
Kontaktowanie:

Postautor: maya » 23 gru 2007 02:20

Netka pisze:...i tutaj sie z toba,Zelazko,zgodze.To prawda,w wojsku nie bylam....

a ja bylem... niestety i do konca zycia bede zalowal ze dalem sie wciagnac do tego syfu.
heh 15 mies zycia poszlooo w [piii..]zdu ;P


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 123 gości