O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
hoho
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 14 sty 2012 18:57

Wants to meet with a guy, 34-45

Postautor: hoho » 14 sty 2012 19:43

To tylko taka przykladowa korespondencja z kobieta,Polka ktora szuka partnera partnera zyciwego na jednej z randkowych stron,,,milego czytania
:? :? :? :? :? :?

A ty
tez angolom i czarnym chcesz dobrze robic,polacy juz ci nie smakuja

01:03 PM
tak zdecydowanie wole inne , zadbane,czyste nacje

03:13 PM
ale jestes zdesperowany i zazdrosny, zapewnie masz wielki problem ze soba I twoim malym

03:22 PM
Hehe ostatnia pani nie narzekala na mojego malego,mysle nawet ze moj jest wieksz od tego ktory ty tam ciagniesz,,

03:29 PM
czy jest ok jak polak idzie do lozka z czarna,angielka,chinka czy jeszcze kims innym?tak moze byc,to jest ok?

03:40 PM
Co do chinek,czarnych i arabek to nie wiem kto kozysta z uslog tych pan,ja dbam o swoje zdrowie,choc nie powiem,niektore moze sa czyste ale ja tego nie sprawdzam,,,szkoda ze poskie kobiety szmacicie dobre imie kraju z ktorego przyjechalyscie,nie twierdze ze kazda ale zeby z czarnym czy arabem to kuzwa nie rozumiem

03:53 PM
o jakich uslugach mowisz,ja mialam na mysli zwiazek partnerski,a nie bycie z facetem jedna noc,jedna godzine,wiec kompletnie nie rozumies tematu,przykre,ale czlowiek w twoim wieku,wychowany w tradycyjnej,katolickiej polskiej rodzinie,mysli wlasnie takimi kategoriami,wszystko co inne to zle,tak niestety jest i to jest przykre,bo jesli mieszkamy w takim kraju,gdzie jest roznorodnosc kulturowa,powinnismy akceptowac tych ludzi,a jezeli nie to wracaj do katolickiego kraju,poprostu

07:31 PM
widzisz to ze ty chcesz z anglikiem czy czarnym isc do luzka to jeszcze nie oznacza ze to jest dobre,,ale wlasnie tradycyjne wychowanie i chyba to dobre to w katolickiej a nie w komunistycznej rodzinie,,,choc ja nie przepadam za klerem i tym moherowymi beretami, tak takie wychowanie wiekszosci pan z polski ktore zaszczycily swoja szemranego pochodzenia osoba ten piekny kraj nad tamiza,,to wiesz troche przykro sie robi gdy piekna bodz co bodz kobieta z polski woli anglikowi loda robic,ja bym rozumial,ze anglik jest w czys lepszy od polaka,nie wiem,nie pije,nie chodzi na kurwy,jest bardziej wyksztalcony tyle ze jakos tu takich nie widze to wychodzi ze panie z polski to lajdaczki lepsze od angielek sie porobily,ale coz robic

08:19 PM
czy tutaj nie maja prawa przebywac kobiety?to juz grzech,bo jestem z "porzadnego" kraju,jakim jest Polska,powiedzmy.Czy kobietom po przejsciach nic sie juz od zycia nie nalezy?

08:27 PM
gdzie jest twoja zona?,z kim poszla i cie zostawila?wydaje mi sie,ze ktos ci zrobil krzywde i dlatego jestes taki zly,zawziety

08:42 PM
Nie mam zony,nie bylem zonaty i zadna z pan nic mi nie zrobila,nie jestem zly tylko ZDZIWIONY t jak zachowuja sie tu kobiety z polski,espolczuje zlych przejsc i jak najardziej masx prawo isc do luzka chocby z odkuzaczem,ja tylko zapytalem sie dlaczego woilsz anglika po 6klasach szkoly podstawowej,czy czarnego,araba ktory gola reka dupe wyciera od wyksztalconego,czystego,pracujacego polaka ktory to wszystko co mnie interesowalo

