O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
bluearmy
Gastarbeiter
Posty: 85
Rejestracja: 07 kwie 2009 15:32

Dni wolne w swieta i nowy rok

Postautor: bluearmy » 06 sty 2012 19:59

Mam pytanie odnosnie tych trzech dni w kalendarzu 25,26 grudzien i 1 styczen. wlasciwie sprawa jest w toku ,ale rozwiaze sie dopiero we wtorek,a chcialbym juz wiedziec na czym stoje... byc moze ktos wie cos na ten temat i moze pomoc.
Do rzeczy. pracuje w firmie gdzie jest continental shift. 3 dni w pracy,trzy dni wolne. w 2011 roku przypadlo mi pracowac 25 26 grudnia i 1 stycznia. wszystko pieknie firma zamknieta,nic tylko czekac na wyplate za nic nie robienie. dostalem pieniazki za wszystkie trzy dni,zadowolony z zycia. jednak okazalo sie ,ze za te trzy dni zabrali nam trzy dni holidaya. i tutaj moje pytanie-czy jest to zgodne z prawem? we wczesniejszych latach placili pieniadze,nikt nie zabieral urlopow,wiec mysle ze coos jest nie halo,ale pewien nie jestem. czy ktokolwiek ma pojecie w tym temacie. za jakiekolwiek info z gory dzieki.

bluearmy
Gastarbeiter
Posty: 85
Rejestracja: 07 kwie 2009 15:32

Postautor: bluearmy » 07 sty 2012 17:18

no wlasnie ''your contract should be clear on this''. problem jest w tym ,ze probuja mi tlumaczyc o tych zmianach w prawie,ktore nastapilo w pazdzierniku 2009. w swieta 2009 zaplacili i holidaya nie zabrali, to samo w 2010. wiec skoro w tym roku zaplacili,ale zabrali dni holidaya,znaczy zmienili cos w swoim prawie wewnetrznym, a ja o tych zmianach powinienem wiedziec,nieprawdaz???


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 72 gości

cron