O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Idol
Gastarbeiter
Posty: 54
Rejestracja: 16 mar 2009 12:55

Polska 2012

Postautor: Idol » 30 sty 2012 17:07

oto co po moim 7 miesiecznym przepacowanym sezonie w Londynie w City doklands itp
wrocilem do Polandu i zapisałem sie do szkoły i co mi napisali na uniwesrytecie ekonomicznym we wroclawiu u dr anny tracz:
dnia ... Pan x
Łączna suma punktów uzyskanych w trakcie postępowania oceniającego 183,5 !!!!!/480.
Lepiej wypada w działaniu indywidualnym niż grupowym.
W zadaniu I grupowym wykazywał małą inicjatywę.
Potrafi dobrze się ,,sprzedać''. Przebojowy, odważny, ale działa bez fachowej wiedzy. Wskazują na to słabo rozwiązane testy wiedzy. Sprawia wrażenie słabo przygotowanego. W trakcie wykonywania kolejnych ćwiczeń wykazywał coraz więcej zainteresowania. Dzielnie improwizował do końca. Z pełną powagą wykonał wszystkie zadania i poddał się procesowi oceny.
W autoprezentacji wypadl słabo. Mało zorientowany na petenta. Uśmiechem i życzliwością potrafi jednak załagodzić i wyciszyć niepożądane emocje.
Nie jest typem pracownika tuzinkowego. Indywidualista, w którym drzemią duże pokłady możliwości.

I sie wypisałem, szukam pracy narazie tu, drogi nie wybudowane stadionow nie ma. Modlę sie i proszę Boga żebyście nie wracali :)

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 30 sty 2012 19:09

autoreklama? :roll:

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 30 sty 2012 20:08

...bo za "glupi"jestes, za bardzo nastawiony na indywidualne nietuzinkowe myslenie, zbyt kreatywny, a tu trzeba petenta tak urobic zeby podpisal i podziekowal ze pozwoliles mu podpisac... to ze petent obudzi sie z reka w nocniku za jakis czas to malo wazne dla firmy, wazne ze firma sie rozwija...
btw, jak dostales prace w City Doclands... jakies linki? moj syn (jakis glupek jeden nastepny) chcialby popracowac w City... a ja w cale nie zamierzam mu pomagac w zmainie planow...

Idol
Gastarbeiter
Posty: 54
Rejestracja: 16 mar 2009 12:55

Postautor: Idol » 30 sty 2012 22:28

ale sa i dobre strony: mam schizofrenie i wg kk nie pojde siedziec w Polandzie za zabojstwo, wlasnie w tej sprawie napisalem do UJ wydzialu medycyny sądowej.
a jak dostelem prace na canary? normalnie idziesz do Regal odczekujesz swoje i Cie biora :)
Pozdrawiam
Nie przyjezdzajcie tu, nie ma sensu.

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 31 sty 2012 00:05

masz schizofrenie i nie pojdziesz siedziec??
byl kiedys taki pan....on by wiedzial jak cie uleczyc
niestety juz go nie ma :roll:

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 31 sty 2012 00:25

...ewka, przerwalas lecznie?...


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 80 gości

cron