08:55 PM
ja chce isc do lozka z kimkolwiek oby nie z smierdzacym polakiem.wszyscy polacy sa wyksztalceni?tylko anglicy i jakies inne narodowosci sa po podstawowce?smieszny jestes

08:55 PM
masz obsesje

09:26 PM
obsesje czego twoim zdaniem,wydaje mi sie ze ty masz krecka na punkcie tego kraju,stylu zycia,braku zasad,,,jak to wy polki mowicie,,sweet chockolade i balsk machette,,tak to ogromne czarne kutasy takie wrazienie na polkach robia hihi ale jaja,,,,ja nie mowie ze masz napisane z kims chesz czy nie chcesz isc do luzka,,ja sie zapytalem o to co jest tam wyzej napisane,ok ale mowie ze polak jest wyksztakcony lepiej niz wiekszosc anglikow,o kolorowych nie wspominam bo tylko ci przyjedni murzyni czy arabowie chodzo do szkoly,miejscowe czarne sprzedaja narkotyki i pirdola nauke,ok

10:34 PM
jestes szurniety

10:34 PM
jakim prawem mnie oceniasz?

07:11 AM
Nie oceniam,moim zdaniem ty mnie oceniasz za to jak wygladam, i ludzi z polski,ktos musial ci niezle dokuczyc

08:12 AM
Jedna z tych osob jestes wlasnie ty

08:23 AM
Ja dokuczyc tobie w polsce,no to ciekawe my sie znamy z polski? A co do ocenianie,to polki same wystawiaja sobie taki a nie inne oceny,,przeczutaj dokladnie,ok,,anglicy uwazaj nasz piekny kraj za sheat country a nas polakow maja za gowno,,tak o nas,w tobie tu w tym kraju mowia,za takich nas w tym rowniez ciebie maja,ci normalni zwyczajni anglicy,nie wszyscy ale wiekszosc,rozumiesz ,,ze jesli polka idzie do luzka z anglikiem to sama jest szurnieta i to zdrowo i sama sie ocenia.

09:02 AM
Nie rozumiem co ty robisz w tym kraju, jesli jestes taki ciety na anglikow, mieszkasz w ich kraju I powinienes to respektowac

09:09 AM
To ze tu mieszkam nie oznacza ze mam respektowac to co i jak mowia i wyrazaja sie na moj i mojego kraju temat,ja ,,co to ma byc,, aaa masz darmowa chate od ,hmmmm no tak,wszystko jasne....ciekawe jak to polki zalatwiaja takie darmowe chatki hihi

11:02 AM
Nie mam darmowej chaty, pracuje , place podatki, Czecho



11:05 AM
A inna sprawa, polacy w wiekszosci to pijacy I brudasy!


tu dodam od siebie,znam dwa przypadki gdzie grupa angielskich turystow odwiedzajacych krakow,no hmm jak napisac,,,kolesie nasrali na luzka w ktorych spali,to jest hostel blisko starego miasta.



11:06 AM
Czy Czepiasz sie wszystkich polek z tej stronki czy tylko mnie?

11:10 AM
Na szczescie nie znamy sie z polski, zaczepiles mnie tu na tej stronce, sypiesz bluzgami w moja strone, jesli nie dasz mi spokoju zglosze nekanie

11:35 AM
Mozesz zglaszac co sie podoba a jesli chcesz mnie nastraszyc to postaraj sie duzo mocniej.kto wie moze sie przestrasze,ja cie nie nekam,to ty mnie obrazasz

Katarzyna — Friday, 13 January 2012 11:46 AM
Odczep sie, ok

11:53 AM
Nie mam zamiaru juz znizac sie do twojego poziomu, milego weekendu

11:57 AM
nie pamietam zebym sie tu kogokolwiek czepial nie pluj na Polske na innych Polakow,wiekszosc to Polacy to porzadni ludzie a nie szmaty czy brudasy jak to ty okreslasz i tym samym na mnie,milego dnia

12:08 PM
Przeczytaj to co do mnie wyslales I jesli Dalej bedziesz twierdzil ze sie mnie nie Czepiasz to jestes kompletnym.........

12:14 PM

No sluchaj ja tylko zapytale bo jestem ciekaw,w czym anglik czy murze jest lepszy odmnie, ty w pierwszej wiadomosci nazwalas mnie brudnym polakiem,puzniej jeszcze raz to powtorzylas,nie czepiam sie ale chetnie poczytam co wiecej myslisz o brudnych polakach,moze byc ciekawie,,wiesz Polacy uwazaja,mam mysli takich ludzi jak ja,nie jestem brudny,malo jestem czysciejszy od ciebie, tacy normalni ludzie uwazaj ze polki w angli sa brudne,oj niektore bardzo....

12:44 PM
Zalosny jestes, hahahah
Poznalam wielu fajnych polakow na tej strone, ale ty jestes beznadziejnym przypadkiem, hahaha




















Write a message







Send this via Special Delivery (what's this?)

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Re: Wants to meet with a guy, 34-45

Postautor: Starababa » 14 sty 2012 19:56

hoho pisze:To tylko taka przykladowa korespondencja z kobieta,Polka ktora szuka partnera partnera zyciwego na jednej z randkowych stron,,,milego czytania
:? :? :? :? :? :?

A ty
tez angolom i czarnym chcesz dobrze robic,polacy juz ci nie smakuja

01:03 PM
tak zdecydowanie wole inne , zadbane,czyste nacje

03:13 PM
ale jestes zdesperowany i zazdrosny, zapewnie masz wielki problem ze soba I twoim malym

03:22 PM
Hehe ostatnia pani nie narzekala na mojego malego,mysle nawet ze moj jest wieksz od tego ktory ty tam ciagniesz,,

03:29 PM
czy jest ok jak polak idzie do lozka z czarna,angielka,chinka czy jeszcze kims innym?tak moze byc,to jest ok?

03:40 PM
Co do chinek,czarnych i arabek to nie wiem kto kozysta z uslog tych pan,ja dbam o swoje zdrowie,choc nie powiem,niektore moze sa czyste ale ja tego nie sprawdzam,,,szkoda ze poskie kobiety szmacicie dobre imie kraju z ktorego przyjechalyscie,nie twierdze ze kazda ale zeby z czarnym czy arabem to kuzwa nie rozumiem

03:53 PM
o jakich uslugach mowisz,ja mialam na mysli zwiazek partnerski,a nie bycie z facetem jedna noc,jedna godzine,wiec kompletnie nie rozumies tematu,przykre,ale czlowiek w twoim wieku,wychowany w tradycyjnej,katolickiej polskiej rodzinie,mysli wlasnie takimi kategoriami,wszystko co inne to zle,tak niestety jest i to jest przykre,bo jesli mieszkamy w takim kraju,gdzie jest roznorodnosc kulturowa,powinnismy akceptowac tych ludzi,a jezeli nie to wracaj do katolickiego kraju,poprostu

07:31 PM
widzisz to ze ty chcesz z anglikiem czy czarnym isc do luzka to jeszcze nie oznacza ze to jest dobre,,ale wlasnie tradycyjne wychowanie i chyba to dobre to w katolickiej a nie w komunistycznej rodzinie,,,choc ja nie przepadam za klerem i tym moherowymi beretami, tak takie wychowanie wiekszosci pan z polski ktore zaszczycily swoja szemranego pochodzenia osoba ten piekny kraj nad tamiza,,to wiesz troche przykro sie robi gdy piekna bodz co bodz kobieta z polski woli anglikowi loda robic,ja bym rozumial,ze anglik jest w czys lepszy od polaka,nie wiem,nie pije,nie chodzi na kurwy,jest bardziej wyksztalcony tyle ze jakos tu takich nie widze to wychodzi ze panie z polski to lajdaczki lepsze od angielek sie porobily,ale coz robic

08:19 PM
czy tutaj nie maja prawa przebywac kobiety?to juz grzech,bo jestem z "porzadnego" kraju,jakim jest Polska,powiedzmy.Czy kobietom po przejsciach nic sie juz od zycia nie nalezy?

08:27 PM
gdzie jest twoja zona?,z kim poszla i cie zostawila?wydaje mi sie,ze ktos ci zrobil krzywde i dlatego jestes taki zly,zawziety

08:42 PM
Nie mam zony,nie bylem zonaty i zadna z pan nic mi nie zrobila,nie jestem zly tylko ZDZIWIONY t jak zachowuja sie tu kobiety z polski,espolczuje zlych przejsc i jak najardziej masx prawo isc do luzka chocby z odkuzaczem,ja tylko zapytalem sie dlaczego woilsz anglika po 6klasach szkoly podstawowej,czy czarnego,araba ktory gola reka dupe wyciera od wyksztalconego,czystego,pracujacego polaka ktory to wszystko co mnie interesowalo

08:55 PM
ja chce isc do lozka z kimkolwiek oby nie z smierdzacym polakiem.wszyscy polacy sa wyksztalceni?tylko anglicy i jakies inne narodowosci sa po podstawowce?smieszny jestes

08:55 PM
masz obsesje

09:26 PM
obsesje czego twoim zdaniem,wydaje mi sie ze ty masz krecka na punkcie tego kraju,stylu zycia,braku zasad,,,jak to wy polki mowicie,,sweet chockolade i balsk machette,,tak to ogromne czarne kutasy takie wrazienie na polkach robia hihi ale jaja,,,,ja nie mowie ze masz napisane z kims chesz czy nie chcesz isc do luzka,,ja sie zapytalem o to co jest tam wyzej napisane,ok ale mowie ze polak jest wyksztakcony lepiej niz wiekszosc anglikow,o kolorowych nie wspominam bo tylko ci przyjedni murzyni czy arabowie chodzo do szkoly,miejscowe czarne sprzedaja narkotyki i pirdola nauke,ok

10:34 PM
jestes szurniety

10:34 PM
jakim prawem mnie oceniasz?

07:11 AM
Nie oceniam,moim zdaniem ty mnie oceniasz za to jak wygladam, i ludzi z polski,ktos musial ci niezle dokuczyc

08:12 AM
Jedna z tych osob jestes wlasnie ty

08:23 AM
Ja dokuczyc tobie w polsce,no to ciekawe my sie znamy z polski? A co do ocenianie,to polki same wystawiaja sobie taki a nie inne oceny,,przeczutaj dokladnie,ok,,anglicy uwazaj nasz piekny kraj za sheat country a nas polakow maja za gowno,,tak o nas,w tobie tu w tym kraju mowia,za takich nas w tym rowniez ciebie maja,ci normalni zwyczajni anglicy,nie wszyscy ale wiekszosc,rozumiesz ,,ze jesli polka idzie do luzka z anglikiem to sama jest szurnieta i to zdrowo i sama sie ocenia.

09:02 AM
Nie rozumiem co ty robisz w tym kraju, jesli jestes taki ciety na anglikow, mieszkasz w ich kraju I powinienes to respektowac

09:09 AM
To ze tu mieszkam nie oznacza ze mam respektowac to co i jak mowia i wyrazaja sie na moj i mojego kraju temat,ja ,,co to ma byc,, aaa masz darmowa chate od ,hmmmm no tak,wszystko jasne....ciekawe jak to polki zalatwiaja takie darmowe chatki hihi

11:02 AM
Nie mam darmowej chaty, pracuje , place podatki, Czecho



11:05 AM
A inna sprawa, polacy w wiekszosci to pijacy I brudasy!


tu dodam od siebie,znam dwa przypadki gdzie grupa angielskich turystow odwiedzajacych krakow,no hmm jak napisac,,,kolesie nasrali na luzka w ktorych spali,to jest hostel blisko starego miasta.



11:06 AM
Czy Czepiasz sie wszystkich polek z tej stronki czy tylko mnie?

11:10 AM
Na szczescie nie znamy sie z polski, zaczepiles mnie tu na tej stronce, sypiesz bluzgami w moja strone, jesli nie dasz mi spokoju zglosze nekanie

11:35 AM
Mozesz zglaszac co sie podoba a jesli chcesz mnie nastraszyc to postaraj sie duzo mocniej.kto wie moze sie przestrasze,ja cie nie nekam,to ty mnie obrazasz

Katarzyna — Friday, 13 January 2012 11:46 AM
Odczep sie, ok

11:53 AM
Nie mam zamiaru juz znizac sie do twojego poziomu, milego weekendu

11:57 AM
nie pamietam zebym sie tu kogokolwiek czepial nie pluj na Polske na innych Polakow,wiekszosc to Polacy to porzadni ludzie a nie szmaty czy brudasy jak to ty okreslasz i tym samym na mnie,milego dnia

12:08 PM
Przeczytaj to co do mnie wyslales I jesli Dalej bedziesz twierdzil ze sie mnie nie Czepiasz to jestes kompletnym.........

12:14 PM

No sluchaj ja tylko zapytale bo jestem ciekaw,w czym anglik czy murze jest lepszy odmnie, ty w pierwszej wiadomosci nazwalas mnie brudnym polakiem,puzniej jeszcze raz to powtorzylas,nie czepiam sie ale chetnie poczytam co wiecej myslisz o brudnych polakach,moze byc ciekawie,,wiesz Polacy uwazaja,mam mysli takich ludzi jak ja,nie jestem brudny,malo jestem czysciejszy od ciebie, tacy normalni ludzie uwazaj ze polki w angli sa brudne,oj niektore bardzo....

12:44 PM
Zalosny jestes, hahahah
Poznalam wielu fajnych polakow na tej strone, ale ty jestes beznadziejnym przypadkiem, hahaha




















Write a message







Send this via Special Delivery (what's this?)


"Facet" w tej rozmowie faktycznie jest zalosny - tepak i prostak niesamowity, po 3 linijkach bym takiego glaba zablokowala.

Aaaaa, to ty...... i po co zalozyles ten watek? Zeby sie jeszcze bardziej publicznie osmieszyc?

Wulgarny, ograniczony tepak granatem od pluga oderwany. Przez takich jak TY nasze dziewczyny omijaja Polakow.
Ostatnio zmieniony 14 sty 2012 23:23 przez Starababa, łącznie zmieniany 1 raz.

reivax86
Gastarbeiter
Posty: 22
Rejestracja: 10 sty 2012 16:05

bauahah

Postautor: reivax86 » 14 sty 2012 22:14

buahahahah o boze czlowieku nie to ze jestes rasista ,i nacionalista i ksenofob to jeszcze do tego debil .Kazdy ma wolna wole nie ,a ja sie niedziwie pania bo jak ma do wyboru pijaka co ma w dupie dom etc czy meza ktory jest moze musli ale za to dba o zone i o dom to hmm dlugo sie niezastanawiac nie ?
Powiem tak spotykam sie z roznymi osobami i to filipinki (azjatki) i to angielki mulatki etc kolezanki , przyjaciolki i powiem ci jedno kazdy inny mezczyzna nie polak mowi mi ze macie dobry kraj wino spiew i kobiety tak piekne ze az chce sie z zalu utraty jej strzelic sobie w leb (cytat kolegi wlocha :D).Kazda nacja zazdrosci nam polek durniu i to nie one sa jak to nazwales "szmatami "
tylko ty jestes kretynem ktory nie jest wart niczego innego jak tylko smiechu i zalosci :D bo to jest smiech .Nie wiem jaki miales wzor osobowy ale kobiety szukaja szczescia. A czego maja sie spodziewac po takim jak ty ?
I WIEDZ JEDNO POLKI SA NAJPIEKNIEJSZYMI KOBIETAMI NA TEJ PLANECIE zappytaj sie kogo chcesz od azerbejdzanina po eskimosa mam kumpli z calego swiata i kazdy oddal by se reke obciac by miec zone polke nie to robi wszystko w domu to w lozku jest dzika kocica . Czego pragnie mezczyzna zwyklej osoby a w lozko namietnosci nie ? to mysl mozgiem i z laski swojej przestan wyjezadzac z ksenofobia ,rasizmem i szowinizmem nie wiem ile czego do czego tu jest ale to jest wogule zal ten topic.
PROSZE MODERATORA O SKASOWANIE TEGO TOPICA !!!!!!

hoho
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 14 sty 2012 18:57

Postautor: hoho » 15 sty 2012 01:36

widzisz synku nie wszyscy sa tacy do przodu jak ty oraz ta pani i jej podobne o ktorych mowa w poscie,nie wszyscy meszczyzni z Polski tu w Angli zadaj sie z azjatkami czy muzulmankami czy angielkami,zapewniam ci ze jestes jadnym z tych nielicznych ktorzy to robia,, nie wszysc faceci z Polskiego kraju sa sa szczescliwi z powodu Polek ktore jak sam wspominasz sa chwalone za swoje uzdolnienia przez niemal kazda meska nacje na tej planecie,to uwierz mi smutne ze kobiety z Polski sa postrzegane jako te najlatwiejsze i najtansze w w tej czy innych czesciach swiata,to ty jestes dupek i idiota piszec ze to powod do zachwytu dla calego narodu,prawdopodobie jestes bisex i z tad twoje rozgoryczenie,moze prowadzisz salon tzw masarzu,hmmm,oczywiscie masz do tego prawo ale nie przyznawaj [piii...] gnoju ze jests Polakiem,rasizm i ksenofobia nie maja nic wspolnego z podawanie informacji na temat tego oczym wszyscy wiedza ,,,,palnned overdraft to planowanie przekroczenia stanu konta w banku,panie swiatowy..http://www.adultwork.com/ViewProfile.asp? a to takie polki jak ta pani sa tu najbardziej poszukiwane,tak?

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 15 sty 2012 11:44

Nie jest istotne to co piszesz wyzej - nie ma to nic do faktu ze TY sam jestes burakiem prostym. Co udowodniles wklejajac ta "rozmowe" jak rowniez powyzszym komentarzem

Wracaj na ta wioche z ktorej sie wyrwales i tam sobie siedz ze swoim podejsciem, swoimi pogladami i prostactwem ktore ci z uszu wystaje.

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 15 sty 2012 11:49

hoho pisze:widzisz synku nie wszyscy sa tacy do przodu jak ty oraz ta pani i jej podobne o ktorych mowa w poscie,nie wszyscy meszczyzni z Polski tu w Angli zadaj sie z azjatkami czy muzulmankami czy angielkami,zapewniam ci ze jestes jadnym z tych nielicznych ktorzy to robia,, nie wszysc faceci z Polskiego kraju sa sa szczescliwi z powodu Polek ktore jak sam wspominasz sa chwalone za swoje uzdolnienia przez niemal kazda meska nacje na tej planecie,to uwierz mi smutne ze kobiety z Polski sa postrzegane jako te najlatwiejsze i najtansze w w tej czy innych czesciach swiata,to ty jestes dupek i idiota piszec ze to powod do zachwytu dla calego narodu,prawdopodobie jestes bisex i z tad twoje rozgoryczenie,moze prowadzisz salon tzw masarzu,hmmm,oczywiscie masz do tego prawo ale nie przyznawaj [piii...] gnoju ze jests Polakiem,rasizm i ksenofobia nie maja nic wspolnego z podawanie informacji na temat tego oczym wszyscy wiedza ,,,,palnned overdraft to planowanie przekroczenia stanu konta w banku,panie swiatowy..http://www.adultwork.com/ViewProfile.asp? a to takie polki jak ta pani sa tu najbardziej poszukiwane,tak?


Wez meszczyzno lopate i sie zakop.
Takich jak TY Polki (i inne) omijaja tu szerokim lukiem.

reivax86
Gastarbeiter
Posty: 22
Rejestracja: 10 sty 2012 16:05

hmm

Postautor: reivax86 » 16 sty 2012 12:55

Jak jestem twoim synkiem ?To ile masz lat dziecko ? Bo jak widze narazie to ty tu jestes nie dojrzaly , niedoksztalcony ktory niezna okreslen typu
ksenofobia , rasista, szowinista .Nie wiem jak ty ja skonczylem wyzsze studia jestem inzynierem nie traktuje ludzi jak smieci bo czuje sie lepszy tym ze mam takie wyksztalcenie .Ty jestes osoba trolem ktory lubi obrazac i sluchac siebie :D Nom i insynuacje w twoja strone o dysproporcji umyslowej do ciebie jest ponizej mojego honoru ,godnosci ,czci i wyrachowanego smaku etc .
Jezeli ktoregos z powyzszych slow nie rozumisz to znaczy ze jestes ograniczony w swojej podswiadomosci i swoim ego .
Brak ci kogos ? Ktos cie zostawil ? Lubisz sie mscic ? Moze lubisz alkohol nie ? Szybko sie denerwujesz ?
Masz mala samoocene ? Zycie cie doswiadcza ? Moze masz porblemy zwiazne z dziecinstwem ?Brak wzorcow?Moze problemy seksualne ? Chcesz porozmawiac ? pamietaj inni ludzie to tez ludzie moze ich gowno opchodzisz ale to tez ludzie jak sobie nie radzisz wystarczy pojsc do terapeutki .(chodzenie do burdelu to nie terapia btw :P)Pozdrawiam .

Jeszce jedno jak kobieta nie chce cie znac "to znaczy ze musisz ja za wlosy targac ?" czasy kamienia lupanego dawno odeszly w zapomnienie jak chesz cos miec musisz cos dac :D boze ze tacy jak ty jeszce zyja to ja nie wiem :D
I powiem jedno jednego czego nie znosze to takich ludzi jak ty :D
Ostatnio zmieniony 16 sty 2012 13:09 przez reivax86, łącznie zmieniany 3 razy.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 16 sty 2012 12:57

"hejho" czy jak sie tam wabisz - jestes idiota.

kozbierski
Troll
Posty: 306
Rejestracja: 29 sty 2010 07:21

Postautor: kozbierski » 17 sty 2012 06:43

Obrazek

user764405
Gastarbeiter
Posty: 10
Rejestracja: 18 sty 2012 11:37

Postautor: user764405 » 18 sty 2012 11:45

tak to juz jest ze sami sobie robimy taka opinie

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 20 sty 2012 21:46

Strzez sie tych palantow, strzez sie tych pogladow...
http://www.youtube.com/watch?v=BQWGat3l ... re=related

Tommy90
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 21 sty 2012 00:37

Postautor: Tommy90 » 21 sty 2012 00:43

Chłopaki, macie pretensje, że Polki na emigracji wolą miejscowych mężczyzn? Nauczcie się angielskiego, zarabiajcie godziwe pieniądze w pracy, którą nie wstyd się pochwalić rodzinie w Polsce, inaczej Polki raczej nie będą Wami zainteresowane. Zresztą, nie lubię tak generalizować - ludzie są różni.

Co więcej, sami pewnie oglądacie się za kobietami innych ras i narodowości, prawda?

Scientist
Gastarbeiter
Posty: 40
Rejestracja: 05 lis 2011 19:01

Postautor: Scientist » 22 sty 2012 17:22

Temat glupawy, przerabiany tysiace razy na forach i w prasie polonijnej...

W kazdym narodzie znajda sie buraki i prostytutki, ot tak po prostu i nie ma wtym zadnej filozofii.

Czy warto to rozgrzebywac?

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 22 sty 2012 17:46

Tommy, czemu "chlopaki"? Jeden burak tu nacia wymachiwal...

Tommy90
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 21 sty 2012 00:37

Postautor: Tommy90 » 22 sty 2012 21:57

MarcFloyd pisze:Tommy, czemu "chlopaki"? Jeden burak tu nacia wymachiwal...


Tak mi się napisało, taki styl poetycki, o! :) Nic zobowiązującego :) Szkoda tylko, że takich buraków jest na emigracji sporo. Ostatnio widziałem Polkę z białym człowiekiem posługującym się językiem angielskim (narodowości nie znam), przechodzili koło dwóch polskich budowlańców znających jej pochodzenie, i co? "K*rwa puszcza się, daje d*py, s*ka". Przykre...


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 52 gości

cron